Хайде слънчице изгрей, ВИДИНчанче силно да се смей!

  • 21 998
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13
МИМЕТО, хубава количка  Peace
и нашата е такава малка, 5 кг само, много компактна, супер удобна за по-големи деца, които не спят навън  Peace

АДАШ, вярно е че малкия е бъбривец, на кой ли се е метнал  Blush
А точно такова дете си имам аз неспящо и кокорещо се дете Shocked Mr. Green

# 16
  • Мнения: 13
ЧРД Диди желая ти да си здрава, обичана и уважавана съпруга, мама и приятелка! Пожелавам ти да си направите едно хубаво като Алекс и чаровно като теб момиченце!

# 17
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Диди  Hug

Рони, преди време беше писала за никовете и началото им. Ние май бяхме болни и нямах време да ти пиша. Моят "странен" ник означава семейство отровни гъби  Mr. Green Ама да не си помислите, че съм отровна. Аз съм едно добро и послушно дите  Whistling
Та, бяхме ние 8ми клас далечната 2000година в МГ и трябваше да пиша реферат за това семейство гъби и адски много ми допадна името аманита, звучеше ми много сладко.Няма да казвам колко пъти са ми казвали Анита в нет-пространството  hahaha
Я ми кажете знаете ли някъде в града да има детски клуб за разни тържества? Май до Анна-Кристина имаше, но не знам дали още работи  newsm78

# 18
  • Мнения: 2 657
Честит Рожден Ден  на Диди!


Ренка,супер беше Рд-то.На Люби много му хареса,въпреки,че беше постоянно нападнат от момичетата и само заявяваше на Марти или Антония,че ще си тръгнел,ако не го оставят на мира Joy

# 19
  • Мнения: 2 910
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ДИДИ!!!



Йо, горкият той, да го съжали човек ,че е бил сред толкова момичета Mr. Green, а и всичките едни палави и немирни Mr. Green

# 20
  • Мнения: 720
Честит рожден ден Диди.  Hug Много здраве,  щастие, късмет и любов.
 
Сигурни ли сте, че Диди има РД?

# 21
  • Мнения: 318
Абе тоя път сигурно ли е,че Диди има РД  Mr. Green

Ч.Р.Д. Диди  newsm59


Зори
и аз знам само този който е до "Анна-Кристина" но нямам представа дали още съществува  Rolling Eyes,интересна историйка имаш с ника  Mr. Green

АДАШ, вярно е че малкия е бъбривец, на кой ли се е метнал  Blush

да бе и аз това щях да питам  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 135
Ели,мерси за новата темичка.  bouquet

Миме,честита количка.Със здраве да си я ползвате.

Рони,много сте сладки с Паола. Heart Eyes

Аманита,ако това ще те успокои Илия има пъпки по брадичката и бузката,водихме го при няколко уж добри дерматолози в София,но само му изписват разни мехлеми,но пъпките още си седят,е поизбледнели се малко,но си личат. ( борим се  с тях от миналото лято )

Диди,честит рожден ден.Пожелавам ти всичко най-хубаво,  здраве, щастие, късмет.


(този път наистина Диди има рожден ден,поне така пише във Фейсбук Simple Smile )

# 23
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
 newsm59 Е ХАЙДЕ ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА  ДИДКА, ТОЯ ПЪТ FOR REAL, НАДЯВАМ СЕ!   bouquet
пожелавам ти всичко най-хубаво, бъди много щастлива!

детския клуб срещу Ана-Кристина си работи, даже и през деня само за игра  Peace
иначе детски рожден ден може да се направи и в Мистика, в детския кът си има маси и столчета  Peace

# 24
  • Мнения: 2 657

Йо, горкият той, да го съжали човек ,че е бил сред толкова момичета Mr. Green, а и всичките едни палави и немирни Mr. Green

А,той пък нали е много послушен,та изгърби онова малкото Confused
Важното е,че си прекараха супер децата и най-вече,съм спокойна,че Марти си е харесала подаръка Hug

# 25
  • някъде
  • Мнения: 4 956
 Hugблагодаря ви Hug

Сигурни ли сте, че Диди има РД?
Joy hahaha Joy

# 26
  • някъде
  • Мнения: 4 956


 Hug

# 27
  • Видин
  • Мнения: 159
Честит рожн ден Диди! Много любов, здраве и щаслив семеен живот!

# 28
  • Мнения: 308
Диди Честит рожден ден  bouquet Желая ти моного здраве, щастие и любов!

# 29
  • Мнения: 318
Тц,тц,тц... никакви ви няма  Crossing Arms
видяхте малко слънчице и айде на разходка   Sunglasses
Ели видя ли че обърнахме времето  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт