Запленяваща сърцето / Gönülçelen по ATV петък от 22:10 - Тема 2

  • 54 932
  • 749
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 85
... И погледа на Мурат накрая беше толкова тъжен наистина. Малко ми заприлича на нашия Мурат (Й). Джансел успява да изрази емоция с поглед много добре. Много ми хареса, като й се разсърди и тя му повтаряше "Направих онзи звук, който ме караше. Направих го!", а той не й отвръщаше.  Тя беше като дете. Малко ми напомни за Аси, когато Мурат е постъпвал така с нея - като че ли е дете. Има лека ирония в погледа, но и някаква топлина.
Ама че анализ му дръпнах  Joy
И аз точно това си мислех
Има някаква прилика с Аси - пряма и искрена , каквото мисли, го казва. Но също така наблюдава внимателно човека отсреща - Мурат/Демир. Още не сме видели много, но поне засега сякаш не го упреква за държанието му - като се качи първия път да поиска дискове и видя компанията - беше успяла да огледа всички и да ги преброи, а после втория път тайно го следеше като беше останал насаме с последното момиче. Без да каже нито дума, а според мен се интересуваше. Може би преценява какъв човек е и може ли да му се има доверие. Някак си ми се струва, че ще има подобно поведение, и Мурат ще бъде този, който ще търси Хасрет. А може и да греша..предстои да видим Simple Smile

# 61
  • Мнения: 73
Изгледанх 2 еп. на един дъх.  За сега мойте очаквания се сбъднаха-както винаги Туба е прекрасна в ролята на Хасрет. Благодарност към екипа направил превода на двата епизода, това е огромен труд и мисля,че всички им се възхищаваме.  Благодарение на тях се докосваме до този сериал, а не само и до него. Все пак  аз мисля,че Аси ще остане един емплематичен и за Туба и Мурат сериал. Той беше като дъга в топъл летен ден след дъжд и завинаги ще остане в моето сърце.

# 62
  • Мнения: 0
Според мен Хасрет вече има сериозни симпатии към Мурат....така го следеше на партито...но все още и в най-смелите си мечти не си представя,че може нещо да има м/у тях....но тяхното влюбване ще става бавно и постепенно,дълго време ще мине докато си признаят и го покажат...също както в Аси....явно този подход е запазена марка на сценаристката(тя е от Аси)...

# 63
  • Мнения: 85
 Simple Smile Аз не съм писала много, но чета темата за Аси още от началото с удоволствие, както и тази. Ако наистина другите съфорумки нямат нищо против, може да се обединят двете теми.
Забелязах, че и Левент наблюдава много внимателно приятеля си и отношенията между двамата (Мурат и Хасрет). Колкото и да има интерес заради облога, може би ще надделее грижата му за приятеля и той да излезе от състоянието, в което се е намирал през последните две години.

# 64
  • Мнения: 3
От къде мога да си изтегля кодекси за да мога да гледам филма?

# 65
  • Мнения: 85
snezhinka, изпратих ти съобщение на лични

# 66
  • Мнения: 0
Simple Smile Аз не съм писала много, но чета темата за Аси още от началото с удоволствие, както и тази. Ако наистина другите съфорумки нямат нищо против, може да се обединят двете теми.
Забелязах, че и Левент наблюдава много внимателно приятеля си и отношенията между двамата (Мурат и Хасрет). Колкото и да има интерес заради облога, може би ще надделее грижата му за приятеля и той да излезе от състоянието, в което се е намирал през последните две години.

Аз нямам нищо против обединяването....даже ще е по-лесно за всички,а и горе-долу участничките в двете теми са едни и същи...тя и в момента темата за Аси обединява всички роли на Мурат И Туба...

# 67
  • Мнения: 167
Благодаря, че ви има момичета които отваряте темите и които правите преводите и качвате субтитрите newsm51 smile3525 smile3525 smile3525

Сега тегля 2 епизод и нямям търпение, от коментарите вече знам къде да спра вниманието си Thinking

Лека нощ на тези които ще си лягат и успешна седмиа на всички newsm10

# 68
  • София
  • Мнения: 30 261
Героят на Джансел много праволинеен и скучноват, чак дразни на моменти, НО дано Хасрет го накара да живне като млад човек  Peace

# 69
# 70
  • Мнения: 10 240
ЧЕСТИТ 8 МАРТ, СКЪПИ ДАМИ!

Нека денят Ви да започне с огромен букет от рози поднесен Ви от любимия човек,

и да завърши пред камината с   наздравица   отново с любимия човек!

А между утрото и вечерта да преживеете  един страхотен празник- цветя, усмивки, целувки, приятни срещи......

И така да ви е всеки ден до следващия 8 март!

# 71
# 72
  • Мнения: 167
Любов за всички  Two Hearts

# 73
  • Мнения: 10 240
 







Добро утро! Снежно!

# 74
  • Мнения: 10 240
http://www.televizyondizisi.com/index.php/gonulcelen-klibi-seni-gidi-yaramaz/

ново клипче от филма - да се усмихваме заедно!

Общи условия

Активация на акаунт