Април не е далече, за рожден ден се стяга АПРИЛското човече

  • 41 110
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 523
Първо да честитя на баш наборчетата ни Вики, Йоан,Боряна и Михаил, както и да благодаря за поздравленията.
Ех как си минава това време. Кога беше една шепа мръвка, кога стана един малък разбойник  Mr. Green

Мара Каси радвам се, че Ивко се забавлява с топките  Hug. Сашето също доста си ги търкаля и гони. Я кажи с какво го храните това дете, че има такива прозрения след вечеря  hahaha Много е пораснал и се е променил от Коледната ни среща. Сега си прилича на едно истинско момченце вече и е много сладък.
Като си представих тризнаците наредени с главата надолу щях да се пукна от смях  Joy Да е жива и здрава майка им и да има сили да им издържа на пакостите, че как се справя с три дечица не ми е ясно.

Жабче доколкото четох Пентаксима ще бъде безплатен за бебенцата родени след 01.04.2010, т.е реално ще почне безплатаната имунизация след 01.06.2010. Защо е така идея си нямам. По пътя на логикана би трябвало, ако реимунизацията е след тази дата, също да е безплатна, но знае ли човек...На 22-ри ще ходим на консултация и ще попитам нашата педи да видим тя какво ще каже.

Деси
, Саши е страхотен. Много ми стана миличко като ги гледах малките фърфалачета.

very nice благодаря за чудесната темичка  smile3525. Дано Габи много да си хареса подаръка

За Александър сме харесали ето това колело

# 16
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Вери найс, благодаря за новата темичка!   bouquet
Енигма, това са само списъци с чакащите. Временен ориентир за пресмятащи шанса за прием на отрочетата им майки.  Crazy
Маги79, ЛВ вече ти е отговорила, но да добавя и аз... И нас ни има и в двата списъка. В социалния сме с 10,3 точки заради двете допълнителни точки, които ни дават за близнаци. С този сбор от точки кандидатстваме на първо класиране за 40% от местата. АКо не ни приемат, за второ класиране кандидатстваме без предимство за останалите 60% от местата т.е. с 8,3 точки. Затова фигурираме и в двата списъка. АКо все пак ни вземат на първо класиране, автоматично ни махат от списъка по общи критерии.
Надето_К, радвам се, че се обади! Много ти е пораснала красавицата.  Hug
Drunda, жалко, пак ще бъркаме дълбоко в джоба значи - половината майчинство ще иде за ваксини, нали е по две.
Колелото е супер, каква му е цената ако не е тайна - намерих го, скъпо ми идва по две иначе е супер! Макар че за нас май не е удобен този вариант, не се виждам да тикам две подобни неща едновременно. hahaha Инак гледам, че китайците са плагиатствали донякъде: http://eshop.chipolino.com/?act=inside_product&product_id=577
Изчезвам, че ме викат...

Последна редакция: пт, 12 мар 2010, 12:03 от Жабче

# 17
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
 Hug  bouquet

# 18
  • Мнения: 75
Здравейте!!!
Честити днешните месечинки!

Вери найс, мерси за много хубава темичка   bouquet
Десире, Емилиарие, Надето, много хубави снимки! Деси, Сашко е такъв сладък!!!!!!!!!!!!!  Heart Eyes

Жабче, май такованещо ви трябва. Тази, която по-бойна, да върти педалите отпред  Mr. Green

Аз се предадох с нощните кърмения, заради сънчото на тати. Горкия, съвсем се измори, и аз започнах пак да кърмя през ноща. Добре, че засега ме буди 1-2 пъти.

Вчера направих една глупост, за която сега ужасно съжалявам. Намазах се с фон дьо тен, който май беше с изтекал срок.  Embarassed Сега лицето ми все едно намазано с люта чушка ooooh! Пък точно сега през март правя билков пилинг, да се отърва от черевните белези по бузите, които ме стоят от раждането. Май сега ще трябва да излизам с маска  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 3 211
Mара Каси, синтетични не искам да давам, защото са само химия; защото е доказно, че почти не се усвояват от организма, някъде 10 или 20% беше, другото остава химия, която се натрупва в малкото организъмче. Същото така аз в своя опит не се видяла ефект от тях. Не че не съм давала, в периода като тръгна Габи на ясла, боледуваше нон-стоп 6 месеца. Даваха Мулти саностол, Киди, марсианци, Рибумонил, Есберитокс и още нещо беше Ибупронизин или нещо подобно. Оправи се чак, когато започнах да я лекувам с хомеопатия и давам коластра.
Ако все пак искаш да даваш някакви витамини те съветвам или на Аквасорс да си избереш някакъв продукт или в аптеки "Лечител" има натурални витамини-виждала съм вит.С и съм го купувала.

# 20
  • not found
  • Мнения: 581
very nice smile3525 благодаря за новата темичка , много е красива  Flutter
Чоки, лятната количка какъв модел е ? И на мен ми се налага да купувам друга  Whistling тъй , че събирам мнения и впечатления  Blush

# 21
  • Мнения: 582
very nice, напълно подкрепям мнението ти за витамините  Peace

А за яслите май навсякъде е различно. Тук приемат от 5 навършени месеца-нито искат да ходи, нито  нищо.

С тези ваксини съвсем се обърках  #Crazy

# 22
  • Мнения: 2 090
Набързичко се включвам,хем да се запиша в новата темичка,хем да си кажа за летните колички.Искам да се похваля от моята(на Сашко т.е. Crazy).На Бертони е,излезе много здрава(а що разходки е видяла Mr. Green),а беше и евтина 70-80лв. някъде.Препоръчвам я!Само дето не се сещам кой точно беше модела Rolling Eyes,ето я.Смятам сега и Анито да возя с нея.

Последна редакция: пт, 12 мар 2010, 14:33 от Desirée

# 23
  • Мнения: 13
Здравейте и от мен
Хайде да се похваля и аз с нова лятна количка на Макларън и е само 4кг тежка Peace

Хайде болничките бебета да се оправят пролет идва стига болести Hug Praynig

# 24
  • Мнения: 444
Вери найс,  Hug  bouquet

Много хубави предложения за заглавия на темичката!
А пък за снимките, да не говоря. Диди132, ама какви са ти разкошни рожденичките....с тези роклета! Heart Eyes
Много сладки и Маринка - мандаринка, Габито, Анито-бузанито и батко й Зайо! Hug Мляяяс!
Сигурно съм пропуснала някой, че ви прегледах набързо. Ако е така, да ме извините!

Ние май оставаме в отбора на дребосите, въпреки че този месец сме наддали цели 300гр. Калинката вече тежи 8 кила и е 72см висок.
Да го похваля/тихичко Whistling/, похапва попарка и кус-кус на закуска - НЕпасиран. Party Това от днес де, да не се радвам много.

Миме, честита количка, със здраве да си я ползвате. Hug

Ще ви помоля да ми дадете линк за сайта на дет. градини.  Praynig Мисля да го пускам баткото тази година ако ни огрее...

# 25
  • Мнения: 581
Запис, да не се загубим.
Чоки, Вери Найс Друнда, много интересни колички сте избрали за подаръци. И трите ми харесаха.

# 26
# 27
  • Мнения: 309
Здравейте! Hug
Вери найс, темата е страхотна!Благодаря!  bouquet  bouquet  bouquet
страхотни снимки пак сте пуснали! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Много хубави колички сте избрали, само не разбирам защо ги поръчвате?И тук има не лоши, а като пари пак за около 80лв.
Миме, и вашата количка е симпатична, да ви е честита, ама не те ли притесняват малките колелца?То при вас тротоарите и улиците едва ли са пълни с дупки, но все пак newsm78
Гледам, че обсъждате и коли и триколки, достатъчно обезопасени ли са?Имат ли колани?На мен ми се струва, че Ния е още малка за такова чудо. Rolling Eyes
Мара каси, браво на художника, ще отсрами наборческото трио! Laughing
Мамочка, кофти случка с фондьотена, дано по-бързо мине, много е неприятно! Hug
засега толкова, че от вчера имам бясно пълзящо бебе, което направо лети на 1см от земята, включила е перката отзад! ooooh!

# 28
  • Мнения: 444
ЖабчеHug
Мара Каси, забравих да похваля и аз Ивчо, много сладък. Ама какъв пердах му удари на листа... Laughing
Като казах Иво се сетих, че видях снимчици и на Ивето с голяяямата косичка. Сладурка! Hug
Изпуснала съм случката за фондьотена... Embarassed
Болничките бързо да оздравяват, сополи, кашлици, ангини... Tired КЪШ!

# 29
  • София
  • Мнения: 5 079
Привет сладурки! Запис в новата темичка, благодаря на вери, за която!  bouquet
Нещо напоследък са ми кът и времето, и желанието за писане, и съм го подкарала на автопилот... Rolling Eyes

Изпуснах да честитя доста месечинки, на винаги внимателната Гандиа Heart Eyes именния ден Embarassed, изобщо доста поводи и коментари спестих, не е умишлено. Rolling Eyes
На работа се връщам ЧАК Laughing на 23 април, оставиха ми още време с мунката мамина, радвам се безкрайно, за което.
ВЪпросната си е същият киселяк, днес е спала ОБЩО Shocked за целия ден няма и час.  #Crazy ЗъбЕ не виждам, не знам какво е това чудо. Иначе спи по цяла нощ вече четвърта нощ. Това не съм ви го казала, че ще ме чуе  Twisted Evil...
Нарадвах се от сърце на разкошотии априлски, този път няма да изброявам, напълнихте ми душата, честно! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ще си позволя да спомена само принцеските Тина и Таня, няма такава прелест, умножена по две... Дидка, все такива сладурани да са и още повече да ви радват. Разкошни сте просто! Heart Eyes
И на малък-голям Зайо безброй целуФки, а сестричка - мъничка да е здравичка до следващия пост на мама Деси... Praynig
Така съм се радвала на градинския рецитал Heart Eyes, нали нямам изгледи да видя и чуя подобно нещо скоро... Cry
Изобщо всички, всички, всички сте невероятни!!! Уж нямаше да изброявам. ooooh!
Ето я и 11 месечната непослушка:
Мноого обичам книжки! ....за разлика от бати. Mr. Green
Тооолкова голяма ще порастна! Laughing
С най - добрия ми приятел.
Хитруша.
Принцесата с каляска.
Тираджийката готова. Party
Ееее, ТОООЛКОВА голяма..., колко пъти ще ме питате? Joy

П.С. Чоки, много ми хареса на Пипо бъдещата количка (лятна). Моля те сподели каква марка е и колко приблизително ти излезе. Praynig Отдавна търся нещо такова, повечето сгъващи се на чадър нямат напълно легнало положение...  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт