Бебешката количка - цяла наука за второ висше - 3

  • 63 258
  • 762
  •   2
Отговори
# 540
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
по хубаво виж некое obaby zuma по хубаво е от сайбекс
Аз не търся някаква количка, все пак, питам за конкретен модел Simple Smile Но благодаря.

# 541
  • Мнения: 3 675
Хай.Може да съм писала вече в тази тема, не помня.нашата количка я купихме февруари месец и още ме е яд за избора, но на тези цени, на които търсихме нямаше друга.първо харесахме чиполино ултра, но докато се наканим да я купум е продадоха, защото май беше единична бройка.исках да е с реверсивна дръжка и купихме чиполино дакота, колебаех се между нея и рапидото /бяха на една цена/, но то беше без такава дръжка, но много по-леко.Има ли други майки с Чиполино Дакота, доволни ли сте от нея?Мен ме притеснява това, че е тежичка и малко трудна за бутане, особено ако е натоварена с покупки.бабата не харесва цвета, защото все питат дали бебето не е момче, но този модел май се предлага само в 3 цвята и то едни такива никакви, нямаш много голям избор.отделно бебето нададе на височина доста и имат чувството, че краката й след месец ще започна да стърчат отвън, дори в легнало положение.пр.ден на всички. Hug

Последна редакция: нд, 25 апр 2010, 08:13 от gitadam

# 542
  • Мнения: 2 768
Похвалвам летния кош (незнайно защо наречен тъй) на Joolz.
Въпреки, че е от ония, дето са счупка и детето спи полуседнало, всъщност е доста комфортен и ергоночмичен. Чупката е плитка и с лек наклон с облегалката, горе долу колкото е на шезлонг. Не се получава ефекта "вирнати крачета", когато е в легнало положение.

Много съм доволна, сполучлива се оказа каляската (Бъгабуто, по което толкова въздишах е доста зле в това отношение). Само дето приятелката ми посъветва Андрей да не му растяло много дупето, че нямало да можел да се събере  hahaha

# 543
  • Мнения: 1 427
http://www.youtube.com/watch?v=9ZjzCJ_rLQw
Някакви мнение за тази количка? Видях я днес в един магазин и определено ме впечатли - има доста екстри за цената си от 389лв - дъждобран, покривало, поставка за чаша, допълнителна табличка за детето/прикрепя се към борда/ и уникално голям сенник.

# 544
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Zooper waltz-a много ми хареса от ревюто. Сгъва се компактно, ляга до долу и има една дръжка, което си е плюс.

# 545
  • Мнения: 3 453
Да попитам за комарниците - различни ли са за всеки модел количка или са универсални? Rolling Eyes

# 546
  • Мнения: 22 521
Да попитам за комарниците - различни ли са за всеки модел количка или са универсални? Rolling Eyes
Има колички с вградени комарници,други са с универсални,като съм виждала за триколки и четириколки.

# 547
  • Мнения: 6 438
Да се запиша и в тази краста  Mr. Green

# 548
  • Мнения: 0
Здравейте, т.к. искам широка и удобна количка, която да вози леко се спрях на тези 2 модела и какво ще кажете Jane Slalom Pro или Quinny Speedy?

# 549
  • Мнения: 3 453
gali koleva ,
аз съм "за" Слалома. Ние сме с такава количка - изключително маневрена  и широка е. Peace

ДесиХ3 ,
благодаря!  bouquet

# 550
  • Мнения: 656
Здравейте!
Моля за съвет какъв чадър да избера за рамата на количка Пег Перего Си newsm78, имам един на бертони но повече от минута не може да се закрепи на количката.

# 551
  • Варна
  • Мнения: 1 471
Здравейте!
Моля за съвет какъв чадър да избера за рамата на количка Пег Перего Си newsm78, имам един на бертони но повече от минута не може да се закрепи на количката.

Как какъв, Peg Perego си имат чадър.

# 552
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Е, не всеки държи да си купи чадът от 50-60 лева, да речем Grinning
Чиполино имат чадър за овална рамка, нали Чиполино имитира Пег Перего в няколко модела, вкл. такива с овални рамки.

# 553
  • Мнения: 4 290
Здравейте, т.к. искам широка и удобна количка, която да вози леко се спрях на тези 2 модела и какво ще кажете Jane Slalom Pro или Quinny Speedy?
Гледам, препоръчали са ти Слалома. Аз, за да те улесня допълнително, давам глас за Спиди-то. Първо, защото е по-леко и второ, повече ми харесва.

# 554
  • Мнения: 2 768
И аз съм за Спиди  Peace

Общи условия

Активация на акаунт