Хайде слънчице изгрей, ВИДИНчанче силно да се смей!

  • 22 017
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Видин
  • Мнения: 685
Moмичета, много да ми стискате палци утре след 9ч. запояват защитите на Дипломните работи. Дано да мина в началото, че иначе ще изкукам. Утре вечер ще пиша. Много ми е притеснено, ако не ш защитя ми пропада новата работа. Ама аз знам че ще се справя. Стискайте палци, пускайте вода и каквото там се сетите Praynig Praynig Praynig

# 706
  • Мнения: 318
Ния и тук  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Знам какво ти е преди 3 години и аз като защитавах моята сърцето ми беше слязло в петите,а стомаха ми се беше свил колкото пъпа  Mr. Green
Най важното е да  си  спокойна и още веднъж късмет  Flowers Four Leaf Clover

# 707
  • Мнения: 13
Късмет Ния имаш и от мен чифт стиснати палци Hug

# 708
  • Мнения: 720
Късмет Ния, ще се справиш.
Ще те чакаме с добри новини.  Hug

# 709
  • Мнения: 2 653
НИя, успех утре!

# 710
  • Мнения: 2 910
 Голямо стис на ръце и крака имаш и от мен fingerscrossed Малииий, като се сетя какъв страх брах на моята защита и как неможах да мигна цяла нощ, бррр, голяма емоция е Crazy Но аз съм сигурна, че ти ще се справиш и утре ще ти честитим bowuu

# 711
  • някъде
  • Мнения: 4 961
uspeh utre na Nia Praynig Hug

# 712
  • Мнения: 135
Добро утро

Днес остарявам с още една година и по този повод да почерпя:



Ния,успех днес. Hug

Иначе и аз като Рени ви чета редовно,но нещо не ми се пише.

# 713
  • Мнения: 318
newsm59 Честит Рожден ден и тук  Wink  newsm59

# 714
  • Мнения: 2 910
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!

# 715
  • Мнения: 13
ЧРД Стелли да си жива, здрава, щастива и обичана!

# 716
  • Видин
  • Мнения: 685
Стели, честит рожден ден. Всичко най-хубаво ти пожелавам в живота и много хубави моменти с твоето семейство.


Айде честитете ми Mr. Green Mr. Green Mr. Green Имам 5. Най-ужасния ден в живота ми. Много емоции, страх, напрежение и всичко което се сетите. Айде аз отивам да се къпя и да лягам, че съм капнала Tired

# 717
# 718
  • Мнения: 13
Честито Ния  bouquet, хайде сега разкажи каква е новата работа свързана със дипломирането ти?

# 719
  • Видин
  • Мнения: 685
Честито Ния  bouquet, хайде сега разкажи каква е новата работа свързана със дипломирането ти?
А нееее!!! Когато подпиша договора, тогава. Днес бях на среща с бъдещия си шеф и мина много добре. Надявам се другата седмица да се похваля Peace

Общи условия

Активация на акаунт