Малки жени (Kucuk Kadinlar) по нова

  • 90 467
  • 749
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 296
  Абе тоя племенника, много нахален бе, дебне всички, всичките ги следи?С какво право?Първа клюкарка, бърка се къде не му е работата!

аз си мислех, че е влюбен в голямата сестра, но днеска го засякох да "контролира" Аарми и се обърках нещо, но според снимките, които са пуснати от филма, е влюбен в каката

# 151
  • София
  • Мнения: 23 120
Ще следя с интерес ББ какво ще стане занапред!
Засега няма ББ, а само някакви чаршафи (тоест снимки), от които нищо не става ясно  Wink
Племенникът вярно, че го раздава на всяка манджа мерудия и е адски досаден  ooooh!

# 152
  • Варна
  • Мнения: 2 350
Аз знам какво става само от рекламите и вече съм писала какво мисля ,че става. Снимките са от сайта на канал д .

# 153
  • Мнения: 118


Някой може ли да каже кое е другото момиче със сестрите, да не сменят актрисата която играе Елиф

# 154
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 471
 Hug HugОх,изтървах началото,за пръстена какво стана,моля пишете милички...И тоя чичото-дъртия коцкар,лелчето трупа в папката матриял за делото,а той дето е за затвора под носа и,много ми е гаден говедото мръсно #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out Снимките и язе ги разгледах,и ако някой знае и аз чакам с ББ,Магьоснице благодаря за фотосите ,ако имаш и инфо,пускай!  Hug

# 155
  • Мнения: 105
Гледах малко,ама аз останах с впечатление,че най-малката сестра е болна newsm78
Все пак филма е интересен,макар,че от сега се вижда,че няма да не е никак лек,много сълзи ще има Sad Е, трябва и нещо хубаво да дадат,не само проблеми,трагедии и разни извращения...То вярно,че навсякъде ги има,ама  в това ББ много става сякаш..... Thinking И те там социални служби нямат ли,как тъй остават сираци тези момичета и никой не се поинтересува за тях?Айде,за големите ясно,ама за малките? И как сядат и си просят по улиците без никакво притеснение ,пък и облечени като от витрините...Леля им и тя-снимки им прави,вместо да ги прибере в къщи.....Много объркано стана..

Последна редакция: ср, 17 мар 2010, 14:05 от raliko

# 156
  • София
  • Мнения: 23 120
Гледах малко,ама аз останах с впечатление,че най-малката сестра е болна newsm78
Леля им и тя-снимки им прави,вместо да ги прибере в къщи.....Много объркано стана..
Е не - 4-тата поред сестра е с вродено заболяване на сърцето.
А лелята добре си направи сметката. Сега с тези снимки (които ще послужат като поредно доказателство пред Социалните служби) ще прибере малката сестричка. Лелчето само до нея иска да се домогне, като гледам другите момичета изобщо не я интересуват.

# 157
  • Мнения: 284


Някой може ли да каже кое е другото момиче със сестрите, да не сменят актрисата която играе Елиф

ББ:Това момиче идва да живее при сестрите, след смъртта на Елиф. Расла е по домове, запознава се с Арми  и после излиза, че е дъщеря на сърдиткото

# 158
  • Мнения: 1 296
ааааааа, това че Елиф умира ме се струва много подло и гадно от страна на сценаристите спрямо момичетата newsm11 На всичко, което им се е струпало досега и това вече е върха

# 159
  • Варна
  • Мнения: 2 350
nevinn а бб Ирис наистина ли се жени за сърдиткото.

# 160
  • Мнения: 284
ББНезнам, но в сериите които дават в момента сърдиткото не е женен, а се опитва да оправи отношенията с дъщеря си, която за отмъщение му крои много мръсен номер в съда, / тя учи право/

# 161
  • София
  • Мнения: 23 120
Вие ме хвърлихте в джаза със смъртта на голямата сестра  Crossing Arms Не го написах с бели букви, тъй като видях, че преди мен е изкоментирано от tzarina без ББ. Три смъртни случая в едно семейство ми идват прекалено вече!

# 162
  • София
  • Мнения: 15 486
   Я аз да питам, брекетите на зъбите на болното момиче, колко струват? Нещо сценаристите не са се сетили за това, че  играят бедни, а е със скъпи брекети.

# 163
  • Мнения: 1 296
Вие ме хвърлихте в джаза със смъртта на голямата сестра  Crossing Arms Не го написах с бели букви, тъй като видях, че преди мен е изкоментирано от tzarina без ББ. Три смъртни случая в едно семейство ми идват прекалено вече!

да ти кажа, че въобще не ми мина през акъла за ББ, просто се шокирах от развоя на действието, затова

# 164
  • София
  • Мнения: 23 120
tzarina, споко - никой не протестира  Peace
Ама наистина ми е тъпо, че измират като мухи в това семейство. Нереално е!

Я аз да питам, брекетите на зъбите на болното момиче, колко струват? Нещо сценаристите не са се сетили за това, че  играят бедни, а е със скъпи брекети.
Хихи, да ти кажа, че докато малката лежеше в болницата и тогава ми направиха впечатление брекетите. И си зададох същия въпрос  Mr. Green Но си рекох, че не е необходимо да се вглеждам толкова.

Общи условия

Активация на акаунт