Бебешката количка - цяла наука за второ висше - 3

  • 63 260
  • 762
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 102
Ами Giordani си е. Първо се бях спряла на Jane Nomad, но преди около месец я видях тази в един магазин и много ми хареса. Тя е съвсем нов модел за нашия пазар и много ми се иска ,ако има някой мнение за марката да го сподели, защото не са евтини,а ако се окаже ,че като качество не струват по-добре да знам от сега.

# 736
  • Мнения: 6 438
Би ли споделила колко струват?

# 737
# 738
  • Мнения: 215
Здравейте!
Предстои ми покупка на лятна количка, първоначално се бях спряла на модел Ариа на Пег Перго, но ми идва малко скъпа. Сега се колебая между следните 2 модела:
http://www.mytoys.de/Hauck-Shopper-6-Happy-World-red/Sportwagen/ … a02.07.05/1913724

http://www.mytoys.de/CHICCO-Sportwagen-Simplicity-Fuego/Sportwag … a02.07.05/1816765

Клоня повече към втората, ама все пак да питам.
Отзиви?

# 739
  • Мнения: 6 438
Dani-ela, според мен втората си е комбинирана количка и хич не е лека.  Rolling Eyes

# 740
  • Мнения: 1
Здравейте, искам да питам за мнение за Peg Perego SI Completo- става ли за лятна количка, удобни ли са както за бутане така за возене? Благодаря

# 741
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Става, удобна е и за бутане, и за возене.
Ако очакваш обаче свръхлека свръхлятна, тип каквито хората взимат за деца на 2-3 години - не е от тях.
Но иначе е отлична.

# 742
  • Мнения: 1
Ами става въпрос за бебе на 8 месеца и искам за лятото да сменя моята, защото е адски неудобна и за мен и за нея.

# 743
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Аз возя моето осем месечно в такава Simple Smile Доволна съм. Но тя (според мен) е повече точно за такива бебета, не за големи деца на по 2-3, за тях човек може би ще иска нещо по-леко и компактно. Пег Перего Си все пак е 7,5 кг. Но е суперманеврена и върви добре. Бъди предупредена, че багажникът провисва и иска малко подтягане и пришиване на гайките, за да се повдигне леко Simple Smile

# 744
  • Мнения: 1
Благодаря ти Бу:)

# 745
  • Мнения: 13 512
Aз днес видях на живо новата Quinny Senzz. Очарована съм. Широка седалка, сгъва се с една ръка, управлява се с един пръст. Има легнало докъм 150 градуса положение. КАто фен на холандските колички, съм пристрастна . За пореден път умело са съчетани функционалност и дизайн.

# 746
  • Мнения: 102
Би ли споделила колко струват?

Да , точно 1090 лв. я гледах и аз. Не е от най- най- скъпите, но все пак не е и евтина. Обаче изглежда доста маневрена, лека е със зимния кош, върти се цялата около оста си, т.е. не ти се налага да откачаш коша, за да  обърнеш бебето, гумите и са големи, но не се помпат. Та май на нея се спирам, но гледам ,че няма коментари и май не е от най- предпочитаните марки сред вас, та ще видя.Имам още малко време за размисли Simple Smile

# 747
  • Мнения: 2 066
Aз днес видях на живо новата Quinny Senzz. Очарована съм. Широка седалка, сгъва се с една ръка, управлява се с един пръст. Има легнало докъм 150 градуса положение. КАто фен на холандските колички, съм пристрастна . За пореден път умело са съчетани функционалност и дизайн.
Монда, а колко ще струва тази прекрасност? Имам лятна количка от първото дете, но тази много ме заинтригува...

# 748
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Около 300 евра, каза Гугъл Simple Smile
http://www.babycare.nl/quinny-senzz-star-p-2373.html?language=en

# 749
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Aз днес видях на живо новата Quinny Senzz. Очарована съм. Широка седалка, сгъва се с една ръка, управлява се с един пръст. Има легнало докъм 150 градуса положение. КАто фен на холандските колички, съм пристрастна . За пореден път умело са съчетани функционалност и дизайн.
Има ли я в някой магазин да се види на живо или на позната сйи я видяла? Добре изглежда, а и не е кой знае колко скъпа.

Общи условия

Активация на акаунт