Обувки - 2

  • 54 110
  • 643
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 8
Привет мили дами,

не мога да не ви се похваля, че вече съм майка на една прекрасна брюнетка, която се роди на 17 май, в 1.29h. Казва се Елина и освен дълга и гъста коса, има стройни крака и издължени стъпала. Разбира се, вече има три чифта обувки - все от чуждестранни сайтове  Mr. Green и тъй като днес пък има имен ден, очакваме таткото да се отчете с още няколко бижута за краката - както за малката, така и за майката.    Laughing

Сърдечни поздрави на всички и искрени благодарности на Мадам Мираж и Лили-Лу - трогнахте ме.   bouquet

# 346
  • Мнения: 276
 Мило, жива и здрава да ви е и да стане хубавица като мама! Таткото да не се мотае, ама да зарадва и двете принцеси с по няколко чифта обувки!  Laughing Laughing Laughing

# 347
  • Мнения: 364
Мила Хриси!

Честита дъщеричка!
Ти ще си една прекрасна и стилна мама, а тя ще носи най-хубвите обувчици!  Heart Eyes

Много здраве и по-малко безсънни нощи ви желая!

# 348
  • Мнения: 4 428
Момичета, последно си купих обувките  Grinning Нямам търпение да ги сефтосам. Ето и няколко снимки поне да ви ги покажа след толкова питане  Laughing
http://media.snimka.bg/6284/018823610.jpg
http://media.snimka.bg/6284/018823613.jpg
http://media.snimka.bg/6284/018823615.jpg
Цвета е като на последната снимка - винено червено  Flutter

hrisko11, ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА!!! Да ти е жива и здрава и много обувки да си купите заедно  Mr. Green

# 349
  • Мнения: 364
Момичета, последно си купих обувките  Grinning Нямам търпение да ги сефтосам. Ето и няколко снимки поне да ви ги покажа след толкова питане  Laughing

Веси
, честито! Много са кукленски.. Тип Мери Джейн са ми слабост  Heart Eyes

# 350
  • Мнения: 364
Дами, не знам дали не извратих вкуса си.. Може би от виното- пробвах нещо ново днес.. Съвсем реално и сериозно обмислям вероятността да си купя чифт от обувките for Melissa на Vivienne Westwood... Проблемът е, че не съм ги виждала по магазините и даже не мога да реша кой цвят..

Вие какво ще кажете? Някой виждал ли ги е по витрините? Цветовете как са?
Пантофките са интересни, но повече ми харесват тези с ток. Ето какво предлага Асос:







Последна редакция: сб, 22 май 2010, 00:23 от Лили - Лу

# 351
  • Мнения: 8
veselina_s_p,

готова си за Алиса в страната на чудесата.


Лили - Лу,

от тези цветни галошчета на токчета, щом си решила да се жертваш и експериментираш, най-галят окото първите от втория ред /сините/ и последните /пак от втория ред/, лично според мен. newsm78

# 352
  • Мнения: 4 428
На мен също ми харесват първите сини обувки от втория ред и двата чифта от третия  Peace
А подметките какви са им? Изглеждат ми, като гумени и те  Rolling Eyes

# 353
  • Мнения: 364
Веси, Хриси... Точно тези сините от втория ред ми харесват най-много.. Още не се решавам да си ги взема, а по магазините тк ги няма. Намерих само едни пантофки, но даже и от тях не беше останал мой номер...

Днес се разходихме за няма и час и се прибрах с един сатенен потник, нещо между блуза и рокля с Мерилин Монро, едни равни сандали и една вечерна чанта тип плик.  Mr. Green

# 354
  • Мнения: 364
Дами, нали се разбрахме следващият чифт да е по-лежерен.. Да ви представя актуалната поръчка дело на Melissa:



Чакаме я четвъртък или петък!

П.П. Отказах се от тези с ток.

# 355
  • Мнения: 616
О, Лили, от сега заявявам, искам снимка като дойдат Simple Smile

П.п. Хриско, честито, да ти е живо и здраво мъничето!

# 356
  • Мнения: 364
Дами, влизам за кратко да ви покажа какво открих преди пет минути- сайт с неща на Vivienne Westwood. Има и намалени, когато са останали малко номера. Доставят навсякъде.

Мис, разбира се  Hug

# 357
  • Мнения: 451
То това май е официалният онлайн магазин на марката.
А аз открих нов сайт за Louboutin - www.harperbelfast.com. Няма голям избор, но пък е в ЕС.

# 358
  • Мнения: 276
 Лили Лу, аз си взех от обувките на Вивиан Уестууд- равни и на токче. Равните си ги поръчах от АСОС, а тези на токче са от софийския ЦУМ. Ще гледам да се снимам и ще пусна снимки да видиш как стоят на живо. Аз много си ги харесвам.

# 359
  • Мнения: 364
Стейси, много ще се радвам! Благодаря ти! Кой модел си взе? Номерът как е? Удобни ли са?
Вече знам със сигурност- няма ги тези обувки при нас никъде! А в София съм чак септември.. Дали ще ги има тогава в ЦУМ..

Миражче,
сайтът е супер.. Набелязах си Very Prive Glitter, но цената £480 е за след майчинството  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт