КЪРМЕНЕ И МЕСЕЧЕН ЦИКЪЛ

  • 1 130
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422

ооо в никакъв случай не мисля, че го лишавам от кърма, при все че детето наддава по 1500 г. на месец.До 2 месец детето трябва да има минимум 6 хранения може и повече, но това зависи до колко е линиво дтето.
От 2 месец може спокойно да има минимум 5 хранения стига да задоволява апетита си , а Гого го прави(може и повече разбира се ако цуква по 1 капка може и нон стоп да е на гърдата ти Wink)
Все пак казах, че на хранене яде по 15 мин. от всяка гърда без да спира(общо 30 мин), не заспива, просто си е лакомо детето.А аз имам страшно много кърма (да чукна на дърво до момента). Не е нужно да сучи през час или 2 Shockedпо 5 мин и да ме прави на луда.
Така и аз си знам своб.време и той е за по дълго време сит.Никога не съм се мъчила да му правя някакви режими , това е неговата воля, от самото начало си е като по часовник и не ми е църкал през 2 4аса, че е гладен.
А акушерката ми наистина е много добра, но това няма значение.Доверявам и се напълно.
Все пак въпроса ми беше за цикъл при кърмене!
Целувам ви готини мамчета Heart Eyes


Ние сме по същия начин като при теб sonyc!
Също ядем по 5 пъти и наддаваме доста добре.И аз имам своб. време.Така, че продължавай в същия дух.Това е може би щото и моето бебе е Гого LaughingТе гоговците са безпроблемни деца.хехе това в кръга на шегата.
За цикъла не се притеснявай.Аз в момента също съм в цикъл от няколко дни, но ходих на лекар и всичко е в реда на нещата.НЕ ми е намаляла кърмата поне за сега и дано не намалее.Кървенето ми е обилно за разлика от твоето.
Успех!

# 16
  • Мнения: 2 655
Здравей и от мен!
АЛИ кърмих изключително ден и нощ 6 месеца. Точно захраних и цикълът ми дойде. При всеки е различно и зависи от това как се кърмите.

Общи условия

Активация на акаунт