СЕПТЕМВРИ' 09 TEMA 20

  • 19 120
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 68
Ами Хайде на протести тогава!!!, кво само седим и се оплакваме....има за какво да се протестира е тая държава да ви кажа..... Crossing Arms  Naughty
1. Майчинството
2. Детските
3. Детските градини
4. Цени на храните....
И какво ли още не  ooooh!
Аз СЪМ "ЗА"

# 721
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
И аз съм на мнение, че като почваш работа сам се съгласяваш на заплатата и какво ще правиш. Аз съм работила за малко пари с хора, но винаги съм била усмихната и учтива и винаги сме имали страшно много клиенти. Работих по 12 часа за 250 лв на месец, ама като съм решила да го правя го правя като хората. Така че като им видя нацупените мутри в социалните или кметството ми иде им шибна по един. И да, смятам че щом им плащам заплатат, трябва да са ми благодарни.

# 722
  • Мнения: 116
Само не разбрах, като се изспят сега всички майки на работните си места, а всички които ги заместват, като се изсипят на борсата, какво се получава?Прираст на безработицата.Много ми е чудно, що не излезе Бойко Борисов, като е криза, да покаже колко му струва един костюм например.Или как за един ден изпушва пури на стойност една минимална работна заплата?

# 723
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Само не разбрах, като се изспят сега всички майки на работните си места, а всички които ги заместват, като се изсипят на борсата, какво се получава?Прираст на безработицата.Много ми е чудно, що не излезе Бойко Борисов, като е криза, да покаже колко му струва един костюм например.Или как за един ден изпушва пури на стойност една минимална работна заплата?
Той не е в криза, ние сме Crossing Arms

# 724
  • София
  • Мнения: 54
И мен ме осигуряват на реалната заплата. Като знам колко пари отиват за държавата всеки месец, а когато имам нужда пак трябва да си плащам от джоба, ами как да не се ядосвам? Колко от вас са раждали без пари, а? За какво сме платили здравни осигуровки?Но тези, които се осигуряват на по-малко не всичко го правят щото искат, работодателя им го налага.
И аз работя с клиенти, така че  Stop не ми е по-лесно. А доста пъти съм работила и извънредно  Crossing Arms

А Бу само е пуснала мухата и сега мълчи  Laughing

# 725
  • Мнения: 277
Само не разбрах, като се изспят сега всички майки на работните си места, а всички които ги заместват, като се изсипят на борсата, какво се получава?Прираст на безработицата.Много ми е чудно, що не излезе Бойко Борисов, като е криза, да покаже колко му струва един костюм например.Или как за един ден изпушва пури на стойност една минимална работна заплата?
Той не е в криза, ние сме Crossing Arms
Абсолютно!
Покахонтас - и на твоя пост - абсолютно!!!

# 726
  • Мнения: 655
мама т,моя мъж се осигурява на виска заплата,както и работниците му Peaceа сега незнам дали си разбрала ще се осигуряват на 2 по 750 лева минимум-като управител и служител............


а на всички които мислят,че трябва да си трая щом съм приела определена работа и заплата,мога да нкажа и да ги поканя поканя за малко да се върнат по родните места,да не са в София и тогава ще видим каква работа ще намеря и на какви претенции ще се правят-нищо лично наистина,просто малко някой се заблуждават и си мислят,че София е България Wink Wink Wink


Диди,много се радвам.,че на Алекс нищо му няма мила,нацелувай го Hug


Анитка,напрво ми се стъжни като прочетох Sadа бе какви са тея вируси,нямат край вече ooooh!дано отмине ти казах и всиучко да си е ок вече Hug Hug

# 727
  • Мнения: 359
Някои хора малко на чат го обърнахме тук, ама те и без това като гледам другите нямат желание да се включат по темите
И аз съм на мнение, че като почваш работа сам се съгласяваш на заплатата и какво ще правиш. Аз съм работила за малко пари с хора, но винаги съм била усмихната и учтива и винаги сме имали страшно много клиенти. Работих по 12 часа за 250 лв на месец, ама като съм решила да го правя го правя като хората. Така че като им видя нацупените мутри в социалните или кметството ми иде им шибна по един. И да, смятам че щом им плащам заплатат, трябва да са ми благодарни.
Цвета, браво. Радвам се. Но какво ни коства като отидем срещу служителката зад гишето да не се държим с нея като с някой, който трябва да ни е благодарен, а като с личност, имаща достойнство. Ако утре останеш безработна, вече няма да й плащаш ти заплатата, но служителката ще е е пак там и ще те обслужи, нали. Така че стига с прилагането на тая поговорка - който плаща, той поръчва музиката. Често ми се е налагало да ходя по институции, на жените една мила дума им трябва след всички съскания, които са чули цял ден и се преобразяват  Peace
А Бу само е пуснала мухата и сега мълчи  Laughing
Е, тоя номер е известен вече. Те сега с Уиш обсъждат колко ни е акъла тука  Mr. Green докато ядат руски бонбони

# 728
  • София
  • Мнения: 2 143
А Бу само е пуснала мухата и сега мълчи  Laughing
И аз това се канех да кажа Mr. Green Сигурно седи кротко и Popcorn

# 729
  • Мнения: 655
Гаци мама,аз може да добавя този премиер да вземе да излезне и да обясни как в период на криза си е направил тази седмица заплатата от 2400 на 3500 ,а на президента му я е направил 4700,ааа #2gunfire

# 730
  • Мнения: 116
Само не разбрах, като се изспят сега всички майки на работните си места, а всички които ги заместват, като се изсипят на борсата, какво се получава?Прираст на безработицата.Много ми е чудно, що не излезе Бойко Борисов, като е криза, да покаже колко му струва един костюм например.Или как за един ден изпушва пури на стойност една минимална работна заплата?
Той не е в криза, ние сме Crossing Arms
Да започне антикризисните мерки от своя бюджет, да даде пример на народа!3500 цирея на г..а да му излязат дано!!! Laughing

# 731
  • Мнения: 91
И аз съм на мнение, че като почваш работа сам се съгласяваш на заплатата и какво ще правиш. Аз съм работила за малко пари с хора, но винаги съм била усмихната и учтива и винаги сме имали страшно много клиенти. Работих по 12 часа за 250 лв на месец, ама като съм решила да го правя го правя като хората. Така че като им видя нацупените мутри в социалните или кметството ми иде им шибна по един. И да, смятам че щом им плащам заплатат, трябва да са ми благодарни.
Напълно подкрепям  Peace
И аз работя за 400лв. и на толкова ме осигуряват. Винаги съм била учтива и съм им помагала съвсем любезно на клиентите...те на си ми виновни че аз съм там.

# 732
  • Мнения: 655
, на жените една мила дума им трябва след всички съскания, които са чули цял ден и се преобразяват  Peace


явно не можете да си представите, но наистина е така...........

# 733
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Лъки, аз лично винаги отивам с усмивка, в повечето случаи те си намират причина да ти се дървят. Така че кой както си постеле
Но, да си дойде мна думата. WISH, от де зе банбонете и що няма за нас Whistling

# 734
  • Мнения: 655
. И да, смятам че щом им плащам заплатат, трябва да са ми благодарни.

цвета,не е баш така момиче,по тая логика ти данеби да лъжеш г... на шефа си по цял ден и да  му даваш да те тъпче като хищожество,само защото ти плаща заплатата Wink Wink Wink

Общи условия

Активация на акаунт