Случва ли ви се да влиза вода в залъгалките?

  • 3 654
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 99
Поводът за тази тема е опитът ми със залъгалките AVENT . Откакто се роди дъщеричката ми смуче "само" от тези залъгалки , обаче при миенето им (стерилизирането дори) винаги влиза вода вътре.Трябва ли да е така ,струва ми се нехигиенично. Дори беше влязло косъмче в една и така и не можах да го махна , освен това и водата ни е доста варовита и остава беличко вътре. След като я измия със сапун ( вече не стерилизирам) я стискам отпред и я тръскам доста за да успея да изкарам водата отвътре за да не му джвака на бебето в устата .Четири такива сме сменили засега, преди известно време взех друга бибка- на MAM , същата работа. Какъв е вашият опит??

# 1
  • Мнения: 148
Да, същото става и при нашите биби (не че тя много ги ползва) - на Чико и на Канпол Бейби. Аз правя като теб, когато мия и стерилизирам.

# 2
  • Мнения: 572
Аз имам една на чико и една без известна. При преваряване и в двете ми е влизало вода. Но при
стерилизация не . Имаш и друг вариант да преваряваш вода и само да заливаш с врялата вода залъгалките
така хем ще са чисти хем няма да ги сменяш
 Hug  bouquet

# 3
  • Мнения: 27 524
Влизало е, да, но това не ме е притеснявало изобщо  Simple Smile Освен като се опитваме да спим и водата започне да джвака от смукането  Laughing

# 4
  • Мнения: 1 424
Томи ползва бибероните на Нук и се случва понякога да влиза вода. Но аз вече не ги стерилизирам, а измивам под много топла течеща вода. За мен не е притеснително - оставям я да изсъхне и през това време му давам резервната Peace

# 5
  • Мнения: 158
И нашите залагалки се пълнят с вода не само на Авент и на Чико, кофти е защото като почне да я смуче и водата изтича и го мокри Peace

# 6
  • Мнения: 105
същата работа. влиза вода , но я изтръсквам и му я давам. А като побелее я сменям с нова. Ползвам сега само на Avent, преди съм ползвала и на NUK , но и в тях също попадаше вода.

# 7
  • София
  • Мнения: 599
Влиза вода при всичките ни залъгалки Авент, Нук, Чико - да, никак не е приятно, но явно е някакъв функционален проблем.

# 8
  • Мнения: 925
Моят син е с "Нук" и също влиза вода. Изтръсквам и давам. Не, че не остава вода, а звукът е просто потресаващ  Crazy Особено като се опитваш да заспиш  Whistling

# 9
  • София
  • Мнения: 371
На НУК и на Чико се пълнеха целите. На Авент само по няколко капки влизат, ама ги изтръсквам.

# 10
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Най-редовно. Изтръсквам я енергично и готово!

И на Чико и на Бейби нова. Само тези два вида сме ползвали - и при двата е едно и също.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 141
Ползвах Нук за сина ми - в началото не влизаше вода, но впоследствие започна да се пълни. Не ме притесняваше докато веднъж не се напълни със сапун при миене. Изхвърлих я и купих нова.

# 12
  • Мнения: 1 167
Влиза да- и вода и сапун, че и пяна се получава.

# 13
  • Мнения: 4 187
Да, влиза, и много ме дразни  Rolling Eyes ! Тъкмо днес се чудех, дали да не перна едната залъгалка в кофата, по този повод  Mr. Green !

# 14
  • Мнения: 99
 Да абсолютно, а пък и с пяната която влиза направо е отврат . Мисля си че като е мръсна отвътре нали това което излиза по малко все пак му влиза в устата. Не че съм чак такъв привърженик на изрядната хигиена ......

Общи условия

Активация на акаунт