Хайде слънчице изгрей, ВИДИНчанче силно да се смей!

  • 21 999
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • някъде
  • Мнения: 4 956
 55 Simple Smile 55 Hug Flutter

# 31
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Днес моята прекрасна майка става на 50 години!
Прекрасен юбилей!
Пожелавам й да е жива и здрава и да ми е все така верен другар и приятел!
И понеже знам, че ще прочете това, ето едно поздравче  Hug


Ииии Габко става на 8 месеца  Mr. Green Голямото ми дете!

Пожелавам ви прекрасен ден, какъвто се и заформя   bouquet

И един страничен въпрос - къде има продукти на Плазмон?

# 32
  • Видин
  • Мнения: 159
Честит юбилей на майка ти Аманита и на малкия Габко честита месечинка, да са живи и здрави и много щастлива! Продукти на плазмон има има на детския магазин Бамбино в уличката срещу еленко, за там съм сигурна понеже съм купувала.

# 33
  • Мнения: 318
 bdbaloni на мамата на Зори

аз продуктите на "Плазмон" съм купувала от магазин "коко" срещу гимназията  Peace,аз все още и давам к.мляко с няколко бишкоти,много бързо се разтварят пък и нямат много захар  Wink

# 34
  • Мнения: 720
Честита ти юбилейна Мама, Аманита.   bouquet Жива и здрава и много щастлива.
Чесито и на голям Габко.  Grinning

# 35
  • Видин
  • Мнения: 685
Само запис, че нямам време да чета
Честито на всички рожденници  bouquet
Аз вече имам нет и ще ви следя, но от работа не знам до колко.
И сега да ви напиша, че съм обещала на Орлин, КОЙТО ИСКА ДА ОТСЛАБНЕ НЕ ПРАВЕТЕ ДИЕТИ А ЗАПОЧНЕТЕ РАБОТА В КАУФЛАНТ. За 1,5месец -6кг. Какво ще кажете а Mr. Green и то без граничения от сладко Whistling

Последна редакция: пн, 15 мар 2010, 14:19 от Niya_Petrova

# 36
  • Видин
  • Мнения: 159
Ния звучи доста добре, ама има ли свободни места за да почнем че и да отслабнем.

# 37
  • Мнения: 720
newsm09
Аз трябва да поработя точно 3 месеца.  hahaha

# 38
  • Мнения: 13
ЧРД 50ти юбилеен на мама на Аманита, да е здрава, щастлива и много готина баба!  bouquet
Честита 8ма месечинка на Габко! Здрав, щастлив и чаровен да расте и да ви радва!  cook
Хей Ния как го правиш този номер -6кг Thinking я сподели  Wink

# 39
  • Мнения: 2 657

И сега да ви напиша, че съм обещала на Орлин, КОЙТО ИСКА ДА ОТСЛАБНЕ НЕ ПРАВЕТЕ ДИЕТИ А ЗАПОЧНЕТЕ РАБОТА В КАУФЛАНТ. За 1,5месец -6кг. Какво ще кажете а Mr. Green и то без граничения от сладко Whistling

Умствено ли иска да отслабва Joy hahaha
Я да те питам аз,ти що не си била на банкета???Не,че моя отиде с желание де,ама аз го ръчках,ръчках,та да не повярва човек ме послуша...После вика,добре те послушах,прекарахме си супер Grinning

# 40
  • София
  • Мнения: 553
здравейте момичета  Hugмоля за малко помощ ....търся една приятелка КАТЯ ЦВЕТАНОВА на 30г.преди живееше в жк.Христо Ботев има момченце на име Цветан.Моля ако някой я познава да драсне едно ЛС Rolling Eyesпредварително благодаря  bouquet

# 41
  • Мнения: 318
cveti__petkova За съжаление аз не мога да ти помогна  Rolling Eyes

Нашия тати ни разболя всички  Confused Паола от снощи е със запушен нос аз също,за сега няма сополи и не кашля,дано се размине само с това  Rolling Eyes,направо много се ядосах на моя,че се разболя,аз успях да я опазя цяла зима да не се даже разцифливи и той сега да я разболее  Crossing Arms
чудя се дали да и слагам и капки "вигантол" или само да пръскам "диснемар"  Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 720
Рони, ако й е запушено нослето слагай капки, няма смисъл да я мъчиш. Само недей вигантол, а виброцил.  Wink Hug
Аз и на Рая слагах до скоро.  ooooh!

# 43
  • Мнения: 318
Само недей вигантол, а виброцил.  Wink Hug

 smile3532 smile3532 smile3532
абе  още като го пишех нещо не ми звучеше както трябва,но ме мързеше да да стана да видя  Blush,но айде разбрахте ме  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 135
Аманита,честит рожден ден на майка ти и честита месечинка на Габко ( на патерици ).Да са ти живи и здрави.

Рони,оздравявайте бързо. Hug

Ния,браво за кг-те.Много работа ли имате?

Общи условия

Активация на акаунт