Април не е далече, за рожден ден се стяга АПРИЛското човече

  • 41 132
  • 724
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 61
Честит Рожден Ден на сладката кака Габи.Много радости и усмивки и пожелавам.
Честита месечинка и на всички бебоци.
Исках да ви питам, горните зъбчета като излизаха на вашите бебета,забелязахте ли и двата да белеят.При Аделинка само едното се беше показало и се виждаше пък от другото няма и помен.Дали и него ще го чакаме още 3 седмици или ще се покаже изневиделица newsm78.
Мамочка,дано се успокоят и двете ти рожби.То голямото малко ревнува сега.Напълно те разбирам какво ти е .Мойта определено вече я тресе хормона ooooh!Аз кисело мляко дават от 2-3 месеца.Първоначално купувах готово,но сега си заквасваме сами.Хората от които го купуваме също препоръчаха за закваска да се ползва Елена.На Ади много и харесва,но тя принципно само това харесва.Ако можеше щеше да си кара само на мляко и сирене Wink
Искам да ви помоля за вашата виртуална подкрепа.Една от нашите майки ,Емили има нужда от нея.Стискайте и палци всичко с малкото и голямото бебче да е ок.От умора,недоспиване и притеснение е вдигнала кръвно. Ако някоя от вас е имала същите проблеми през бремеността си пишете и ,за да се успокои мъничко поне.
Приятен ден за сега.

# 61
  • Мнения: 80
Мамочка,кисело мляко давам на Ива от 8-я месец. Много го харесва. Преди го купувахме-беше Елена 2%, сега го квасим в къщи. Пак от същото мляко е закваската.

А подкрепата от мен за Емили е на 100%. Ей мамче горе главата всичко ще се оправи. Имай вяра. Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig


Ex голяма забравана съм. ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ГАБИ. МНОГО ВЕСЕЛИ ИГРИ И УЧЕБНИТЕ ГОДИНИ ПЪЛНИ С ШЕСТИЦИ. И ДА ПОЛУЧИШ МНОООГО ПОДАРЪЦИ!!!!

Последна редакция: пн, 15 мар 2010, 12:48 от brawneye

# 62
  • Мнения: 13
ЧРД на кака Габи, желая и много здраве, щастливо детство и успешно учение!
Честита 11та месечинка на днешната Априлска Дружинка!
Емили с теб сме не се притеснявай, споделяй и най-важното е да си спокойна, защото всичко ще бъде наред Hug Hug Hug
Мамочка много кофти така  Hug Да излизат зъбките и да не тормозят Мишето сладко и кака Маги да се успокои Praynig Hug
Хайде оставям ви с пожеланието за приятен и спокоен ден!

# 63
  • Мнения: 61
Привет отново.Одеве тъкмо споделих,че кака я тресе хормона и хоп преди малко ме изненада с първи мц.Официално вече сме пубери.Ха честито.

# 64
  • not found
  • Мнения: 581
ЧРД на кака Габи , да расте весела ,  щастлива , умна и все така красива bouquet

Последна редакция: пн, 15 мар 2010, 15:40 от Golden*Carnival

# 65
  • Мнения: 13
Маги79 честит ти пубертет Hug, не е ли рано  newsm78?

# 66
  • Мнения: 285
Мамочка давам отдавна кисело мляко на Никол от 6 месеца на Мадлен от 4 месеца на Лазарова има специално за бебета и малки деца без консерванти много им харесва първоначално 50 на 50 с вода и после намаляваш водата слагам и малко захар

# 67
  • Мнения: 581
[b]Честит рожден ден на кака Габи. Много да слушаш мама и тати и сестричката  Вики, много здраве, щастливо детство.[/b]

Мимето, много лъчезарна усмивка раздава Дидето. Аз пък се загледах в детските играчки в коша, че се се чудя какви играчки да купувам на Гришко.

Чоколина, ей Пипо много ме зарадва с постиженията си с чашата и със стъпките.

Брауни, да е нацелуваш малката Ивка. Посмях се малко защото и ние сме така- недей не пипай, не там

Дани Нетева, дано ти мине дископатията до рождения ден на малките!!! И Семейните ви взаимоотношение също да се оправят до тогава. Идеята ти за торта е много добра.
Слънчо, браво и на тебе за тортата.
Ивк, сайта за тортите е много хубав.
Аз пък съм се насочила към тази фирма за торти
http://zaharo.info/main.php?page=gallery&Category=2&SubCat=1
На Валя тортата и беше такава
http://zaharo.info/cakes.php?cake=163&s=f
само дето не беше синя а розова- бонбонена.

Мамочка за киселото мляко, не че Гришко го пие .... лекарката ни каза да даваме 2% Км и да не го подслаждаме и да не го разреждаме. А каката изглежда минава през период на ревност Confused. Сигурна съм, че е само временно и бързо ще и мине. И Валя така ревнува от брат си, особенно като съм сама с двете деца.
Маги, за зъбките като ни излезе единия горен и после другия се показа след седмица.А И честит 1 МЦ на вашата кака. Менахе ли се казваше 1 МЦ? Май не го написах правилно, но е нещо такова.

Емили, да знаеш само, че аз много ти се възхищавам и имаш моята подкрепа. Дано да четеш   bouquet Sunglasses. Бъди по спокойна,не се ядосвай на глупости и не вдигай кръвно!!!

Рони Hug

А Данонино давате ли?
Киселото мляко с колко захар го подслаждате?

# 68
  • София
  • Мнения: 5 079
Честит рожден ден на кака Габи! Расти усмихната, щастлива, обичана, умна, безгрижна и нека невероятната ти красота те отведе далееч, далеч, мило дете! Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 13
Инамама страхотен сайт за торти направо всичките си харесах Mr. Green благодаря за идеите Peace

# 70
  • София
  • Мнения: 243
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ГАБИ НА ВЕРИ НАЙС!ДА Е ВСЕ ТАКА НЕЖНА,ДА БЪДЕ ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА!

ЧЕСТИТО НА ДНЕШНИТЕ НИ МЕСЕЧИНКИ
на Александър, Сами, Авинка,Габи, Андреа и другите ни радости!


мамочка дано се успокоят и двете ти красавици Hug за киселото мляко давах на кака Дени 2% масленост различни марки,не съм имала проблеми въобще и до ден днешен много обича
маги79 ха честит ви пубертет Laughing
за майчето емили стискам палци Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed всичко да й се нареди и да няма проблеми с кръвното
Рони много си е сладка мимето стига й търси кусури Mr. Green Laughing Heart Eyes
Десито дано Анито вече да спре с тея болести  Heart Eyes Hug
лека и спокойна на всички 

# 71
  • Мнения: 2 090
Честит рожден ден на Габи!Нека е жива и здрава,и расте все така красиво и нежно дете Heart Eyes!

     

Mамочка,голям екшън у вас  Rolling Eyes,съчувствам ти Hug.Дано отмине по-бързо ''пубертетското'' настроение на кака Praynig.Май всички каки/батковци изпадат в такива периоди от време на време... Confused
За киселото мляко-ако правилно си спомням,след 10-месечна възраст може да се дава неразредено.При Анелия даването на кисело мляко претърпява провал,под всякаква форма-и за пиене(подсладено),и на кашичка с бисквитка.Едни физиономии на погнуса,рев,и въртене на главата...Та и втората годинка ще си караме с АМ.А Саши го обожаваше,на него след 10 месеца започнах да му давам,подсладено,неразредено,Елена 2%(което се оказва не много правилно,защото до 2 годинки децата трябвало да приемат пълномаслено мляко,т.е. 3,6%  Rolling Eyes).

Последна редакция: пн, 15 мар 2010, 22:33 от Desirée

# 72
  • Мнения: 3 211
Момичета, много ви благодаря за пожеланията!
Ето малко почерпка:




И да ви представя официално новия член на семейството ни: Борислав, на галено Борко Laughing: http://picasaweb.google.com/veron4e/702#5448967671426609730

А ето и още снимки от рожденния ден на Габи, на който му се гледат: http://picasaweb.google.com/veron4e/702#

# 73
  • Мнения: 54
Вери, страхотен е новия член на вашето семейство... като имаш време разкажи Габи как реагира на свинчето и съответно Вики...

Чоки, малкия Пипин ми се вижда с пораснала косица -има ли нещо или аз не съм го забелязала преди...браво за краченето, Иво още няма такива щения...

Маги79, на Иво за един ден му пробиха три зъба - двата гори и единия долу, но преди това беше някакъв ад и определено белееха доста...Първи МЦ - честито на кака! макар че бях забравила какво е това чувство и сега като ми дойде на 19 януари се почувствах сякаш е за пръв път...

Мамочка - кисело мляко давам от известно време, но без никакъв успех и съответно поспрях с опитите...ще пробвам пак по-нататък... май домашно е най-добре, защото поне си сигурна, че съдържа мляко, но наистина трябва да е добре проверено животното... за съжаление аз няма откъде да купувам|взимам такова мляко
бащата на момичето, с което родихме заедно, беше купил коза специално за раждането на внук си и по-добре, защото тя не си накърми детето нито веднъж...
 

# 74
  • Мнения: 7 114
Честит рожден ден на патеричка на най-прекрасната седем годишна кака Габи! Много щастлива да бъде красавицата!   Heart Eyes
Тези сълзички от радост в очите й май показват как е приела подаръка.  Heart Eyes
Прекрасни снимки видях - и тези от рождения ден, и тези, които Шоки беше пуснала по-назад.   bouquet
Емилирие, дано скоро при Габи се махнат всички лошави болести, за да се успокоиш и да се стабилизира кръвното ти.  Praynig
На онзиденшните месечковци , особено на Васко и Ачо, както и на вчера празнувалото ни другарче по разходки Саши специални честитки!
Маги, дано на твоето Ронче да му леко през този така дълъг живот като жена.  Hug
Тортата - като истински неспособна да създам лично красота, ще се доверя на професионалистите (нищо, че бебетата няма да могат да ядат от нея. те така или иначе все няма да ядат, затова ще си водят подкрепления.) Още не съм избрала обаче кой ще има честта да прави първата торта на бебочка.  Rolling Eyes
Ивче, ще чакаме да ни покажеш снимки на Саши.
Деси, песничката е заучена. Сега бабка знае първия куплет, а аз втория.  Laughing
Аз на дребошона не й се притеснявам. Просто ми направи впечатление това "назадване". Приемам го като вид засилка за следващите й подвизи. При нея наистина ползването на натрупаната информация става в моменти, когато тя си избере. Вече бръм-бръм не го прави на моята уста, а на собствената си.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт