Ийит Озшенер: Мелодията на сърцата ни / Yiğit Özşener: сега и в "Ezel" - 60

  • 23 389
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 417
След този епизод се оказва, че лошите не са толкова лоши и добрите не са толкова добри, Али играе много добре, само се чудя как го прави този поглед с нотки на лудост, много изразителен,За Езел какво да кажа не знам дали ще има смелост да отмъсти, толкова е влюбен в Ейшан, а защо ли да го питаш, а и ако отмъсти той ще стане един от тях. Бахар горкото дете не заслужава такова отношение...но тя само го каза в коя серия не помня, че той ще я нарани, но въпреки това като нежна пеперуда привлечена от светлината се целеше към него.Дженго многосилно е влязал в ролята си чудя се такова гаднярче е в истинския живот.Ейшаната няма да я коментирам.Та така мацки това е моето мнение за този епизод!!!Цунки и отново благодаря за серията!!!

По натам ще видите как Тефо се заразява с неговите маниери Mr. GreenДо момента той не играе кой знае каква роля,но има епизоди в които двамата са страхотен тандем Heart Eyes

# 691
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
спряха ни тока за малко,и ми отидоха 10 минути субтитри на кино #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Аз така бях изгубила превода на 4 части.Идеше ми да се хвърля от терасата. Mr. Green

# 692
  • Мнения: 417
Лакунче,ти да не си почнала 10-та?

# 693
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Да почнах я Mr. Green Mr. Greenи пак ни спряха тока....досега да бях направил поне 20 минути .....вече след всяка реплика правя сейв ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

май ще спра  за тази вечер,щото ми писна да повтарям едно и също упражнение

# 694
  • Мнения: 1 064
Пламка, ти обаче си много хард - като каза, че няма да го гледаш този филм, и не го гледаш. Желязнаааа...  Laughing Laughing Laughing Laughing

Обаче Али ще го заобичате повече,подозирам Mr. Green

Май-май натам върви работата. Дженго нещо ме дразни, особено от 8-ма серия. Толкова е повърхностен, толкова фриволен! Къде е острият му ум, а? Вродената подозрителност? Али се е наострил, мисли... макар че не му се отдава много  Laughing Laughing Laughing, а Дженго - вей-хайвей.
Абе, много хубаво играят всички.

Аз така бях изгубила превода на 4 части.Идеше ми да се хвърля от терасата. Mr. Green

Що не запаметявате, бе, момичета. Като направиш нещо по-съществено - сейв. Навремето като загубих някоя и друга дисертация  Wink Wink Wink и ми стана тик на лявата ръка - пиша 2 изречения - сейв...

Лакунче, спри се беееее, потискаш ме. Днес направих 20 минути от 9-та - ей, така, от срам, че ти почна 10-та...

# 695
  • Мнения: 31 392
Аз мисля, че Езел ще отмъсти.

# 696
  • Мнения: 417
Сценаристите са казали,че в крайна сметка отмъщение ще има.

# 697
  • Мнения: 31 392
Няма начин да няма.

# 698
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Бланчееее,аз щото искам яваш яваш да вървя,че ми писна от това будуване Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

ма като гледам как потръгна и тоя път няма да ми се размине Joy Joy Joy Joy Joy

А кажете после,че Али е прост гавазин



кой друг ги умее тия кръстословици???

# 699
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Пламка, ти обаче си много хард - като каза, че няма да го гледаш този филм, и не го гледаш. Желязнаааа...  Laughing Laughing Laughing Laughing


Ами Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed,имам жееееееелизни нирви Laughing Laughing Laughing Laughing и без това вие си разказвате тук целия филм,няма смисъл да го гледам Laughing Laughing Laughing Laughing


Аз така бях изгубила превода на 4 части.Идеше ми да се хвърля от терасата. Mr. Green

Що не запаметявате, бе, момичета. Като направиш нещо по-съществено - сейв. Навремето като загубих някоя и друга дисертация  Wink Wink Wink и ми стана тик на лявата ръка - пиша 2 изречения - сейв...

Лакунче, спри се беееее, потискаш ме. Днес направих 20 минути от 9-та - ей, така, от срам, че ти почна 10-та...

Е сейфайте де(хората не случайно са го измислили тази опция)...аз също преди нещо бях го загубила newsm78 newsm78 newsm78 и от тогава всичко сейфам Laughing Laughing Laughing Laughing,дори когато съм на Свищов и мненията почнах да си сейфам...таман публикувам и нета се загубил #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire,айде пак пиши.......така 100 пъти и те научава неволята да си запаветяваш нещата Sunglasses Sunglasses Sunglasses

# 700
  • Мнения: 417
Лакунче,гифчето е страхотнено Heart Eyes

А сега вижте какво ни чака утре:

http://www.youtube.com/watch?v=LNenn84ZnvY

# 701
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
нещо не ми се отваря Sick Sick Sick Sick Sick

# 702
  • Мнения: 417
Отваря се,изчакай малко Peace

# 703
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
Що бе,Лакунче? newsm78 Мен ми се отвори,даже го изгледах,но нищо не разбрах. Mr. Green

# 704
  • КиТ
  • Мнения: 2 490

Това е заради проблемите в така ти Mr. Green Mr. Green Mr. Green,тъй като сте на Чез Rolling Eyes,елата да видите при Еон квое положението,направо ще се родите Peace Wink Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses


Да остовин шегата настрана,на мен ми се отваря бавно...вечер по-принцип нета е по бавен Peace

Общи условия

Активация на акаунт