Април не е далече, за рожден ден се стяга АПРИЛското човече

  • 41 102
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 80
Айде и аз да се включе, че все време не ми остава. Първо да честитя месечинките последни на всички сладурковци и сладурки, че то време не остана и скоро ще духаме първа свещичка. Колко бързо мина една година от както се появиха малките бонбони. Изпитвам носталгия към онова време. Но нищо.
Мамочка, гадна работа с тези фон-дьо-тени. Айде да се оправяш бързо.

Чета, че говорите за лятни колички. Аз в момента се двуумя дали да купувам лятна. Иначе харесах една в Джъмбото за 80 лв. Много сладка и ми изглежда, че ще е лекичка спрямо нашата, която тежи 16 кг. и като сложа чавето те става 26 кг. Голям фитнес правя с нея. Тя нашата става и на лятна, та за това се чудя.

Ивка направи два пъти по две самастоятелин крачици, но все още не смее да се пусне. Аз казах на баща и ей така на майтап, че щерка му ще проходи когато и избият горните два зъба. Зъби все още нямаме освен двата долни. По цяла нощ вий това дете от болка. Място не може да си намери. Първо заспива в кошарата, а след това мама я взима при нея да спи. Добре, че спалнята е широка та се побираме и тримата на нея. Без да се блъскаме както беше преди. На седемнайсти сме на консултация да видим колко сме порастнали. Иначе бяхме пипнали някакъв чревен вирус та беше с повръщане и разтройство. Два дни след това ми отказваше да яде. Но след това се оправи детето. На следващия ден пък аз лепнах някакъв вирус та бях с температура само. И при мен бързо мина. Добре, че детето ме слушаше тогава, защото бях парцал и нищо не можех да правя. Явно усещат и разбират кога някой не е добре. Иначе по цял ден само повтарям-Ивче не там, Ивче не пипай, Ивче махни се оттука и т.н. Вече устата ме заболя да се карам. Писна ми. Аз обичкам да си я гушкам и така. Тази работа с карането не е за мен. Защото все съдя по мен когато нашите лека им пръст се ме увикваха. Като правих бели. Като гледам моята щерка върви по моите стъпки.
Та така с нашата буйна младост.

Искам само да кажа, че всички дечица толкова мнооого са порастнали и с всеки изминал ден се разхубавяват все повече и повече.

Рони, накара ме да се смея за Ивчето когато ти прочетох поста. Щерката няма на кой да се метне такава голяма. Ние с татко и сме високи. Аз съм 1,76, а той е 1,90. И тя ще става висока.
Мимето,благодаря за милите думи за Ивето.

Аз спирам до тук, че работа ме чака. Сега Ивка я няма защото я заведохме на гости и чак довечера ще си я вземем. На мен само неделята ми е свободна. Но и тя минава бързо покрай домакинската работа. И така. Хайде със здраве  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 46
  • Мнения: 2 090
Прекрасна  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes,толкова истинска...сякаш се е приютила Ени до приятелчето си Hug.Страхотно уловен момент!

Габи,Марина,Ивето,Диди,Тома,зарадваха оЧото ми не по-малко  newsm76.

Фия ме изкефи hahaha,голяма сладурана!Няма само другите да дъвчат биберон,я Joy.A художника Ивчо е голям виртуоз Laughing Hug.

Чоки,страхотни подаръци newsm81

Мамочка,дано по-скоро отмине възпалението на лицето Praynig

рони,ами то развитието на дечицата не е задължително да е праволинейно Grinning,може просто да не и е кеф в момента да показва,и да повтаря научени неща.А може просто да е в период,в който само попива.И следващият ще е този,в който отново ще покаже какво е запомнила.Аз със Саши имах подобни терзания,още повече като гледах другите деца какво могат,а той нищо не правеше,или тъкмо направи нещо и след време-край,все едно забравя...и понеже винаги стоеше с отворена устичка и изплезено езиче,и докторЯта ме бяха хвърлили в едни филми... Tired ooooh!,като се сетя лошо ми става.Както и да е де,разбирам тревогата ти.Но си мисля че е безпочвена.Дано Praynig Hug Heart Eyes.А както е писала Олчето-видът на Мария Heart Eyes наистина наистина опровергава чуденките ти Wink.

На болничките,много оздравителни  Hug Hug Hug.Анелия още е в отбора... Rolling Eyes

П.П рони,,баба научи ли втория куплет на ''Раненото Зайче''? Grinning

Последна редакция: нд, 14 мар 2010, 11:44 от Desirée

# 47
  • Мнения: 309
Здравейте, момичета, как сте днес, никакви ви няма! Laughing
Ние сме горе-долу добре, още нямаме нови зъби, още сме си с 3-те долни и двата кучешки горни, абсолютен вампир! ooooh!
Олче, така както описваш Ени, все едно за Ния си писала, само че от три нощи насам, вместо да си спи спокойно цяла нощ, както преди, сега на всеки половин един час плаче на сън, върти се, сърди се нещо, гушкам я, давам биба, успокоява се за малко и после пак! Tiredпрез деня е много кисела, нервна, превъзбудена, не спи почти изобщо, или ако заспи, то ще е след 30мин. успиване! ooooh!
Чоколина, специално за Кангаро не си права. PeaceНашата си се сгъва като чадър, някъде около 6кг е и наистина няма напълно легнало положение, но има почти напълно, съвсем лек е наклона.На теб защо ти е да има напълно легнало положение?Иначе и вашата количка е страхотна, за добри пари!А Пипо ще се радва на страхотни неща, лелеее, пожарна, бензиностанция...ухаааа, чак и на мен ми се прииска да имам такова чудо! Laughing
Мара Подробната, Фия направо ми скри шапката, как отмъкна бибата на другото детенце, и към шапката налита!Скица! Laughing JoyА другото как зяпа към този, който снима, все едно пита "Ама какво става, мамо, помогни ми!" Joy
brawneye , и Ния е голяма хала, всичко пипа и лази навсякъде, няма спирачка, и то все към възможно най-забранените неща налита!Аз и за секунда не мога да я оставя без надзор! ooooh!Както казва една позната, все едно един редбул е глътнала! ooooh!
Сега със закъснение, честит рожден ден на Кико на мама Ели!Да е жив и здрав!Честита последна месечинка на Тома, сладура голям! Heart Eyes Hug Hug Hug

# 48
  • Мнения: 80
Я да ви попитам,какви торти смятате да купувате на малчовците за РД? Защото аз не съм решила. Пък и за момиченце незнам каква да купя.

# 49
  • Мнения: 285
Брауни собственоръчно ще направя зайче на Ники и мече на Мади снимки на мойте творения  очаквайте в петък  Mr. Green надявам се да не се изложа Embarassed
Момичета не съм ви чела че в къщи е  #Crazy а мен ме хвана някаква тъпа дископатия  Twisted Evil
Деси времее това палаво Ани да оздравява вече а дано  Hug
Ставам че много ме боли ще преживеем някакси и това  Cry
Приятна вечер на всички  Hug

# 50
  • Мнения: 582
Я да ви попитам,какви торти смятате да купувате на малчовците за РД? Защото аз не съм решила. Пък и за момиченце незнам каква да купя.

Мисля сама да я направя, за да могат да ядат и бебешорите. Купена май няма как  Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 2 090
brawneye,за Анелиния рожден ден ще поръчам торта с млечен крем(без шоколади и сметана),каквато поръчвам за всеки рожден ден на баткото.Не че е точно детска,но поне е по-лека,а и без друго беба ще опита само от блата Wink.А за украсата-също не смятам да е нещо помпозно,а по-простичко и.... бебешко Heart Eyes.На Сашко беше бяла с две прегърнати мечета,ако все още има такива ще поръчам подобна Grinning.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Я да вляза тук и първа да честитя рождения ден на сладката Габи! Party С Мони й пожелаваме здраве, щастливо детство, успешно стартиране в първи клас след няколко месеца и много, много късмет винаги!!!


# 53
  • Мнения: 25
АААууу,страхотна снимка на Мони и Габи! Честит Рожден Ден, Веи да ви е жива и здрава,много да ви радва!

Ето кафенето от мен днес:

А, за тортата,най-вероятно аз ще я правя или поне така смятам, но май ще трябва да взема малко уроци от Аничка,з/то досега пет пъти го правя захарният му фондан,ама като вземе та ми се полепи това чудо,става мазало! Аничка  bouquet

ПО. Лелее,колко съм загубена,ама така е още спящият ми мозък! Добре,4е Ивка ме подсети.
Честито на днешните месе4ковци,здрави и щастливи да растат и по-специално на нашият мил Зетко! 

Последна редакция: пн, 15 мар 2010, 09:27 от *LV*

# 54
  • Мнения: 44
Брей, че сте ранобудни днес!  Hug
Честит рожден ден и от мен на прекрасната Габи! Щастливо детство, миличка!

И почерпката от мен за последната ни месечинка!Да е честита и на наборчетата:Габриела на emilirae,Самуил на poem,
Андреа на zelenoto oko,Александър  на petjoff, Аврора на ssiilvvi...

 

# 55
  • Мнения: 309
Честит рожден ден на прекрасната Габи!Да е жива и здрава, мноооооогооооо щастлива и все така лъчезарна принцеса!
Честита последна месечинка на Александър, Габи, Сами, и другите сладури в отбора днес! Hug Hug Hug
i√k@ , страхотна почерпка!
Аз тортата ще я поръчам, имаме семейна сладкарка, която е позната на свекърва ми, има собствен цех и винаги от там поръчваме торти, детска досега не сме взимали, но ще й се доверя, така или иначе толкова красива торта аз не мога да направя!

# 56
  • Мнения: 44
Я вижте какви тортички! Аз още не съм решила- ще купуваме ли, ще я правя сама лиии? Thinking
http://auntyyochana.blogspot.com/

# 57
  • Мнения: 285
Честито на Габи да е много весело и послушно дете и успех в училище на есен  Hug
Честито и на днешните сладури празнуващи за последен път месечинки  Hug
Аз днес съм малко по добре , като изключим това че с половинката сме малко на нож за пръв път и аз да се оплача от него  Twisted Evil ,но определено няма да ми накриви шапката да си се сърди и тръшка аз пък ще си се подготвям за нашия празник / моя и на беладжийките/ в събота
щото явно не е негов добре че мама си ми помага
Ивка много хубава почерпка   bouquet
Приятен ден на всички

# 58
  • Мнения: 75
Честит рожден ден на прекрасната ГАБИ!!! Пожелавам много усмивки, детски радости и успешно стартиране на 1 клас тази година!!!


Честити днешните месечинки на Александър, Сами, Авинка,Габи, Андреа и други дечица!!!

 Малко се позагубихме тези дни, не излизаме много, че духа вятър, и в къщи един тарарам! Маги все едно влезе в пубертета, изобщо не можеш да говориш с нея, намира се в постоянно афектирано настроение, крищи и реве. Всичко това явно защото тези дни Миша не ни оставя на мира. Май й никнат зъби, защото дига температура, кисела като краставица и пълзи навсякъде след мен за да я взема на ръце  Crazy Като я приспим с триста зора Маги започва да говори на високо, вдига шум, все едно иска да събуди Михаела.  #Cussing out Днеска пак не се наспах, но поне с едно дете по-малко е по-лесно.  Mr. Green
 
 Усетих че кърмата ми намаля драстично, а Миша иска да виси на цица, защото явно й болят венците. Ядосва се, че не винаги потича така както явно тя иска. Опитах да й дам АМ, така бутна шише, с такава неприязн, че явно няма да го пие, дори и да умира от глад. Днес опитах да й сложа АМ в попара, уж да видя наистина ли не го хареса. Пак се изкриви детето муцунката. Затова въпрос: някой дава ли кисело мляко? какво? и как се разрежда? Имам краве мляко от село, става ли? Или прекалено мазно за детето? Искам да пробвам довечера.

# 59
  • Мнения: 309
Мамочка, много неприятно с каката! SadДано и Миша скоро се успокои! Hug
Аз давам кисело мляко зелена Елена, на мен то най-ми харесва, не знам колко е подходящо за Ния, но тя го яде.Обаче, прояде го едва след 1 седмица опити, слагам и 1ч.л. захар, защото иначе е много кисело и изобщо не го иска!Според мен домашно кисело мляко е най-добре.Може като свариш прясното мляко и като изстине, се обарзува каймак, махаш го и така става не чак толкова мазно. Peace

Общи условия

Активация на акаунт