Поява на сърбеж

  • 2 042
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
И при мен се появи горе-долу по това време. Само че имаше и обрив.
Оказа се (чак след 2 месеца мъчения), че имам алергия към киселото мляко (нещо с хистамина и плода...) - като родих мина от самосебе си.  Peace

# 16
  • Мнения: 1 053
О,мен зверски ме сърбяха гърдите в на4алото,но постепенно отмина сърбежа.Нормално е,но не е приятно знам.

# 17
  • София
  • Мнения: 72
Въпреки, че нямам стрии още от ранна бременност ме сърбяха много корема и гърдите, успявах да се справя с непрекъснато мазане с бебешко олио.

# 18
  • Мнения: 21
Здравейте всички мамита!!Аз съм нова във Форума.В 19 г. седмица съм  и близо от 10 дни постоянно ме сърби цялата кожа, но нямам никакви пъпки.Като в самото начало беше само в областта около корема и кръстта.Но сега вече много ме сърби навсякъде и  RageМоже би се дължи на факта ,че кожата ми става по -суха и чувствителна ,но наистина не издържам вече....... smile3511

Най-добре е да се ползва натурална козметика. Аз ползвам една за бебета - бебешкото олио е ЧУДО! Кожата става мека, нежна като бебешко дупе. Само с натурални съставки, няма консервант...

# 19
  • Мнения: 1
И аз имам проблем с кожата. Лющи се, сърби... Каква е тази натурална козметика, от която си доволна? Може ли да я ползвам за сина си?

# 20
  • София
  • Мнения: 2 132
мажи, мажи, мажи Simple Smile по 2-3-4 пъти на ден... от коленете до брадичката вс Simple Smile
защото при това разтягане може и да се нацепиш.
От глезените, от глезените  Peace

Общи условия

Активация на акаунт