FarmVille - 19-та тема

  • 39 524
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 820
http://farmvillefanatic.com/

Забележете - кучетата евентуално по 80 зелени пари  Shocked Shocked

# 706
  • Мнения: 2 774
За 80 пари трябва да сее и оре вместо мен  Crossing Arms.

# 707
  • Мнения: 86
При всеки цената е различна  Wink
Looks like Zynga is doing some sort of price test to gauge what a good price for the dogs will be. IF YOU SEE A DOG/PUPPY AVAILABLE IN YOUR MARKET (not everyone has them!), IT WILL NOT STAY IF YOU “PURCHASE” IT. THIS IS A PRICE TEST AND IF YOU CLICK IT THEY WILL LOG/TRACK THAT YOU ARE WILLING TO PAY THAT PRICE. We recommend NOT CLICKING TO BUY THE DOGS/PUPPIES unless you have one of the 20 Farm Cash ones (prices will vary from 20 – 80 Farm Cash!). We do not know if every dog will cost Farm Cash, but as of right now its looking like they will. We will update when we have more information. Zynga has done something similar once before for the Hot Rod Tractor (or was it land expansion, I don’t remember off the bat) long ago. Thanks to Erin and araT for finding all of these!

# 708
  • Варна
  • Мнения: 365
Момичета, бих се радвала на нови съседи Simple Smile
Ако някоя от вас има желание, мейлът ми е boryanamihova@yahoo.com
Много съм щастлива, най-накрая си взех Hot Rod Seeder, сега не губя толкова време да ора и сея   Mr. Green

# 709
  • Мнения: 3 050
здравейте  Grinning
още един фен се присъединява  Peace   bouquet а да питам магаренцата от къде се падат  Grinning

# 710
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Ами магаренцата вече не се падат, те са от стари "промоции".  Crazy

# 711
  • Мнения: 12
снощи ви писах който иска да ми стане комшия ето ми адреса teodorco@gmail.com   bouquet

# 712
  • UK
  • Мнения: 3 959
Хич не ми трябват кучета, нито за 80, нито за 20, нито за 2 хартиени парички, нито пък за нехартиени. За какво ми са, и без това съм прибрала всички животни между дърветата и чакам да ми дойде музата да ги продам до едно. Не виждам логиката някакви си кучета да струват 80 хартиени пари.

# 713
  • Мнения: 83
Ужас #Cussing out Блокирали са ми новите акаунти- 4 бр, на които почти бях събрала паричките за боксове, а старите, от които си бях взела вече, както и последния нов не са  #Cussing out Дали да не се направя на нагла и да им пиша все пак  Whistling

# 714
  • UK
  • Мнения: 3 959
Недей, ако те хванат ще ти блокират и твоя акаунт. Хубаво е да добавяте по няколко приятеля като правите нов акаунт, защото иначе ги блокират.

# 715
  • Мнения: 83
Аз всъщност бях добавила освен моя истински акаунт и всички останали фалшиви. Много ме е яд Sad

# 716
  • Мнения: 115
И това нещо за 16 ФВ. БОже боже  newsm45
http://www.facebook.com/?ref=home#!/photo.php?pid=182916&id=100000253477056
На мен ми се падна бяла лама.Явно съм късметлийка  като ви гледам таралежа... за първи път си купувам от тези кутии.

# 717
  • Мнения: 2 280
Защо имам още една хранилка за птици в гифт бокса? От къде се е появила?  newsm78

# 718
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Защо имам още една хранилка за птици в гифт бокса? От къде се е появила?  newsm78

И при мен се появи, благодари ми играта, че съм си споделила мейла, явно пак се е бъгнало нещо ooooh!

# 719
  • Варна
  • Мнения: 276
ъ! и аз имам такав къща за птици! тия са луди вече! такова голямо тва нещо, де да го ръгам сега?! Thinking Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт