Жената ЛЪВ-За мен върхът,за другите останалото-22 част!

  • 15 876
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 776
А, тежи ми, нищо не ми тежи Laughing. Тъп опит за шега hahaha.

Чоч, благодаря за темата  bouquet!
Светле, на теб благодаря за кафето Hug!
Тед, Джуджи, надявам се да получавам един ден и аз изненади от мъж Mr. Green. Само да кажа, че това, че е галантен като малък, не значи, че ще е такъв и като порасне. Точно това си говорихме със сестра ми. Племенникът ми като беше мъничък все си събираше така парички да и купи нещо за празниците, а сега /пубер отвсякъде 11 клас/ даже не се сеща да и честити ooooh!. Май не е до възпитание това. До зодия ли е, до характер ли е, не знам. Но  знам, че е важно на човек да му идва отвътре Rolling Eyes. Насила - тц Confused. Аз затуй все ръмжа Mr. Green. Ефект има. Понякога Twisted Evil.

# 16
  • Мнения: 668
Ей мЪ на върнах се по живо по здраво.  Grinning
Норче, аз на деЦко парти бях.  Mr. Green
Чочо, мерси за темата.   bouquet
Теди, дали и моЙто така след време ще ме изненадва, а дано. Браво на момчето.

# 17
  • Мнения: 972
Аз докато се помайвам и вие айде на новата тема... Ще ви изпусна от поглед... А честно казано,хич не сте за изпускане... smile3503

# 18
  • Мнения: 5 001
И аз ви изтървах дирите бре!  Laughing
Чочка,много хубава темичката!  bouquet

Добре Дошла и от мен на новата лъвичка!  Hug Hug Hug

Върнах се от работа дне с по-раНо и се цопнах да попрочета малко и да съм с вас,че отдавна не съм била в компанията Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed(срам,срааам....)

# 19
  • Мнения: 2 274
  Мастерче, как тъй? Да не ти е нещо зле, че си подранила толкоз или повода е хубав /къде ми е емотикона вдигащ закачливо вежди?/?
  Сис, новият аватар кърти  Joy Joy Joy! Бая се озорих докато прочета какво пише, обаче  Mr. Green. Абе, мацка, все ще ти казвам. Ако не бяхте от Сандански, а от Велинград, щях да реша, че от вас поръчваме мебели Simple Smile. Преди седмица - две като писа, че имате хора в Младост 2, същия ден ни докараха едни мебели по поръчка  Mr. Green.
  Абе, Гери нали и тя беше от Сандански? Ейййййй, трябва най-после да посетим тоз град. толоз познати имаме, че дори и стоматоложката ми е от там  Mr. Green.

# 20
  • Мнения: 549
Норче,ето ти  последна информация за утре.http://www.moreto.net/novini.php?n=77896
Децата пак ще са на у-ще./моя син много се разочарова/

# 21
  • Мнения: 668
Вижте ми момчето с носия  Heart Eyes цък, цък, цък

# 22
  • Мнения: 5 001
  Мастерче, как тъй? Да не ти е нещо зле, че си подранила толкоз или повода е хубав /къде ми е емотикона вдигащ закачливо вежди?/?
 
Аааа не вдигай закачливо вежди  hahaha hahaha hahaha
Наред е всичко....Просто приключихме за днес.....И викам чакай да наваксам,че.....ще ме отпишете от компанията.... Mr. Green

Ками,много сладък с таз носия бе... Crazy

# 23
  • Мнения: 737
Поспах........
Станах......
Учих - разказ а дом. ни любимец. Диването нищо не може да разкаже - още мисли, от 1ч насам. Аз се инатя да не и помагам, щото то каква работа ще е.......
Турих едни сърми да се варят.
Чудя се да правя ли кифли..........
Ками мн сте сладки............

Не вЪ ли е срам 2 страници???????

# 24
  • Мнения: 250
 Embarassed Embarassed Embarassed
Ти легни поспи още малко,пък ние и темата можем да изпишем,докът спиш  Mr. Green hahaha

Коя е maminnkata?

# 25
  • Мнения: 972
 Абе, мацка, все ще ти казвам. Ако не бяхте от Сандански, а от Велинград, щях да реша, че от вас поръчваме мебели Simple Smile. Преди седмица - две като писа, че имате хора в Младост 2, същия ден ни докараха едни мебели по поръчка  Mr. Green.
  Абе, Гери нали и тя беше от Сандански? Ейййййй, трябва най-после да посетим тоз град. толоз познати имаме, че дори и стоматоложката ми е от там  Mr. Green.

Искрено ме развесели с тези ти чуденки... Joy Joy
В Младост  2  ,монтажниците ми бяха в 245 бл. Някаква нова постройка е. Монтираха една червена кухня... Много сполучлива стана!
А иначе съм съгласна с идеята ти ,че трябва да посетиш града ни... Ще ми бъде безкрайно приятно да се запознаем лично... Бъди сигурна,че ще ти покажа нагледно как се празнува по македонски... Wink

Ками, да го нацелуваш тоз красив юнак!  bouquet
Вече съм я обещала... Ама то обещаното не е като даденото ,нали... Mr. Green Другата сватя дано не се разсърди... Peace
Виж каква мома имам за този левент...
http://storage4.album.bg/6bf/s6004223_2f6e1_22029932.jpg


Последна редакция: вт, 09 мар 2010, 17:18 от Сис

# 26
  • Мнения: 2 274
  Хихихихи! Е, ние сме в по-малките номера, ама блока ни е голяяяяяяяям, голям. До облаците стигаме  Joy Joy Joy. В това няма майтап. Преди няколко дни се прибирам в нас и какво погледнах през прозореца - мъгла. Викам си: Брех, сега бях навън, пък мъгла нямаше!  Joy Joy Joy. Баткото се прибра и той и го питам: Навън има ли мъгла, мамо? , а той - Не. Погледна през прозореца и констатира: Мамо, явно сме в облак, щото долу не беше мъгливо.  Joy Joy Joy
  Норче, дай му някакви насоки на детето. Змаеш ли колко е трудно в началото да се научиш да си формулираш и систематизираш мислите. Помогни и да си направи план, така ще я улесниш много и ще може и сама да напише разказчето. Вили в началото беше много зле с разкази и преразкази, но сега само го хвалят.
  Кам, отива му с носия! На тези снимки си личи, че на тати прилича. А какво стана с бузите на Коко?
  Вили пък е много смешен с шопска носия. Струва ми се, че добруджанската по-добре ще му седи  Mr. Green.

# 27
  • Мнения: 668

Ками, да го нацелуваш тоз красив юнак!   bouquet
Вече съм я обещала... Ама то обещаното не е като даденото ,нали... Mr. Green Другата сватя дано не се разсърди... Peace
Виж каква мома имам за този левент...
http://storage4.album.bg/6bf/s6004223_2f6e1_22029932.jpg


Малииии ще са си лика прилика  Blush Каква красавица.  Heart Eyes Май ни е кака. Кой набор е? Може и да си казвала, ама.....

Ренка, ами сега мазотя го с А дерма, ту минава леко, ту пак се обостря, май най накрая ще го заведа на лекар.  Thinking
Никой до сега не ми е казвал, че Вики прилича на мъжо   Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 9 776
Камче, Сис, много са ви сладки всичките деца Heart Eyes!

# 29
  • Мнения: 972
benighted ,е на това с облака и блока се смея с глас... Хиля се... Още продължавам да се хиля... rotfImbo rotfImbo rotfImbo smile3532 smile3532 smile3532
Някои се носят в облаците от щастие,други са на седмото небе... А ти,мила моя,си живееш сред облаците и не ти пука... Joy Joy
Излизаш на терасата,разтърсваш леко облачето и от него започва да вали например... hahaha

Ками, момата е Александра и е 2004г родена. Вие кога сте?
Пък и кака да ви е какво от това,то в тия модерни времена възрастта няма значение... Wink

Общи условия

Активация на акаунт