Ийит Озшенер: Мелодията на сърцата ни / Yiğit Özşener: сега и в "Ezel" - 60

  • 23 393
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
изгледах го....мамата си джаса е положението...да разбирам ли ,че Езелчо се разделя с Рамиз newsm78 newsm78 newsm78

# 706
  • Мнения: 1 064
Лакунчееее, не че нещо, ама Али е попълнил само 2 думи, беее.  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ама гений си е маминият, няма спор!
Всъщност, сега се загледах какво пише - Омер, Езел...

Момичета, то е ясно, че отмъщение ще има, но защо ли ми се струва, че това ще е отмъщението на Рамиз, а не на Езел.

Е, отдавна не ми се беше случвало да не мога да публикувам.  Wink

# 707
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
Лека нощ! Hug Hug Hug Hug

# 708
  • Мнения: 417
Не се подвеждай по анонса.Винаги излиза друго.....
Забелязали ли сте дедко колко ретро го дава.Фрашкан е с пари,а върти шайбата на телефона,вози се в стария си мерцедес.......

# 709
  • Мнения: 417
Сидче,лека нощ Hug

# 710
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
да не говорим кви опърпани пардесюта носи Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Бланчеее,още едно име написа в кръстословицата....умника ми той Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

сиде,лека ноЩ! Hug Hug Hug Hug Hug

# 711
  • Мнения: 1 064
Бланчеее,още едно име написа в кръстословицата....умника ми той
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Кое? Нещо недовиждам...  newsm78

Сидче, лека, мила!  Hug Hug Hug Hug И нали си знаеш за утре - нова темааааа!  Hug

# 712
  • Мнения: 40
Току-що изгледах за втори път епизода. Тези двамата-Али иОмер открай време си му ходят по свирката на Дженго . Али го каза- каквото и да направи ,ги вика .И те -отиват-"Бърза помощ", веднага пристигат, все за последно. Такава им е природата. И Али знае, че следващият ужилен може да е той...След толкова години Езел постъпи по същия начин, върна се, да спасява . Въобще не го виждам да осъществи плана си,както каза Лакунчето- надупил се е  за второ ухапване и е готов пак да потъне,но да  намери дори и минимална причина да прости на Ейшан....само че  наранява по пътя си . / Между друго, четох някъде-Седеф А. казва, че не харесва Езел, а Али./ А Дженго, той си стои стабилно на краката. Н е , че не го вълнува миналото, но неговата природа е  най-силно изразена- ако трябва пак ще убие, пак ще отнеме. Само дето не ни е загатнато още къде се корени причината за тая негова природа. И защо Рамиз иска отмъщение - по- силно от Езел.

# 713
  • Мнения: 40
Никой ли не намери нещо от предаването на ATV от вчера в Youtube? Аз се опитвах, но не успях, нещо. Само в един форум коментират нещо, но на турски.

# 714
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
И ко стана,а?!?Али е нашия герой Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
на кой говоря аз.....от пръв поглед го подуших Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

момичета пак нямах ток ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
поради тази прозаична причина  ви оставям,гася машината докато не се е бъгнала и ви пожелавам лека нощ Hug Hug Hug Hug Hug

# 715
  • Мнения: 1 064
Лека, лека....  Hug Hug Hug Hug
Само да ти се похваля, че днес му хванах цаката с изпуснатите редове.
Но, друг път ще ти казвам... Хайде, лека нощ и сладки сънища.

# 716
# 717
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Бланче,веднага ми пиши на лични,че няма сън да ме хване Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

знаеш колко съм любопитна Mr. Green

# 718
  • Мнения: 417
Никой ли не намери нещо от предаването на ATV от вчера в Youtube? Аз се опитвах, но не успях, нещо. Само в един форум коментират нещо, но на турски.
Няма нищо ooooh!От вчера се ровя,и Вики търсеше вчера.

# 719
  • Мнения: 417
За предния ти пост-за отмъщението на Рамиз.Причината е смъртта на синовете му.Подозирам,че нашите играчи имат нещо общо.

Лека нощ от мен HugСкъсаха ми нервите Twisted EvilИскат компа.....

Последна редакция: пн, 15 мар 2010, 00:12 от emely

Общи условия

Активация на акаунт