...за пиърсинга, татуто и още нещо- 16

  • 79 140
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 97
мерси за куража...иначе съм си решила, че ще е на плешката..просто само там искам Simple Smile задействала съм нещата и до 2 седмици би трябвало да си имам тату ..все пак още кураж няма да е излишен..страх си ме е и толкова Simple Smile
за хората от варна : добър ли е митко от студио skull

# 691
  • Мнения: 1 384
мерси за куража...иначе съм си решила, че ще е на плешката..просто само там искам Simple Smile задействала съм нещата и до 2 седмици би трябвало да си имам тату ..все пак още кураж няма да е излишен..страх си ме е и толкова Simple Smile
за хората от варна : добър ли е митко от студио skull
аз имам на плешката не ме боля ваобще дори не усетих нищоне разбрах дори кога ми я направи момчето  newsm78

# 692
  • Мнения: 0
Искам да ви попитам дали  е нормално да ми е зачервена татуировката- на 5 дни е, но само една част от нея се зачерви и леко ме опъва. Мажа я с БАНЕОЦИН 3-4 пъти на ден и с Вазелин.Нормално ли  е според вас за се е зачервява и да ме боли

# 693
  • Мнения: 226
Искам да ви попитам дали  е нормално да ми е зачервена татуировката- на 5 дни е, но само една част от нея се зачерви и леко ме опъва. Мажа я с БАНЕОЦИН 3-4 пъти на ден и с Вазелин.Нормално ли  е според вас за се е зачервява и да ме боли
Според мен някои хора малко повече обръщат внимание на някои неща и се притесняват повече. Ако няма някаква очевидно ненормална реакция, няма какво да с епритеснявате - ами все пак са ви дупчили не може да е като нищо. Нормално е да боли. А зачервяването до колко е нормално как да ти каже човек, който не го е видял и не знае кожата ти как на какво регира. Може да ти е по-чувствителна, няма какво да с епритесняваш  Grinning

# 694
  • Мнения: 477
Според мен ако чувстваш че ти опъва я мажи по чести за да е не ти опъва а зачервяването зависи според мен от чувствителността на кожата  няма от какво да се притесняваш

# 695
  • Мнения: 32
Ако ще си правите нов татус, моят съвет е да внимавате с мястото. Аз сгреших да си направя на видно място и сега се чудя как да го крия при неподходящи поводи. А иначе си е супер да имаш нещо различно за показване Simple Smile

# 696
  • Мнения: 1 432
Ако ще си правите нов татус, моят съвет е да внимавате с мястото. Аз сгреших да си направя на видно място и сега се чудя как да го крия при неподходящи поводи. А иначе си е супер да имаш нещо различно за показване Simple Smile

Имам същия проблем  Confused

# 697
  • Мнения: 477
Аз съм чела из форуми и има такъв препарат който се слага на татуса и той изсмуква боята, даже във Пловдив има някакъв татуист който работи с този препарат и беше казал че малките татуси ги премахва до над 90% препарата се казва remove tattoos този препарат е руски бях го намерила в нета
обаче сега не мога да го намеря мисля че този татуист от Пловдив вземаше по 30 лева на кв.см, ама според мен ако си го поръчате от русия и отидете даже го сложат ще ви излезе по евтино

# 698
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Ако ще си правите нов татус, моят съвет е да внимавате с мястото. Аз сгреших да си направя на видно място и сега се чудя как да го крия при неподходящи поводи. А иначе си е супер да имаш нещо различно за показване Simple Smile

Имам същия проблем  Confused

Къде ви се намират татусите? НЕ става ли да мацнете малко коректор отгоре?

# 699
  • Мнения: 17
Не си крия татосите по никакъв повод. Peace  Hug

# 700
  • София
  • Мнения: 1 370
Бая коректор трябва , за да се скрие татуировка.Моя модел вече е почти готов и в събота ще го правим.болка има, но определено се забравя после.Не е нетърпима, просто си е неприятно усещането.Сега ще видя как ще е почти по цялата дължина на гърба...

# 701
  • Мнения: 5 111
Здравейте, момичета!

Присъединявам се към вашата тема. Края на другия месец ще си правя и аз татус. Решила съм каква ще е, къде ще е, но не знам в кое студио да я направя. Моля, дайте ми съвети- става въпрос за София. Благодаря ви предварително  Hug


Еdit: разбира се, мога да отида и до други градове за целта  Peace

Последна редакция: пн, 28 мар 2011, 18:03 от Марето съм

# 702
  • Мнения: 1 432
Ако ще си правите нов татус, моят съвет е да внимавате с мястото. Аз сгреших да си направя на видно място и сега се чудя как да го крия при неподходящи поводи. А иначе си е супер да имаш нещо различно за показване Simple Smile

Имам същия проблем  Confused

Къде ви се намират татусите? НЕ става ли да мацнете малко коректор отгоре?




На ходилото отгоре. Лятото в жегите трябва да ходя с много дълги панталони ,за да го крия когато съм на работа.
Иначе не искам да го ремууввам Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 703
  • някъде на юг
  • Мнения: 280
Здравейте! Вчера по "Станция Нова" даваха нов метод за премахване на татуировки с лазер, но не успях да го гледам от началото и не разбрах къде се намира студиото. Останах с впечатление, че не е много болезнено и доста изгодно.SadМоля ако някой го е гледал да сподели Praynig

# 704
  • Мнения: 331
Момичета, много внимавайте с методите за премахване...не се хвърляйте без достатъчно информация/така както всъщност доста правят и с татусите/  и да видите на живо резултати преди да се подложите.Не забравяйте все пак за агресивността на лазера, аз до сега не съм виждала премахнат татус без белези.Тату римувъра е ужасно скъп препарат сам по себе си, ние също обмисляхме вариант да го ползваме , но за целта трябва първо да го приложа върху мен, за да мога да го предлагам на клиентите...а истината е, че не смея на този етап...представям си каква киселина е, за да може да да разгражда мастилото.В никакъв случай не го отричам просто аз лично бих поизчала още време да видя на хора третирали се с него какъв е ефекта и има ли странични такива.
И както винаги съм съветвала мислете преди -не след!
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт