Отговори
# 15
  • Мнения: 289
хоп и аз в новата темичка...
Вярвам,че ще  е изпълнена с много вълнения и хубави емоции!  Hug Hug Hug
Желая на всички от сърце леко и бързо раждане и здрави и красиви бебенца!

# 16
  • Мнения: 21
  newsm59  Bibi,Bubona,Look Ani !!!!

Запис в новата прекрасно както винаги оформена темичка  Hug

Milli_Vanilli ,ама хич не се и притеснявай за болничния - какво да кажа аз като моя от 1 февруари не е внесен.....но срока не е до 10ти,както някои писаха- а болничния се внася когато работодателя е изплатил осигуровките за месеца ,в който е болничния и има право да го направи до края на другия месец- пример:осигуровките за февруари работодателя може да изплати до 31 март и чак тогава,ще бъде внесен и болничния....така ,че споко ..аз много се ядосвам ,че пари ще получа най-вероятно след като родя ,но няма да се ядосвам и за това....

За болките в таза -и аз както съм писала досега и моите са непоносими-обаче при мен болката е ужасна ама само като се движа или се обръщам, а пък като  седя пък се появява тъпата болка в гърба...абе мани мани- добре ,че сме на финалната права.......

За мамите пиещи магнезий(аз съм на Диаспорал прахче веднъж дневно)-кога ви казаха да го спирате....????

# 17
  • Мнения: 19
Palechka_83, по съвет на лекаря спрях магнезия /nutrimag/ преди една седмица, т.е. в 34 навършена г.с. Преди това намалихме дозата, за да не се спира рязко.

Последна редакция: пт, 12 мар 2010, 13:46 от kaat

# 18
  • Мнения: 63
Благодаря за отговорите.  Hug  Вече има проблясък в тунела; малко по-ясно ми се вижда Simple Smile

# 19
  • Мнения: 5
Цоп и аз вътре в новата ни прекрасна темичка. Добре я започваме Heart Eyes.

Не съм ви чела от няколко дена и сега се старая да наваксам. Ама колко много новини има..... и то все хубави Grinning.

Честито бебче на мама Ели и добре дошъл на малкия Наско сред нас. Да расте здраво и весело дете и да радва мама и тати.

РЕНИРИС - честит рожден ден на патерица. Какво да ти пожелая в момента освен най-важното - леко раждане и здраво бебче на финала.  bigdance2

Iveta - стискам палци и аз. Моля се всичко с теб и бебока да протече нормално. Ще чакаме добри новини, а дай Боже и дес да си имаме бебе. newsm17

Да не забравя да поздравя с добре дошли и новите мамчета. Радвам се че ставаме все повече. Лек финал на бременелския период момичета.

 Bibi, Look Ani и Bubona- честит рожден ден и на вас. Лелеее... много рожденнички тоя месец бе... ама както ми се струва и много бебета ще си имаме живот и здраве... newsm68

Хайде за сега ви оставям. Лек ден на всички и наздраве на празнуващите Tada.

# 20
  • Мнения: 678
да се запиша и аз да следя новата темичка  Hug

мисля, че тук вече ще валят бебета  Heart Eyes.

аз магнезия още си го пия. мисля, че трябва да се пие до 37 г.с. навършена. в понеделник ще съм на преглед и ще питам до кога. мисля, че за всеки е индивидуално. питайте лекарите си.

# 21
  • Мнения: 21
Kaat,Tansu мерси за светкавичните отговори Simple Smile

Сега ще отправя още  1 молба- знам ,че днешната тема в Цум щеше да е много интересна-ама с моите кокали така и не можах да се добера до там -така,че момичета ,които бяхте на БАБИТЕ-НАЧИН НА ПРИЛОЖЕНИЕ-хахахахха -забавлявайте ни малко и споделете как мина лекцията-хахаххаа  Joy

# 22
  • Мнения: 51
И аз да се запиша в новата супер темичка.  Simple Smile

Чакаме с нетърпение нове талисманчета в нея.   Предполагам че Ивета ще е следващата-пишете като имате новини, че е голямо напрежение!!! 

# 23
  • Мнения: 78
- само не знам как от двд-то да го запиша на компютъра.

Бих пробвала да "rip" - на (рипна) файлчетата от ди ви ди -то - ще те пита къде на компа да ти сложи файловете и ти ще му кажеш. Нали там разните приложения за възпроизвеждане/ записване си имат опция rip, convert, record, burn.
Така съм крала само аудио от си ди -та; може пък да става.

Ами също може да ти забавят плащане ако осигуровката към месеца, за к. трябва да ти платят, не е внесена - все още.

# 24
  • Мнения: 539
Привет сладурки Hug Hug
Ето ме и мен.
Честит Рожден Ден на ражденничките.С пожелание за здраве,щастие и усмихнати бебчета hbday
На мен днес ми беше последната ЖК и ме хоспитализираха вече Laughing.Другата седмица имам среща с хирурга.Тръпки ме побиват.
Благодаря още веднъж на всички които взеха участие за името  bouquet.Решението е взето.На 97% сме за Антон.
Стискам палци за Иветка и за всички мами които доближават своите дати.Успех на всички и много целувки  bouquet  bouquet
Хубав ден. Hug

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 306
Запис и от мен в новата темичка.  Благодаря  Simple Smile
Честито синче на мама Елчето,да и живо и здраво момчето и да расте послушно и щастливо  baby
Честито на рожденичките   bouquet живи,здрави и много щастливи.  bdbaloni
Palechka_83, на мен ми казаха да го спра като вляза в 9-ия  Peace Аз съм на магнерот 3*2
Микки, купих си крем за зърна на Медела, кога трябва да започна да го използвам и той ли е най-подходящ за подготовката преди и по време на кърмене? Благодаря , предварително. Hug
Стискам палци и на Иветка, всичко да мине безпроблемно  fingerscrossed

# 26
  • В сърцето на един мъж
  • Мнения: 145
Здравейте

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПРАЗНУВАЩИТЕ МАМИ ДНЕС

Силно се надявам че с Ивета всичко е наред.  newsm17
Мислех си даже че днес ще има новини от нея
Вчера бях и аз на преглед и тонове. Всичко е наред. Просто бебо спи повече и за това не е така активен винаги. Иначе за тонове и аз не плащам.
За магнерота и аз продължавам 3*1 макар че не усещам контракции - болки

# 27
  • Мнения: 58
Запис и от мен  Grinning
Честито на всички рожденници. Да са живи и здрави и само хубави емоции   bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 1 541
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПРАЗНУВАЩИТЕ
много здраве ,щастие и успехи
 newsm51 newsm51 newsm51

# 29
  • Мнения: 5
Честит рожден ден на рождениците



Milli_Vanilli ,не се и притеснявай за болничния - моят е от 5 март  и днес го занесох на счетоводителката, която каза че ще го внесе в края на месеца - когато са изплатени осигуровките за месеца ,в който е болничния и има право да го направи до края на другия месец.

А момичета после кой издава болничните в продължение на една година след раждането - джи - пито ли или педиатърката?
 smile3525

 Микки, Правда и Бумеранг- да ви питам бях чела че е хубаво да се сложи топла грейка на гърдите за отпушване на каналчетата след раждане и веднага да се ползва помпа за гърди и така няколко пъти за да тръгне млякото - Има ли нещо вярно в това???
Благодаря за отговорът предварително

Последна редакция: пт, 12 мар 2010, 14:48 от ioanna_e

Общи условия

Активация на акаунт