Режимът на Ори Хофмеклер 13

  • 27 132
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
Нямам време за писателстване, но не мога да не ви покажа това:

http://www.examiner.com/x-14380-NY-Celebrity-Fitness-and-Health- … -maybe-once-a-day

Изглежда и Мегън Фокс е на нашият режим - преди няколко теми слагах нейни снимки, май трябва да подновя Joy.Това го казвам шеговито, защото не разбирам цялата статия - Джери утре може да каже на кратко какво точно пишат, аз разбрах, че се храни веднъж дневно, към 10 вечерта Wink.

Утре ще пиша по- подробно.

Лека нощ   bouquet!

# 691
  • Варна
  • Мнения: 52
Здравейте  и от мен за тази вечер.

Много сте изписали, но утре ще ви чета подробно, че много ми се спи  #Crazy

Само да "рапортувам" и лягам.
Днес през деня - 3 праскови. Към 18 ч. вече виех от глад и изядох 2 печени чушки.
На вечеря - салата, кюфтета от тиквички, но този път за по-диетично реших да ги направя на фурна . Много добре се получиха, много по-добри от пържените.
Аелис, хубави са дробчетата по рецептата на Габи, но аз внесох нещо и от себе си. Утре обаче ще пиша подробности.

Лека нощ на всички  bowuu

# 692
  • Мнения: 3
Lindita: минимума за който трябва да се подготвиш е две седмици. За този период ако свалиш 2кг ще е супер. Под два кг имам предвид мазнини а не само вода, която може да махнеш за два дни. Когато си на Ори е вероятно нищо да не свалиш като кг, но много като мазнини. Много хора така оптимизират усвояването на храната че реално качват активна тъкан - мускули органи и кости и свалят много мазнини. Но активната тъкан тежи. Така че свалени кг не значи винаги качествено свалени. Пак ще дам стария пример. При едни и същи кг може да изглеждаш по коренно различен начин. Диетата на Ори постига точно това. Оптимално тяло на оптимални кг, коетоможе да е извън стандарта на манекенския вид. Всичко опира до вторични фактори(възраст,тип костна структура, тип кожа дори, и много още). Вида на моделите от списанията и подиума е резултат от луди тренировки, много пластична хирургия, много козметика, много фотошоп.

Затова освен мерене на тегло, мерете и мерките на вашите крайници, талия, ханш и гръден кош. Ако сваляте мерките без да сваляте тегло сте на прав път.
Ей тва жените нямате угаждане Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Явно желанието за съвършенство е повече заложено във вас.

# 693
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
Добро утро Hug!

Пускам кафенце от новото местенце, за което научих от Джери Wink:

                                                        

Asioula , успех ти пожелавам - и със свалянето, и с поддържането на сваленото - казват, че то понякога е по- трудно от самото сваляне Hug.

mery_79 , умно постъпваш , като не се мериш всеки ден - не като мен, по няколко пъти на ден Embarassed.Ееех, много ти обичам постовете - направо ме зареждат с оптимизъм и увереност Hug Hug Hug.Хубавко ли беше печеното агънце Heart Eyes?

Lindita
, наистина не са малко килограмите , които искаш да свалиш, но не е невъзможно - просто трябва да откриеш "твоят си режим".Ти спортуваш, на спортуващите много им харесва ВМ НВД, не е моят тип режим, но пък може да е твоят.И 90- дневната може да видиш, на нея успях да изкарам цели 6 дни Rolling Eyes.Пробвала съм тези два режима, но винаги съм се връщала към Ори, това си е "моят" режим.Успех ти пожелавам и тайничко се надявам да останеш още малко с нас и да споделиш за добри отношения с кантарчето.И GEORGIO  е споделил много ценна информация, дано те мотивира  Hug.

emilia_ , пак ти е много хубаво менюто Hug.Само между салатата и кюфтетата от тиквички е трябвало да има протеин.Не знам дали съм ти споделяла за една малка хитрост, която прилагам, когато съм сготвила зеленчукова или въглехидратна вечеря - хапвам салатата, след нея нискомаслено мляко или сирене, или извара, или сварено яйце и след това готвеното - така се спазва поредността Wink.Видях кюфтенцата от тиквички в "Гответе с мен", ако напишеш как си ги приготвила - ще ги пробвам, много ми харесаха Hug.Ох, далече е още вечерята, но не успях да се сдържа и да не питам Embarassed.

 GEORGIO
, много ме радва активността ти тези дни , още повече, че информацията която споделяш много често дава отговори на въпроси , които съм си задавала.Чудих се аз защо първите две седмици нищо не свалих, а то било в реда на нещата Wink.Мда, трудно е да ни се угоди Joy.

Jerry F , дано скъпият ти не е окупирал компа , да можеш да ни пишеш Hug.Той моичкият , като се събуди след малко и той ще го окупира Rolling Eyes.

Чак довечера съм на работа, дотогава ще ви наблюдавам от вкъщи Wink.

Кантарчето 62.400 показва, добре е.Пих кафе, имам кайсии и сини сливи за после Wink.

Това е засега.

Пожелавам ви приятен ден Hug   bouquet Hug!

# 694
  • Мнения: 4 406
Добро утро и от мен  Laughing

                     

Аелис, още не се е запътил към компа, но и това ще стане  Laughing
Не пише, че Мегън Фокс спазва определен режим или последователност, само че яде веднъж дневно в 22 часа. Коментар има, че не е полезно това. Не обича Мегън тренировките, май пилатес прави главно.
Може да я приемем, че е на нашия режим  Wink
Ми може на мен "Бонус"ът да ми изглежда парфюмиран, че от половин година не съм яла купен хляб  newsm78 Аз главно го взех да правя едно нещо от Готварския  Joy и какво може да е, разбира се че Квас  Joy
Приятна почивка днес   Heart Eyes

emilia
,  аз всичко, дето трябва да е пържено го слагам печено, много ми умирисва  newsm78

При нас от кухничката (тя няма прозорез) - директно в стая идват миризмите Confused За това гледам и да не правя много риба на грил-тигана, с дни си стой миризмата. Та аз се отплеснах, ще потърся тези рецепта за кюфтетата


Lindita,  все си мисля, че със спорт не се смъква  newsm78 Сега си мисля, че моите 2 кг. съм ги качила от тичането по стадиона, редовно ме болят мускулите  newsm78 Да се надяваме де  Joy

Asioula, баба ми беше така, забавен метаболизъм, малко  ядеше, но си беше една хубава голяма дама  Joy Като се преместиха да живеят на място, където всеки ден се налагаше да изминава средно по 30 минути пеш до магазините, за година стана финничка  Joy Та, моят съвет е малко движение защо не пробваш  Hug

От биричката главата ми е  muhi smile3517 Много хубава цаца и сафрид правят до нас, добре че затварят за ремонт  Joy иначе все там на биричка трябва да кисна
Няма да се оплаквам, сега варя една рибена чорба, това ще е протеиновото за довечера. Имам някакви наченки за идеи по Витоша  newsm78 но мисля първо да сготвя
Айде първо аспирин да ходя да си купувам  hahaha
Хубав неделен ден  Hug


# 695
  • Мнения: 130
Добро утро, момичета. Много хубаво местенце е вашата темичка
Аелис , Мери благодаря ви. Този път съм се заинатила, че по стара българска традиция, от как се ожених много се отпуснах, а това хич не е добре за собственото ми самочувствие. Пожелавам ви свалени килца и добро настроение  Hug
Jerry F, вярно, че работата ми е свързана с по 5-6 часа на компютъра, но иначе всеки ден ходя не по-малко от 5 км. с бодра крачка. Имам си маршрути и в София и в Атина. Като съм в София ходя на аеробика, в Атина, в къщи, почти всеки ден си правя един час зумба. Не знам дали е достатъчно, но все пак гледам да се движа.
Lindita , аз бих те посъветвала малко в разрез с тази тема, на първо време да намалиш въглехидратите и калориите, докато организмът ти влезе в режим на отслабване. Надявам се момичетата да не ми се сърдят. И след това бавно да си изградиш начин на хранене, съобразен с Ори. Поне при мен, това работи. Успех.
моито меню вчера - два резана пъпеш, ябълка. Привечер - две пилешки бутчета на фурна и салата от печени чушки, домати и чесън.
Хубав ден на всички  Hug

# 696
  • Burgas
  • Мнения: 214
аз вчера бях на фитнес Hug
още ми е малко трудно да спазвам стриктно режима Sad

# 697
  • Мнения: 2 149
Привет и от мен Hug
Вчера голямо разхождане му направихме,ходихме с количката до един огромен супер да се зареди с провизии,бая далечко беше,сега ме болят мускулите на краката.Вечерта до гостито пак пеша,то повечко искахме да се поразходим,оглеждаме за апартаменти,май до края на годината ще се местим,на по-новичко Wink Май,това,че още нямаме кола за добро ще излезе,повечко ще вървим.СЕга лятото ,че зимата в студа не става Laughing
Вкусно беше агънцето,той домакина си отглежа зеленчуци там,та хапнахме и здравословни салатки и зеленчуци,дори с една торба за вкъщи си тръгнахме Wink
Като бях на годините на М.Фокс и аз точно така се храних,по веднъж на ден,винаги съм си била слабичка.Права е Asioula,като се омъжим и малко се поотпускаме,заразяваме се от навиците на половинките Joy
За днес една разходка семейна мислим да направим,още се чудя по кой път да поемем,хем да е весело за малката,да има и по нещо за нас,най вероятно до някой увеселителен парк да отскочим,или до Мола.Обичам неделите,като сме си тримата и отпочинали Wink
Лек ден ви желая и по-оптимистично Hug

# 698
  • Варна
  • Мнения: 52
Здравейте и от мен.

Много благодаря на GEORGIO за полезната информация. Аз лично нямам намерение да се отказвам от режима, дори от 2 дни и на кантара на съм се качвала. По негова препоръка само ще си измеря мерките и ще продължавам.

Аз собствено никога не съм се изоставяла след като заживях с втория си мъж. Направих тази грешка веднъж и сега много внимавам.
Напълнях от спиране на цигарите и от хормонални проблеми и хормони пих и ситуацията стана олеле майко. Твърдо съм решила обаче да се справя.

Джери, аз пека много често за да направя ястието по - диетично. Иначе живея в къща, имам голяма самостоятелна кухня, а и на двора мога да пържа, но все по-често гледам да избягвам тази топлинна обработка.

Аелис, не съм писала никъде рецептата за кюфтетата. Просто сега ще кажа - настъргани 2 тиквички. Посолявам, отцеждам след около 15 мин. Сложих 2 яйца, много малко сирене, много копър, чесън и малко червен пипер и брашно. Сложих хартия за печене в тавата на фурната и я намазах съвсем леко със зехтин. Оформих с лъжица и пекох.
Понеже нямаше как да не сложа яйце, а и заради сиренето, за това не ядох протеин. Не знам дали е правилно така, но аз така прецених  newsm78.

Днес "срутих" и "овършах" къщата и доста пот изхвърлих. Изядох едно тиквено кюфте и една ябълка и сега корема ми доста свири.

Менюто за тази вечер е салата, кюфтета и ако мъжете искат ще им изпържа картофи.

Лека вечер   bouquet

# 699
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
Jerry F , не съм го загледала този квас newsm78.То само това не съм видяла в готварския Joy.Успя ли да отидеш до Витоша?Много хубави кайсийки, аз такива хапнах на обяд Wink.

Asioula ,много хубавко ти е било менюто вчера Hug.

morska ribka , адаптираш се още значи Wink.Започнала си да спортуваш - супер   bouquet.

mery_79 ,доста сте походили, това е чудесна тренировка Hug.Къде бяхте - на някое интересно местенце сигурно Wink.

emilia_ , ще си копирам утре у дома какво слагаш в кюфтенцата и ще ги пробвам Wink.Мда, имало е протеин при кюфтенцата ,режимна си била Wink.Ооо, практикувала си домашен фитнес днес Simple Smile.

На работа съм, спокойно е засега - дано да е така до сутринта Praynig.

Докторът ми изчезна на някъде, а има пациент за преглед Rolling Eyes.

До утре.

Приятна вечер   bouquet!

# 700
  • София
  • Мнения: 98
Здравейте, да се обадя само, мисля че отминава шарката, сега има  само 37 , може и да е от чайчето от сминдух, което ми препоръчаха тук, нищо че съм на 47, ако не беше бг мама, щях много повече да се притеснявам, тук намерих за пореден път много съвети  Peace пети ден дъщеря ми е на плодове и сокчета, друго и не иска, пъпеши и ябълки, сок от портокал, знам че при вируси най добре е да гладуваш, да не ги храним вирусите, Ори дали е изказвал мнение за това  Thinking

# 701
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
Добро утро  Hug!

                                                   

margita , радвам се, че дъщеричката ти е по- добре, да я поздравиш от нас  Hug Hug Hug.Мда, много неща могат да се научат от форума Wink.И аз не знам дали Ори се е изказвал по този въпрос, Джери може да е прочела , тя е по- добре с инглиша Wink.

Прибрах се от работа, добре беше дежурството, доволна съм Wink.

Пих кафе с колежките, за по- късно праскови съм си приготвила.

Кантарчето 62.700 показва, добре е, но трябва да внимавам, да не видя 63 Wink.

Ще поспя, после ще ви нагледам.

Пожелавам ви приятен ден Hug  bouquet Hug!

# 702
  • Мнения: 3
Asioula: съвета ти за намаляне на въглехидратите е добър. Това винаги сработва при плато. Но да орежеш калориите не е добра стратегия. Изключение е ако се ротират калориите. ден с много към ден с малко. Но ако се адаптираш към малко калории - това е предпоставка за плато. Сега като се гледам, без да съм тренирал, а само с яко плюскане вечер, наистина яко, с много калории, алкохол и т.н. съм свалил само за една седмица 4кг. Ефекта е заради преразпределение на водата в тялото ми и повишения метаболизъм.

Пак ще повторя - трябва да се научите да циклите правилно. След това всичко се подрежда. Ори е уникален метод и оправданията са само в главите ни.

# 703
  • Мнения: 130
Ами аз го казах за първоначално задвижване на метаболизма, за да почне да сваля килограми. А и винаги има дни , в които няма как да не увеличиш калориите. След два дни пак сме на рожден ден и там няма да се ограничавам. Откакто се храня с намалени калории сме били на гости 4-5 пъти, тоест средно да се пада веднъж на седмица ден с много калории. И пак казвам, мисля че първоначално трябва да се намалят калориите и въглехидратите, за да се влезе в режим на отслабване. После организмът свиква и може да си се храниш точно по препоръките на тази диета и да сваляш. Това го казвам, понеже работи при мен, но все пак не съм специалист, може и да бъркам. А и мисля, че мъжете много по-лесно свалят. Моят мъж свали за 3 месеца 10 килограма просто като намали количествата на порциите.

# 704
  • Мнения: 4 406
Здравейте   Laughing

 

Мери, чудесно, че ще сменяте обстановката, във ваше ли ?

emilia, завиждам ти благородно за пространството  Hug и аз ще пробвам тези дни рецептата  Hug

Asioula,  един час си е напълно достатъчно, даже предостатъчно  Hug А Зумбата си е добро кардио. Не мен повече от 45 минути ми е много, почвам да се изнервям.

Аелис, първо да се поправя, вчера за "Вита" съм говорила, не за "Бонус"  Blush Е, как ще се заглеждаш по кваса, като не обичаш бира  Heart Eyes, я виж аз как веднага се бях лепнала  Joy
Приятно домакинстване, то сигурно вече се гласиш да ходиш за хубавицата Heart Eyes

margita, раздвам се за вас, дано всичко е наред с изпита Heart Eyes

Сега успявам да пиша  Wink
Вече сме нова секция, по-голяма, с ново заглавие  Joy и нов шеф   Crazy Реформираме си се  Joy


Та по темата малко, потичах сутринта, за довечера мисля едни пилешки хапки със зелен фасул  а ла китайско да направя  newsm78 Ще видя какво ще сътворя  newsm78

Хубава вечер, момичета  Hug

Общи условия

Активация на акаунт