Отзиви за "Съни турс"?

  • 55 360
  • 171
  •   1
Отговори
# 15
  • гр.София
  • Мнения: 184
А имат ли предложения за Китен newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 2 296
А имат ли предложения за Китен newsm78
Да,разбира се,заповядай- http://www.visit.bg/sommer/photels.php?kurid=7&cat=hotel

# 17
  • гр.София
  • Мнения: 184
Благодаря ти, Еva - любимо място е на моите мъже и не мога да ги накарам да разнообразяваме, но поне хотел да разнообразим.

# 18
  • Мнения: 4 400
Вижте на какво попаднах!
http://badholiday.com/complaint.php?com=86

# 19
  • Мнения: 11 671

Прочете ли коментарите отдолу. И според мен проблемът е бил в хотела, а не в туроператорът  Peace

# 20
  • Мнения: 4 400
 Усещам упрек за това че съм дала линка .Ми пита жената- разполагам с информация-давам я НЕ ПРЕРАЗКАЗАНА а такава каквато съм я видяла аз.Всеки да чете и сам да си прави изводите.Ако беше написала че иска да чете само хубави отзиви щях да си трая.
    Несериозно и лековато е да се измъкват с хотела,защото тяхна работа е да го обвържат с договори и неустойки та да не'' пързалят ''клиентите си.

# 21
  • Мнения: 11 671
Погрешно си ме разбрала. Съвсем не е укор  Hug

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

не се учудвам.
Веднъж сме резервирали чрез визит.бг. И до напускането ни на х-ла, те не бяха превели парите за нашето гостуване. Ми кой ще иска да работи с тях?

# 23
  • Мнения: 891
Тази година и ние резервирахме почивката си за лятото през Съни турс.
Дано всичко да е наред.  Peace

# 24
  • Мнения: 1 014
Аз съм почивала с тях 2 пъти, без проблеми.

# 25
  • София
  • Мнения: 283
Две години подред организираме почивката си чрез Съни турс, през сайта visit.bg. Много сме доволни, бързи и кориктни са, не сме имали никакви проблеми. Тази година имаме намерение пак през тях да резервираме.

# 26
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
И аз резервирах за първи път тази година през техния сайт за Сириус Бийч в Св.Константин и Елена за края на август и ще видим какво ще стане на края!

# 27
  • На гарата
  • Мнения: 163
И аз тази година резервирах през Съни турс за Константин и Елена дано да нямаме проблеми.

# 28
  • Мнения: 574
Ние резервирахме през тях за Нова година и не сме имали проблеми. Много коректни и точни. Само дето не са регистрирани по ДДС.

# 29
  • Мнения: 674
Не съм доволна от тях.
Не платиха на хотел в който имах резервация и бях в страшно неудобно положение - едва не ме изгониха. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт