На море в Турция - all inclusive, тема 9

  • 79 202
  • 751
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 327
Ние май с теб се следваме Laughing
Аз в момента още съм в търсена на най-добрата цена за Де лукса.
и мен единствено ме притеснява плажа,но ще го преглътна Naughty
След суперлативите,който четох за хотела.
Разочарована съм от нашите ТА,написах над 10 емайла и никакъв отговор 3 дни  #2gunfire
Не им ли трябват клиенти ooooh!

Има ли някой пътувал с кола до Алания? newsm78
Моля ,нека сподели как е пътя до там ,и съответно по какъв маршрут са карали!!!!

# 61
  • Мнения: 109
Аз най-сетне се престраших да се намеся в темата. Изчетох почти всичко от старите теми, отделно рових в трипадвайзър. Гледам обаче, че повечето от вас са направили резервации за септември. Ние планираме в средата-края на май, нямаме друга възможност. Някой с лични впечатления от това време на годината? Да не е пък много студено? Главната ни идея е да заведем 3-годишното на море, че по ред причини досега не сме я водили. Та и последно като информация ми трябва и задължително удобен плаж за малко дете и хубаво море (не дълбоко, удобен бряг...). Нямам кой знае какви други изисквания за курорт, така че може да ми препоръчате навсякъде. Благодаря ви предварително!   bouquet

# 62
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Айде, мами и аз при вас, време за моренце идва и сме в размисли големи с мойто мъж.
Гледам, че Ботаник разисквате и ние за там сме се запътили, но  чета че е all inclusive, а миналата година бяхме на ultra all  и се чудя каква ли ще е разликата, та ви моля да споделите който е ходил. И тоз плаж много ме смущава, на фона на Mracle resort (който препоръчвам на всички с две ръце !! Еими ще потвърди  Wink )от миналата година ще ми е трудно да преглътна, кат сравнявам с камънака, но пък ми се иска нещо различно.  Hug
Ами разликата е, че напитките не са маркови, а местни такива. Нас това не ни бъркаше много, не сме големи пиячи, още по-малко когато си с дете на 2 години Crazy. Иначе си има всичко, бира, вино, уиски, водка, коктейли, новсичко си е тяхно. По време на вечерята обикаляше един сервитьор с количка, в която носеше всякакъв тип маркови напитки, но се заплаща и то солено. Аз само веднъж се излъгах да си поръчам едно Мартини, за което платих скромната сума от 8 евро, и до там  Mr. Green. Коктейлите на мен лично ми бяха малко блудкави  Confused.
 Ако наистина сте големи любители на плажа, ще останете доста разочаровани. На мен това ми беше болното място, по тези камънаци не може да се стъпва даже, така се набиват в ходилата ooooh!. Но пък интересно на руснаците не им правеше впечатление, май само те си висяха на плажа  Grinning. Така или иначе ако сте с малки деца трудно ще можете да ги изкарате от басейните  Peace.

# 63
  • EU
  • Мнения: 164
Ние май с теб се следваме Laughing
Аз в момента още съм в търсена на най-добрата цена за Де лукса.
и мен единствено ме притеснява плажа,но ще го преглътна Naughty
След суперлативите,който четох за хотела.
Разочарована съм от нашите ТА,написах над 10 емайла и никакъв отговор 3 дни  #2gunfire
Не им ли трябват клиенти ooooh!

Има ли някой пътувал с кола до Алания? newsm78
Моля ,нека сподели как е пътя до там ,и съответно по какъв маршрут са карали!!!!
Еими, пишеше че нямаш отговор от ТА, това включва ли и тази от Бургас, на която ти дадох мейла  newsm78

# 64
  • Мнения: 345
Еими, май верно се следваме, ама ти си се ориентирала за Де Лукса, аз гледам за Ботаника офертите, доста прилични цени и се чудя с колко ще ги повишат след 31.03, защото честно да си призная до септември месец когато искам да отидем ми се струва доста дълго време и от сега още не ми се рискува. А тоз плаж не знам как ще го преглътна, на Де Лукса по дбре ли е ?

# 65
  • Мнения: 327
evi99,те ми отговориха,имам тяхната цена.Но нещо не ми хареса отношението им Whistling
Продължавам да търся хубава цена ,защото хотела не е от най- ефтините Naughty
bibilota,мисля,че плажа е същия!!!
Но ние през повечето време сме на басейните,а синчето е на пързалките.Така,че май ще го преглътна по лесно Laughing
Вие май пак ще сте след нас,ние смятаме през август да ходим.Или в началото или в края.
Относно ранните записвания и аз малко се чудя,какво да правя Thinking
Мин.год. платих до 31.03 цената беше със 200 евро по ниска.После хотела беше на промоция за датата ,която пътувахме и пак беше по висока от тази която платихме.
Така,че май си заслужава да се плати по рано.
Най вече е сигурно,че ще има места.
А и тази година доста от хотелите са продадени вече.Инфо от моя приятелка,която работи за ТУИ -Холандия.

Последна редакция: сб, 13 мар 2010, 09:19 от еими

# 66
  • София
  • Мнения: 2 019
bibilota, така като чета отзивите за двата хотела (Мирикъл и Ботаник) на първия само плажът му е по-хубав. И двата са 5 звезди, но в Ботаник четох, че има витаминозен бар с фрешове, а в Мирикъл соковете са от прахчета. Екстериора изобщо не може да се сравнява. Лунапарка и аквапарка също са плюс за втория, но пустия плаж и аз трудно ще преглътна.

# 67
  • EU
  • Мнения: 164

evi99,те ми отговориха,имам тяхната цена.Но нещо не ми хареса отношението им Whistling


Разбирам  Rolling Eyes Мъжа ми също нещо мърмореше за отношението ooooh!, но аз пък съм супер доволна от мадамата, а дори не сме се виждали! Всячески се опитва да ми угоди, а аз признавам си съм доста трудна Mr. Green

# 68
  • Мнения: 327
Татяна,днес малко си поиграх с гугъл ърч и там ми дава разтоянието от Варна до Даламан е около 1100 км.
Трябва първо да търсиш разтоянието от Варна -Килитхабар  .Като пътя го дава през Малко Търново разтоянието е 460км.След това Чанакале-Даламан е 600 и нещо.
Дано съм ти била полезна Hug

Последна редакция: сб, 13 мар 2010, 11:47 от еими

# 69
  • София
  • Мнения: 2 440
bibilota, така като чета отзивите за двата хотела (Мирикъл и Ботаник) на първия само плажът му е по-хубав. И двата са 5 звезди, но в Ботаник четох, че има витаминозен бар с фрешове, а в Мирикъл соковете са от прахчета. Екстериора изобщо не може да се сравнява. Лунапарка и аквапарка също са плюс за втория, но пустия плаж и аз трудно ще преглътна.

Аз май вече почнах да го преглъщам. Сега пак гледах снимките на saby    (ще те помоля ако имаш още и тях да пуснеш) и тази зеленина просто ме пленява. Саби, а стаите как са и тези колелета, на които е малката са от хотела нали така?
 

# 70
  • Мнения: 7 605
Ейми, мерси, и аз толкова го изкарах  Hug

# 71
  • Мнения: 616
Страхотни сте, момичета! Поздравления за чудесната тема. Аз отскоро пиша във форума и едва сега попаднах при вас. По принцип всяко лято почиваме в Гърция, но за предстоящото решихме да разделим почивката на две - живот и здраве първата част от нея планираме да е в Турция и по-специално Анталия. Моля да ме насочите към хотел, който да не е много голям, много зелен и добре поддържан с добро обслужване, храна и хубав плаж. Плажът е много важен - аз по принцип не обичам да се кисна в басейни на море, та затова... Другото ми желание е да не е много шумно. Разгледах някои от хотелите в линковете на първа страница, но не можах добре да се ориентирам. Спрях се на PAPILION AYSCHA, Белек, но в трип адвайзора няма инфо за него. Ако може някой да препоръча нещо, което да отговаря на желанията ми, ще съм благодарна!   bouquet

# 72
  • Мнения: 7 605
http://www.trivago.bg/белек-32136/хотел/papillon-ayscha-37743  има рейтинг 86/100  Wink

# 73
  • София
  • Мнения: 2 019
Докато публикувам, гледам Татяна вече е писала, но ако ти се четат отзиви от руснаци, моля http://www.tophotels.ru/main/hotel/al2419/

# 74
  • Мнения: 4 429
Първо да се похваля,че имаме резервация за Аква фентъзи направена при Емералд 7 нощувки ще ги прави обаче  8 ако може  Wink
Мирабия също имат места за Аква фентъзи ,но по-висока цена...

Сега гледам ,че обсъждате Делфините -Ботаник и Делукс ,не съм гледала цените тая година,нооооо миналата разликата в цената беше смешно малка,а разлика в базата има , в предлагането на напитки и пр също.Може тая година разликите в цените да са по-големи,не знам.Но ако пак е малка не си струва тогава да е Ботаник.Те са през един хотел и можете да се разхождате в Ботаника да ползвате басейна...На Делфин имаше много фрешове и марков алкохол -огроооооомен избор,коктейли от същия и т.н.
Някой пташе за плажове -на Белек беше пясъчен на Кая Селект,ама бяха само на Ол инклузив ,алкохола 3-4 вида само турски,сока не беше хубав,но пък разкошна зелелнина,все едно си в ботаническа градина,чудесно обслужване.По наше време имаше само немски туристи ,защото няколко години е бил на немска верига,охраняваше се като държавния резерв,тихо  испокойно на вилички.Съседния Кая Белек е на същата верига,можете да ходите там и да ползвате всичко ,той беше само с голяма сграда,много луксозен интериор ,нов....Плажа беше пясъчен,имаше безплатно уроци по дайвинг...

Общи условия

Активация на акаунт