...за пиърсинга, татуто и още нещо- 16

  • 79 145
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 371
Здравейте, имам татуировка от 3 дни, мажа си я с вита мерфен и всичко си е наред, но сега виждам, че е започнала да се образува коричка, на едно място малко е паднала и отдолу цвета е един сивкав... не е така черен наситен като останалата част от татуировката... Та искам да ви питам това нормално ли е, все пак е още нова..не е добила "нормален" вид.  Rolling Eyes ...но да не стане да се обели цялата и да стане сива Sad((
ПС:татуировката ми е от вътрешната страна на китката, ако това има някакво значение....
Със сигурност няма да остане така наситено черна, както е в началото.Поне моята след като се обели дори синнее.Ето я след направата:
http://ariadani.snimka.bg/daily/tatoo.479041.17934985
ето я сега:
http://ariadani.snimka.bg/daily/tatoo.479041.17639205

Само не я бели.Остави коричките сами да си падат и я мажи редовно.

# 31
  • Мнения: 331
На китката е много подвижна кожата и за това често се образуват кори, това, че сивее или означава , че ти е изкарало или просто още не е зараснала/което е нормално за 3ти ден/ изчакай да се обели съвсем и я мажи с хидратиращи продукти/това след като е завехнала напълно/ винаги в началото цвета е малко по-странен.Татусите добиват вече крайния си вид след около 20дни-месец, когато може да ти се обели още веднъж една много тънка ципа. Peace

# 32
  • Мнения: 0
Благодаря за бързите отговори, явно съм много нетърпелива да видя вече реалния вид на татуировката  Blush ...

# 33
  • София
  • Мнения: 747
neevajnoo,дай снимка да я видим Flutter

# 34
  • София
  • Мнения: 787
Christabel -Якички са много, на живо сигурно е още по-интересно като може да се разгледа.
Офффф аз днес пет часа под ножа....сега ме тресе , но поне поприключихме с цветята....само като си представя аще колко дране ме чака и лошо ми става.. #Crazy
Идвинете за вида, но това е топло-топло още....тези червените линии са разни маркерчета-
http://emilyska.multiply.com/photos/album/4#photo=228

след това има 2-3 снимчици на едно много добро ръкавче  Peace


Еми страхотна става!!!! Много ми харесва Simple Smile ама верно още много има  Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 331

има много..да, а и в момента го врънкам да ми почне и ръкав защото вече не издържам  Grinning

# 36
  • София
  • Мнения: 787
Охххх и аз съм си харесала още една големичка. Абе боли, гадно е, ама май се пристрастяваш Simple Smile

# 37
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!Преди 2 или повече години си бях сложила пиърсинг на пъпчето,и с целия ми акъл на морето.Всичко изглеждаше наред.Мажех го редовно с едно кремче и физиологичен разтвор(така ми бяха казали  Thinking)Започна да тече много лимфа и след време става на коричка и едвам сядах.И след известно време кожата така изсъхна,че почти не се виждаше.Не ми хареса и я махнах.Въпроса ми е дали този е бил некъдърник и е взел малко кожа или проблема е друг?И понеже сега имам белег и искам пак да се пробия,дали ще боли повече?Много хора ме плашат,че върху белег боляло много newsm78
А също така искам и да си направя тату на врата,не много голямо,дали боли много там?Понеже съм си малко страхлива Embarassedпък много искам.
Благодаря ви предварително!

# 38
  • Варна
  • Мнения: 34
Здравейте и от мене!Имам огромното желание да си направя татуировка от вътрешната страна на китката и съм си харесала водно конче,което не е много голямо.Много ми се иска ако някой има представа да ми каже колко горе-долу излиза като сума 1 такава(около 3 см дълга) татуировка.Имам и мераци за още 2-долу на врата и отстрани на кръста,но ми се иска да видя резултата от тази и как ще се възприема,защото съм на 33 и се чудя дали не ми е късно,за да почвам тепърва... Embarassed

# 39
  • Мнения: 752
canella , не ти е късно. Аз започнах на 32 и не мога да спра  Simple Smile. Вече имам 3, а искам още 1 (поне за сега).

# 40
  • Мнения: 0
Уау , че темичка Simple Smile случайно попаднах тука  Peace
Аз имам пиърсинг на устната "мадона" ... да се похваля.  Flutter
Пък и да попитам , аз искам да си напиша името на дъщерята на китката - боли ли на тази част на тялото и аз съм от лудите девойчета ... досега непознавам никой с една татуировка  или 2..5 или обмислят 2-ра?! Толкова ли е голяма зарибяваката ?!
Хайде поздрави на всички ексцентрични дами   bouquet

# 41
  • Мнения: 3
Записвам се.

От дълго време исках татуировка, но все си променях идеите. В крайна сметка сега съм решила да си татуирам надписче от вътрешната страна на китката с красив шрифт. Харесала съм си 3 фрази на латински, но още не мога да взема решение кое точно да е. Може би щом още се колебая не съм намерила точното, за което да кажа- ето, това е. Но се надявам до месец да съм го избрала, и татуирала.

 Simple Smile

Все едно прочетох себе си.  Hug  Моята идея е точно такава и само чакам идеалния момент да ида да се татуирам. Избрала съм си фраза на латински - Vita Somnium Breve, искам да е точно под часовника на лявата ръка. По-назад в темата молих за съвет и искам да благодаря на emily_ska и другите момичета за помощта.
Освен това ми се иска да си татуирам малък нежен ключ сол или някоя нотичка на външната страна на дясната длан. Може би съвсем скоро ще осъществя идеите си и ще се похваля.  Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 331
 Jeanne ♥ - пак заповядай  Wink Огромно удоволствие ми доставя да споделям с вас опита си и да знам, че съм полезна на някого   Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 169
До преди 2 години имах 4 пиърсинга на лицето и флешове на ушите.
Сега искам да започна с татуси,но като знам каква е зарибявка и аз как съм подвластна на тези неща ше се направя цялата и ще стане мазало Laughing Но все пак от 1 година мисля да си направя нещо на глезена...
Ето и една моя снимка от преди 2 години и половина.Не се виждат всички обици,но все пак Simple Smile


http://www.wildcat.de/imgsrv/gal.php/own/full/933718.jpg?checksu … d6c6d801e8f508ecc

http://www.wildcat.de/imgsrv/gal.php/own/full/726648.jpg?checksu … 16230eccb27283715

# 44
  • София
  • Мнения: 169
Сега виждам,че снимките не се виждат.
Ето пак Simple Smile


Общи условия

Активация на акаунт