FarmVille - 19-та тема

  • 39 510
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Къщичката за птички я получавам за трети път вече и все с благодарности, че съм си споделила мейла. Аз ги продавам, една ми стига. И без това си напълних фермата с разностилие, само и само да не стават зян подаръците.  Thinking

# 721
  • ах, морето...
  • Мнения: 27
За 80 пари трябва да сее и оре вместо мен  Crossing Arms.


  Peace И аз така мисля Grinning, 80 пари...боже, тези луди ли са newsm78!

И аз днес полу4их втора къщи4ка с пти4ки...на мен ми харесват и много и се зарадвах.

# 722
# 723
  • Мнения: 58
Купих си това дръвче.

# 724
  • Мнения: 2 280
 Shocked От къде е това дърво??? В моя маркет го няма?

# 725
  • Мнения: 77
Има го - по назад е в "Декорации" ...и аз случайно го намерих и купих  Mr. Green

# 726
  • Мнения: 2 280
Видях , ама струва 4 книжни пари Sad

# 727
  • Мнения: 0
Има го - по назад е в "Декорации" ...и аз случайно го намерих и купих  Mr. Green

Явно е по-назад незнам защо.Аз не го видях в началото.

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
А някой от вас има ли куче?! При мен още нема такова джувотну  Laughing

А за протокола от новите мистери кутии първо ми се падна езерото, а преди малко отворих още една и ми се падна каменното барбекю.
Повече няма да рискувам, че ще взема да улуча някое от онези белите  Naughty

# 729
  • Мнения: 157
Моля някой, който знае къде се намират линковете за подаръците за конюшната, да ми ги копира. Ще ви бъда много благодарна за спестеното време.

# 730
  • Мнения: 4 785
Моля някой, който знае къде се намират линковете за подаръците за конюшната, да ми ги копира. Ще ви бъда много благодарна за спестеното време.

http://www.facebook.com/note.php?note_id=287620727487&id=691359289&ref=nf
 Peace

# 731
# 732
  • Мнения: 820

Добре де, да дебнеш на стената е едно ама да копаеш ... че не може ли да си направи сметката кога да сее и копае ... и като го гледам на кое ниво и има още доста да се излага ! Уфффф!

# 733

Общи условия

Активация на акаунт