На море в Турция - all inclusive, тема 9

  • 79 234
  • 751
  •   1
Отговори
# 285
  • sf
  • Мнения: 10 256
Tatjana , кой е хотела?

А за пътуващите със собствен транспорт, плаща ли се за паркинг или влиза в инклузива?

И какво имате вредвид под "забавления за деца'?

# 286
  • Мнения: 7 605
Club Magic Life Sarigerme Imperial край Даламан.
Забавления за деца: миниклуб, минидиско, площадка, водни пързалки, в нашия хотел има и банана но с 2 корпуса, безопасен за деца (вкл. в Ол Инклузива).
Паркинг не вярвам да е платен, повечето хора идват със самолет а място обикновенно има  Peace

# 287
  • София
  • Мнения: 2 441
Замислих се като прочетох, че хотела на Tatjana е край Даламан защо нашите фирми не правят чартъри до това летище, а само до Анталия и Бодрум? Примерно Карпе Дием изглежда доста добре и ако имаше полет до Даламан, което обслужба Кушадасъ, не бих се замислила, но с този полет до Бодрум пътят става мноооого.

shoshi отказахте ли се от Ботаник? Пожелавам успех с търсенето и благородно завиждам за екскурзията до Китай. Сигурно е било незабравимо. Ако някъде си качвала снимки от там моля те кажи да ги погледна.
Samsara лични впечатления за никой хотел нямам, но съм чела не много добри неща за Majesty Mirage Park Resort и Maxim Resort, а доколкото имам спомени Amelia Beach Resort Hotel & SPA - SIDE е добър хотел.
И последно днес направих резервация за Миракъл и утре плащаме.

# 288
  • София
  • Мнения: 2 019
Tatjana, хотелът е много хубав, отзивите също са отлични, но няма пързалки.  Crazy
МОНИ, не сме се отказали, защото за никъде не сме решили на 100%, още обмисляме. Решили сме да ходим с едно приятелско семейство, те са в България и тази седмица ще обикалят по бюрата да гледат оферти на място. Зависи и те какво ще решат.
Снимки от Китай още не съм качила, върнахме се преди седмица. Когато ми остане време ще го направя и ще ти кажа. Пожелавам ти да си изкарате страхотно в Миракъл!

Tatjana, сега прочетох пак поста ти и видях, че споменаваш водни пързалки, но в описанието на хотела ги няма, на снимките също. Ако все пак има такива дай някакви цени и кажи колко се пътува с кола, много ли е далече?

Последна редакция: ср, 07 апр 2010, 21:50 от shoshi

# 289
  • София
  • Мнения: 121
Замислих се като прочетох, че хотела на Tatjana е край Даламан защо нашите фирми не правят чартъри до това летище, а само до Анталия и Бодрум? Примерно Карпе Дием изглежда доста добре и ако имаше полет до Даламан, което обслужба Кушадасъ, не бих се замислила, но с този полет до Бодрум пътят става мноооого.

shoshi отказахте ли се от Ботаник? Пожелавам успех с търсенето и благородно завиждам за екскурзията до Китай. Сигурно е било незабравимо. Ако някъде си качвала снимки от там моля те кажи да ги погледна.
Samsara лични впечатления за никой хотел нямам, но съм чела не много добри неща за Majesty Mirage Park Resort и Maxim Resort, а доколкото имам спомени Amelia Beach Resort Hotel & SPA - SIDE е добър хотел.
И последно днес направих резервация за Миракъл и утре плащаме.
Карпе Дием се намира на 35 км. преди Кушадаса и със самолет се лети до Измир(на 50 км. от хотела)

# 290
  • Мнения: 7 605
shoshi, май наистина няма, аз мислех че едва ли не всички хотели в Турция имат  Laughing  То не ни беше и критерий, детето ни е на 4 години и още не я пускаме по пързалките  Wink
Цени мога да ти кажа със самолет от Германия, защото ние това ползваме  Wink В БГ не се предлага този хотел. Даламан е на 1100км от Варна.

Друга алтернатива, при това по-евтина, е клубът на същата верига в Бодрум, със сигурност имат пързалки  Grinning http://www.magiclife.com/clubuebersicht/club-unterseiten/der-clu … 55&no_cache=1

Гледам че си в Киев, защо не погледнеш какви хотели се предлагат там? Изборът ще е по-голям със сигурност!

# 291
  • София
  • Мнения: 515
Два пъти вече ходим със собствен транспорт, не плащаме паркинг. Тази година сигурно пак по същия начин.

# 292
  • София
  • Мнения: 2 019
Благодаря Tatjana!
Бодрум нещо не ме влече, предпочитам Анталия. Даламан е убийствено далече за пътуване с кола. Като че BLUE WATERS CLUB 5* отговаря на всичките ни условия, но цената хич не ми харесва.
В Киев също гледаме разбира се, но от България ни е по-удобно. Има още малко време да помислим.

# 293
  • Мнения: 1 710
Благодаря Tatjana!
Като че BLUE WATERS CLUB 5* отговаря на всичките ни условия, но цената хич не ми харесва.

Забелязвам, че в Сиде хубавите хотели държат сравнително високи цени. Аз харесвам BLUE WATERS CLUB и VOYAGE SORGUN, но и двата се доближават, дори надвишават цените на харесваните от мен хотели в Лара. Може би сравнително хубавия плаж ги прави търсени и за това цените са високи. newsm78

# 294
  • София
  • Мнения: 2 441
Днес преведохме и парите и вече имаме потвърдена резервация за Миракъл. Сега остава само да чакаме времето за заминаване Laughing
shoshi благодаря за пожеланията, а снимки от Китай ще чакам. Като качиш драсни едно ЛС.
gori70 аз оферти за полет до Измир не съм виждала newsm78 Имало ли е други години стана ми интересно.

Благодаря Tatjana!
Като че BLUE WATERS CLUB 5* отговаря на всичките ни условия, но цената хич не ми харесва.

Забелязвам, че в Сиде хубавите хотели държат сравнително високи цени. Аз харесвам BLUE WATERS CLUB и VOYAGE SORGUN, но и двата се доближават, дори надвишават цените на харесваните от мен хотели в Лара. Може би сравнително хубавия плаж ги прави търсени и за това цените са високи. newsm78

Марги май си права за плажа. И аз ги гледах тези хотели,  но скъпо ми идва.

# 295
  • Мнения: 327
Еими, може ли инфо в кой период сте ходили, с коя агенция, с коя авиокомпания и ако може горе долу каква е сумата? много ми хареса хотела, надявам се да отидем.  :pray

Ние бяхме от 07.08 пътувах с тез Тур.Цената беше за двама възрасни и дете на 12 год,стая с изглед море.
1500 евро с летищни такси,Пакета беше  7 дни -6 нощувки.Но полета на отиване беше в 5 сутринта ,и на връщане в 24 часа,така,че бяхме пълни 7 дни.

# 296
  • София
  • Мнения: 1 740
Ние последно решихме Анталия в ROYAL WINGS HOTEL . Дано да ни хареса, много ми е притеснително края на септември какво ще е времето там, но освен да чакаме и да видим май няма какво друго да направим. Едно нетърпение ме е обзело, а има толкова време до тогава  Cry

# 297
  • Мнения: 1 710
Ние последно решихме Анталия в ROYAL WINGS HOTEL . Дано да ни хареса, много ми е притеснително края на септември какво ще е времето там, но освен да чакаме и да видим май няма какво друго да направим. Едно нетърпение ме е обзело, а има толкова време до тогава  Cry

Супер, поздравявам ви за избора! Още от сега чакам с нетърпение отзивите. Simple Smile

# 298
  • София
  • Мнения: 164
Здравейте момичета.
Спрели сме се на Айвалък, искам да разбера за времето в началото на юни там. Очудвам се че до 18.06 цените са поп 500лв на човек в двойна стая AI, а от 15.07 вече цената на човек в същия х-л е 980лв. Толкова голяма разлика не съм виждала в другите хотели newsm78
Ще съм благодарна, ако споделите и вашите впечатления.

# 299
  • Мнения: 635
никога не съм била в Турция. Изчетох доста  по форума, не смогнах на всичко Sunglasses И пак не можах да се ориентирам от толкова много хотели  какво да избера, ето защо ви моля, да ми препоръчате хотел, който е :
- близо до хубав плаж / на това нещо май най-много държим - широка , хубава чиста и доколкото може спокойна плажна ивица/
- All incl
- пътуване  - със самолет
- все и пак да има условия за деца / градина, детски кът/ и да е зелено, ако може Simple Smile
Всъщност много ми хареса хотела на Tatjana  BLUE WATERS CLUB 5*, обаче е абсурд да пътуваме от софия до там с кола...твърде далече ми  е.
Очаквам мения:)

Общи условия

Активация на акаунт