90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №87

  • 27 746
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 110
Ами момичета в момента съм 79кг.  ooooh!   Първоначалната цел е 70кг., а стигна ли ги може да се напъна и за още 5кг., та да стана 65кг.
Както казах аз съм с много едър и тежък кокал и може би за това ви изглежда че нямам да свалям, ама ако ви пусна снимка от морето миналата година, малиииииииии.........син кит ако не сте виждали..... hahaha

# 691
  • София
  • Мнения: 12 555
Екстра ми е до момента. Изпила съм около литър вода и две кафета черни и гадни, ама няма как. Ще работя до 23 часа и не може без кафе.
Колкото до успяването - не ми е за първи път. Преди и след секциото не бях яла общо 48 часа. Отделно преди 15 години при една операция тежка съм държала пет дена само на вода и още 14 дена само на сокове.
Та ще оцелея

Ужасийке - не знам с кво се меря, ма тва показва кантарЯт hahaha

# 692
  • Мнения: 108
Ужасийка, да не бъркаш нещо с тоя воден newsm78 - и моя е на 30ти, пък не помня предния път да беше с нас водна

# 693
  • Мнения: 1
Успех на водните днес.Плодче, Нана и Мима ако не бъркам.
добре дошли на новите!
Да ви покажа и аз една снимка от Коледа 2009

преди да започна диетата.
Не знаех как да я сложа като код

Последна редакция: сб, 13 мар 2010, 12:16 от Галина 74

# 694
  • Мнения: 5
Успех и от мен на водните!Стискаме ви палци!
За обяд ядох леща яхния и домати от буркан домашно,че нямах никаква салатка прясна!

# 695
  • Мнения: 0
Явно диетата действа различно на всеки.Аз свалих след въглехидратен,нещо което ми се стори много странно.След като направя 1 воден на 29.03 ще ви покажа таблицата която си правя.Тегля се сутрин при ставане и вечер преди лягане,даже отбелязвам кога съм ходила на посещение във WC,защото това не е никак маловажно.

 Mr. Green Хихихи, на това му се вика подробна статистика. Само от любопитство, да не си зодия Дева? А на мен на 30 март ми е последния воден, реших да си го изкарам и него, пък ако тоя път ми прилошее ще хапна плод.
А иначе, аз след почти всеки въглехидратен имам минус.
 Естествено,че съм ДЕВА 15.09 и съм на мнение / като ще е гарга да е рошава / Laughing

# 696
  • София
  • Мнения: 12 555
Явно диетата действа различно на всеки.Аз свалих след въглехидратен,нещо което ми се стори много странно.След като направя 1 воден на 29.03 ще ви покажа таблицата която си правя.Тегля се сутрин при ставане и вечер преди лягане,даже отбелязвам кога съм ходила на посещение във WC,защото това не е никак маловажно.

 Mr. Green Хихихи, на това му се вика подробна статистика. Само от любопитство, да не си зодия Дева? А на мен на 30 март ми е последния воден, реших да си го изкарам и него, пък ако тоя път ми прилошее ще хапна плод.
А иначе, аз след почти всеки въглехидратен имам минус.
 Естествено,че съм ДЕВА 15.09 и съм на мнение / като ще е гарга да е рошава / Laughing

Хохо, отдалеч се познаваме. Аз съм на 16-ти септември  Mr. Green

# 697
  • Мнения: 284
Хихихи и аз съм си направила табличка  Mr. Green - на 03.09 съм Wink
Ето и моите снимки :
http://denitsa23.snimka.bg/hobby/lareduote.342772.17783797.big  08.2006 - тук съм около 50кг. (ръст 162)
http://denitsa23.snimka.bg/hobby/lareduote.342772.17783822.big  09.2008 - няколко месеца след раждането - 78кг.
http://denitsa23.snimka.bg/hobby/lareduote.342772.17783828.big  02.2010 - след 90дн. и Дюкан - около 68кг.

# 698
  • Мнения: 130
Здравейте момичета,
стискам палци на водните - ще успеете!
Сетих се нещо , мисля, подходящо за тези, които в плодов ден хапват салати - може таратор- естествено само с вода - така са го хапвали преди години.
Днес съм на плодове - до сега 1/2 портокал и толкова грейфрут.
Кашарелче, относно системата минус 60, от 01.02 щях да започвам 90 дневната диета, но видях, че Жани прави -60. Прочетох - хареса ми. Трудно ми беше сутрешното хапване/ аз не закусвам/. Първите 5 дни свалих 1 кг - супер. Но след това - огромен застой и така до 04.03, когато реших, че е време да се върна тук и да започна отслабвам. При всеки е различно. Моя близка каза, че отслабва при -60, а при 90 дневната е започнала да получава болки в стоха .
От там ми остана да вечерям до 18 часа.
Денисита, много си хубава слаба, но и пухкава си толкова сладка - отива ти!

# 699
  • Мнения: 1
Като говорите за девите да се включа и аз малката ми дъщеря е дева.26.08

# 700
  • Мнения: 0
Явно диетата действа различно на всеки.Аз свалих след въглехидратен,нещо което ми се стори много странно.След като направя 1 воден на 29.03 ще ви покажа таблицата която си правя.Тегля се сутрин при ставане и вечер преди лягане,даже отбелязвам кога съм ходила на посещение във WC,защото това не е никак маловажно.

 Mr. Green Хихихи, на това му се вика подробна статистика. Само от любопитство, да не си зодия Дева? А на мен на 30 март ми е последния воден, реших да си го изкарам и него, пък ако тоя път ми прилошее ще хапна плод.
А иначе, аз след почти всеки въглехидратен имам минус.
 Естествено,че съм ДЕВА 15.09 и съм на мнение / като ще е гарга да е рошава / Laughing
Какво да правя като съм си такава.Сега се каня на цигарите,но да видим newsm78

Хохо, отдалеч се познаваме. Аз съм на 16-ти септември  Mr. Green

# 701
  • София
  • Мнения: 9 890
Ох,ох,ох!Така прегреших днес,че ме е яд сама на себе си.Днес съм на картофи,а преди обяд изядох една мъфинка.Направих ги преди три дни,не хапнах досега,ама какво се изкуших тая сутрин не знам.Толкова ме е яд,прасе с прасе. Tired

# 702
  • София
  • Мнения: 12 555
Вале, не се ядосвай, щото няма смисъл-


Ето една супер актуална снимка от мен отпреди 2 минути.

http://avgustinki.snimka.bg/family/svatbata-na-nana-i-mitko.159136.17784573

# 703
  • София
  • Мнения: 160
Добро утро фиданки,

Аз сега ставам и пропуснах закуската. Днес съм на варива и се замислям едни картофки в йенската тенджера  smile3521
Отивам за кафенце да се събудя и да направя обяда. За вечеря ще е същото.

Мислите ли, че ако сега изпия 1 фреш с кафето, като закуска, ще е проблем?
 Hug

# 704
  • Мнения: 0
Вале, не се ядосвай, щото няма смисъл-


Ето една супер актуална снимка от мен отпреди 2 минути.

http://avgustinki.snimka.bg/family/svatbata-na-nana-i-mitko.159136.17784573
Всички сме пуснали едни гушки,но ще се справим Wink
Никога не сме доволни,а аз като се видях,една приятелка ме е снимала в гръб на плажа щях да умра.После ще я пусна
да се посмеете #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт