FarmVille - 19-та тема

  • 39 603
  • 733
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
Да ни остана и аз по назад borislav__kolev@abv.bg и но втория профил bobni_99@abv.bg !!!! Моля пратете приятелство защото винаги торя и изпращам подаръци!!!  bowuu bowuu

# 76
  • Мнения: 0
Здравейте! Аз имам един въпрос - възможно ли е да предоставя мое животно на съсед, в смисъл не като подарък, а да му подаря от моите животни във фермата (защото някои животни липсват като подаръци)? И ако е възможно как става...

# 77
  • Мнения: 4 785
Здравейте! Аз имам един въпрос - възможно ли е да предоставя мое животно на съсед, в смисъл не като подарък, а да му подаря от моите животни във фермата (защото някои животни липсват като подаръци)? И ако е възможно как става...

Не може  Peace

# 78
  • Мнения: 0
Здравейте! Аз имам един въпрос - възможно ли е да предоставя мое животно на съсед, в смисъл не като подарък, а да му подаря от моите животни във фермата (защото някои животни липсват като подаръци)? И ако е възможно как става...

Не може  Peace
ясно, мерси много

# 79
  • Мнения: 781
Омразният  - запис Mr. Green
И още по-омразното ми "еди кой си харесва вашиЯТ публикациЯ".... еййй като го видя това и всичко ми се обръща ooooh!
не знам защо ти е омразно последното  Rolling Eyes аз така си маркирам нещата които съм събрала от стената...а и други го правят и като видя например че има 4 души които харесват някоя публикувана колекция не се и напъвам да я обирам....

маякуб, ти не разбра въобще кое точно е омразното в случая.
Става въпрос не за самото "вдигане на палче", а за правописът. От кога "публикация" вече е от мъжки род  ooooh! ?
Ей затова си държа ФБ на английски!

Точно така Hug иначе на палчетата много им се радвам   Hands Thumbsup
Ако все пак някой ме няма още: bulka_ta@yahoo.com

Последна редакция: нд, 07 мар 2010, 14:59 от Сенди

# 80
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160

Точно така Hug иначе на палчетата много им се радвам   Hands Thumbsup
Ако все пак някой ме няма още: bilka_ta@yahoo.com
Изписва ми че няма резултати за bilka_ta @yahoo.com   newsm78 но иначе отдолу има "изпрати покана за присъединяване във Facebook"  и аз пратих Laughing

# 81
  • Мнения: 2
и на мен ми изписва така ,иначе като съвестен земеделец пратих покани за обмяна на опита на желаещите! Hug Grinning

# 82
  • Мнения: 781

Точно така Hug иначе на палчетата много им се радвам   Hands Thumbsup
Ако все пак някой ме няма още: bulka_ta@yahoo.com
Изписва ми че няма резултати за bilka_ta @yahoo.com   newsm78 но иначе отдолу има "изпрати покана за присъединяване във Facebook"  и аз пратих Laughing
Коригирах мейла извинете Embarassed

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 2 172
Много бътва тая ферма напоследък  Crossing Arms

# 84
  • Мнения: 75
И аз да се цопна в новата тема,и да се похваля че си имам отделен комп да не се бием вкъщи кой пръв да си обере конюшната кокошарника краварника  Crazy Crazy

# 85
  • Мнения: 68
Хей,ще има нови ъпдейти,нова мистери бокс и др.Ето линкче:

http://farmvillefanatic.com/

Дали пак ще са от сряда или ще ги пуснат по-рано?Зелената къща може да е и в подаръците от гърнето,кой знае  Thinking

# 86
  • Мнения: 6
Не мога да си вляза във фейса.Изобщо не ми го зарежда.Беше ми отворена фермата и ми изписа да рестартирам направих го но веднага зацикли компа изключих го и сега няма влизане.Във всички сайтове влизам без проблем пробвах и през самата игра пак няма влизане

# 87
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Хей,ще има нови ъпдейти,нова мистери бокс и др.Ето линкче:

http://farmvillefanatic.com/

Дали пак ще са от сряда или ще ги пуснат по-рано?Зелената къща може да е и в подаръците от гърнето,кой знае  Thinking


Само къщата ми харесва Thinking . Но пише, че не е сигурно дали ще ги пуснат, може да пуснат, някои, други - не.

# 88
  • Мнения: 4 785
Не мога да си вляза във фейса.Изобщо не ми го зарежда.Беше ми отворена фермата и ми изписа да рестартирам направих го но веднага зацикли компа изключих го и сега няма влизане.Във всички сайтове влизам без проблем пробвах и през самата игра пак няма влизане

Пробвай да си изчистиш кеш-а. Ако не знаеш как в Правила на форума мисля, че имаше специална тема.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=187411.0 ето тук виж

# 89
  • Мнения: 1 403
Ето ме и мен  ted_e@abv.bg

Моля за помощ, по4нах да играя мафията, стигнах нивото за трактора и ми го отклю4и, сега станах 15 и ми отвори прозорец 4е ми отклю4ва сея4ката, влязох си в фермата, заклю4ена. Защо така, да не би нещо да съм отхвърлила  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт