Обувки - 2

  • 54 147
  • 643
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 8
Ментетата вървят около 180 евро, все от разни доста странни сайтове, с доставка ще надхвърли 200 - с една дума грехота. За тези пари има истински красоти, тези ми допадат много

А и не си струва, освен това ми се губи идеята да ги имам като медал за храброст.  Blush

# 331
  • Мнения: 364
О, Хриси, забрави ги репликите! Мисля, че за толкова пари ще си взмеш по-хубави обувки! Видя ли дизайнерските в yoox, които са намалени в момента?

# 332
  • Мнения: 8
Разгледах, но сега съм в процес на изчакване да видя какво ще се случи с краката ми близките дни. Вчера забърсах едни от зара, за да не съм с ... боси крака.  Laughing пак един номер в аванс... и за всеки ден. Та yoox ще ме почака малко. А може би ще се срещнем след като минат 50%, тези 20% не ме съблазняват особено.  Twisted Evil

Иначе ментаците - няма смисъл просто, въпреки че моделът особено ме радва. Шантав е, но при условие, че няма да е това, което Е - не ми трябва.

# 333
  • Мнения: 451
Хриско, то не остана Heart Eyes Стискаме палци.

# 334
  • Мнения: 364
Дами, ние този месец боси ли ще стоим?  Laughing

# 335
  • Мнения: 1 159
Аз май боса ще стоя  Tired. Бродя по магазините с надежда, но нищо не харесвам. Днес цял ден се ровя по сайтове за обувки; харесах това - моля кажете как е половението с поръчко - доставката от този сайт  Embarassed

# 336
  • Мнения: 364
Мага, не съм поръчвала от този сайт за съжаление..

Аз имам една нова обувоподобна придовика, но не знам дали да я пускам тук.. Трябваше ми сандалета, с която да мога да вървя по горещия пясък и намерих случайно това нещо, но в черно. Грозновати са.. Но пък с друга цел ги взех  Laughing

# 337
  • Мнения: 616
Ха! Лу сподели какво е това чудо! от какъв материал е? удобно ли е?

# 338
  • Мнения: 364
Ха! Лу сподели какво е това чудо! от какъв материал е? удобно ли е?

Нарича се Dopie, патентовани са от Terra Plana, а ги купих от Humanic. Oт гума са и каишката може да се маха. Мнооого са удобни! .. Ето как стоят на моя крак .. Не ми се смейте много! За плажа са все пак и с практична цел  Laughing

# 339
  • Мнения: 122
Как сте момичета, ние бяхме болни/щерката, та и ние покрай нея/  и се лекувахме. Мразя пролетта, плъзват всякакви зарази.  Отивам да гледам обувки  Hug

# 340
  • Мнения: 4 428
Момичета, обръщам се отново към вас за съвет за обувки  Hug Или по-точно за обработката им.
Страшно си харесах едни обувки. Лачени, не са естествен лак. Но Палеца леко ми опира в горната част. Иначе обувката ми пасва идеално, само палеца опира. Момичетата в магазина казаха, че лакъв се отпускал. Ама те все така казват  Mr. Green Наистина ли лака много се отпускал  Rolling Eyes Аз нямам затворени лачени обувки. Имам едни половинки с отрязани пръсти от естествен лак и не съм забелязала да са се отпуснали. А съм чувала и за някакви спрейчета, с които се напръсква кожата, за да се отпусне  Rolling Eyes
Въобще може ли да направя нещо, за да са ми по-свободни обувките и да отида да си ги купя с чиста съвест, че няма пак да си тормозя краката  Mr. Green

# 341
  • Мнения: 364
Веси, Куки  Hug

Веси
, ако лакът не е естествен, не вярвам да се отпусне.. Сега погледнах моите лачени два чифта- от естествен са и наистина малко по-свободни стават с времето (с отворени пръсти и класически).. Не знам дали, ако ги обуеш с дебел чорап и походиш вкъщи така или ако ги навлажниш, ще се получи.. Малко съм скептична!

# 342
  • Мнения: 616
Ако не е естествен лак, според мен няма да мръдне въобще. Естествения лак е друга бира...

# 343
  • Мнения: 4 428
Леле, колко сте бързи  Mr. Green Мерси  Hug

И аз от това се опасявам  Confused При положение, че обувките ми от естествен лак не са мръднали, едва ли тези ще станат 1 номер отгоре  Laughing Ще взема да отида, като последен вариант да ги пробвам утре с чорапче. Че днес нямах и ги обух на бос крак  Rolling Eyes
Най-гадното е, че обиколих не знам колко магазини да си намеря такива обувки - затворени половинки виненочервен лак на нормално висок и стабилен ток. И накрая ги намерих в магазин, който попринцип подминавам. Лошото е, че са моя номер - 37. Но аз винаги си взимам 38 за затворени обувки, че с ходенето моя номер започват да ми стискат оттук-оттам  Rolling Eyes

# 344
  • Мнения: 451
И естествена, и изкуствена лакирана кожа не се разтяга чак толкова. Важното е да подходиш внимателно, за да не се напука. С чорапи, или потърси професионалист.

Общи условия

Активация на акаунт