Малки жени (Kucuk Kadinlar) по нова

  • 90 526
  • 749
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 1 433
да се запиша да ви следя
филмчето е страхотно, въпреки че като гледахх клиповете ми се изправи косата #Crazy
то не са пистолети, то не е чудо, за чичката педофил не ми се говори #Crazy #Crazy
за брекетите и аз се загледах Winkпропуск на сценаристите Mr. Green
тоя сърдиткото, нещо ми е странен, се едно е свързан по някакъв начин със семейството Thinking
и аз ще съм благодарна за повече ББ, какви са тези убийства, отвличания, какво е това чудо #Crazy
иначе съм фен на Утко и Армин Laughing

# 166
  • София
  • Мнения: 15 516
  Моля, някой да разкаже какво стана днес,че не можах да гледам. Hug Praynig

# 167
  • София
  • Мнения: 1 433
и аз не можах Sick
дано поне се класирам утре за повторението, но доколкото разбрах малката, дето чичито педофил я изнасили направи опит за самоубийство Sick Sick

# 168
  • Мнения: 8
Нещо обаче не ми  се струва много  правдоподобна тая история , прекалено много драматизиране , впрегнато с всички сили- запазена марка на турските сериали.
Ето сега и това , след опита за самоубийство на момичето в болницата не са ли длъжни да правят пълен преглед, в т.ч. и гинекологичен? Аз мисля , че би трябвало, опит за самоубиство при неизяснени подбуди и обстоятелства . Това е най-малкото , което могат да направят . Ама нали трябва да се пълнят още сумати  серии.

# 169
  • Мнения: 174
Аз също очаквах този гинекологичен преглед, ама....
Наивно е да си мислим, че чичото не се възползва, но филм да стане, очаквам по нататък да се разбере, и да има възмездие

# 170
  • Мнения: 381
Привет момичета...
 Нещо не ми се изяснява- вчера неможах да гледам серията,даваха ли я въобще??защото срещам коментарите ви само за 9 епизод където е опита за самоубииство на сестрата. И във vbox откривам само 9 еп.,а аз съм го гледала този в четвъртък....аз ли нещо се обърках незнам.
Кажете има ли я петъчната серия във vbox?? мерси Peace

# 171
  • София
  • Мнения: 16 221
За сега я няма. Чакаме.

# 172
  • Мнения: 0
Ако може и аз да се включа   love001  ,страшно много ми харесва сериала  smile3501 , а пък вашите коментари още повече  smile3503 ,то бива изроди ама този чичото взема първо място ,хем грозен хем нахален  smile3516

# 173
  • София
  • Мнения: 1 433
Ако може и аз да се включа   love001  ,страшно много ми харесва сериала  smile3501 , а пък вашите коментари още повече  smile3503 ,то бива изроди ама този чичото взема първо място ,хем грозен хем нахален  smile3516
а лелята оФца-само мисли как да прилапа най-малката, уж подозираше дъртака, пък изпусна нещата #Cussing out

# 174
  • Варна
  • Мнения: 2 383
Някой ако знае кой е този с Утко ,да ми каже  Thinking http://www.youtube.com/watch?v=lLEwPcEVh4g

# 175
  • Мнения: 0
Привет  Hug Приемате ли нови фенове на сериала ?  Magosniwa този даколкото знам ще е влюбен в Арми  Simple Smile

# 176
  • София
  • Мнения: 15 516
Привет момичета...
 Нещо не ми се изяснява- вчера неможах да гледам серията,даваха ли я въобще??защото срещам коментарите ви само за 9 епизод където е опита за самоубииство на сестрата. И във vbox откривам само 9 еп.,а аз съм го гледала този в четвъртък....аз ли нещо се обърках незнам.
Кажете има ли я петъчната серия във vbox?? мерси Peace
Моля те  Hug, дай ми линк към серията от четвъртък, че не можах да я гледам.

# 177
  • Мнения: 381
Привет момичета...
 Нещо не ми се изяснява- вчера неможах да гледам серията,даваха ли я въобще??защото срещам коментарите ви само за 9 епизод където е опита за самоубииство на сестрата. И във vbox откривам само 9 еп.,а аз съм го гледала този в четвъртък....аз ли нещо се обърках незнам.
Кажете има ли я петъчната серия във vbox?? мерси Peace
Моля те  Hug, дай ми линк към серията от четвъртък, че не можах да я гледам.

ето ти линк  към частите на еп.9    http://vbox7.com/search/?completed=0&vbox_q=%D0%BC%D0%B0%D0% … d=week&page=3
 Дано няма някакъв проблем,че не съм много в час с тия линкове Blush

# 178
  • София
  • Мнения: 1 218
А серията от петък дали я има вече качена? Не мога да я намеря. Ако може някои да помогне. Simple Smile

# 179
  • Мнения: 0
Утре ще видим как ще се развият нещата , дали лелята оФца   animal085 ще си постигне целта :иска не иска детето това е положението да хванеш да я пребиеш барабар с мъжа и  fight

Общи условия

Активация на акаунт