Отговори
# 735
  • Мнения: 126
Честито на всички родили майчета!
Момичета, сега като прочетох за чая за кърмачки който пие Соня, се сетих аз си купувах един български лактогонен чай, който имаше голям ефект за стимулиране на кърмата. Има го по аптеките и струва около 1,50 лв. Сега се сетих, че е добре да се добави към необходимите неща за кърмене.

# 736
  • Мнения: 8
Соня и Ани сега видях новите снимки в албумчето. Много са сладки бебешоните пу-пу!

# 737
  • Мнения: 1 710
Сонче, честита нова радост вкъщи! Да е жив и здрав малкия Ники, да има безгрижно детство изпълнено с игри и щастие!
Чудесно е, че вече сте си вкъщи, гледам бързо са ви изписали, браво. А снимките са невероятни - много е сладък и е прекрасно оформен /пу-пу/.

Мили Ванили, и мен ме загриза любопитството. Права е Марини, утре ще вдигнем рейтинга на Сблъсък. Laughing

# 738
  • Мнения: 63
Изчезнах, че се прибра и докато се наговорииим...
Как Миро, бе слънце мое? Нали Миро рева за Елена, че Мариан му я отмъкна  Joy  Crazy
В*го е нашия татко  Heart Eyes (не пиша името, че тоя форум излиза начело на търсачките, а доста лични неща си споделям (и оплаквам понякога). Ще сложа една наша снимка в албумчето сега.

Казах му, че ако тризначките са му опонент - няма да има оправия  Mr. Green  hahaha

Както и да е. Любопитна съм сега за новия сезон...Бяха спрягали, че една приятелка ще влиза и ми е мнооого интересно дали ще се окажат прави.

# 739
  • Мнения: 351
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА МАМА СОНЯ И НА МАМА АЛИС!!! Да са ви здрави малките момченца и много да радват вас и всички около вас!!!

# 740
  • Бургас
  • Мнения: 314
milli_vanilli, има доста ваши снимки, мнооого хубава двойка сте  Heart Eyes

# 741
  • Мнения: 1 710
milli_vanilli, има доста ваши снимки, мнооого хубава двойка сте  Heart Eyes

Как много, аз видях само една.

На мен взе да ми се смъква корема, май. Да не направи и моята бебона като Ники и да тичам за спешно секцио към МД. Laughing

# 742
  • Мнения: 265
Честито бебе Ники на мама Соня.

# 743
  • Бургас
  • Мнения: 314
milli_vanilli, има доста ваши снимки, мнооого хубава двойка сте  Heart Eyes

Как много, аз видях само една.

На мен взе да ми се смъква корема, май. Да не направи и моята бебона като Ники и да тичам за спешно секцио към МД. Laughing
Много има в нет-а , иначе и моя корем май се е смъкнал  Rolling Eyes ,а ми е доста рано още. Формата на корема променя ли се като се смъкне  Rolling Eyes ?

# 744
  • Мнения: 6 093
честито на новите майчета!
Има ли новини от Ивета?Как ли е тя?

# 745
  • Мнения: 4
Честити бебета на мамите Соня и Алис!!!  smile3504 smile3504 smile3504
Да са ви живи и здрави бебоците и много да ви радват!

Момичета, аз ставам още по-дебела и не знам до термина на какво ще заприличам. Вече съм качила 22 кг.  smile3535 Постоянно ми е запушен носът и не мога да дишам, а иначе видимо нямам хрема. Дишам с капки за нос, но се притеснявам да не привикна към тях  Sad Някой има ли подобни оплаквания? Чела съм някъде, че било нормално за бременните, но вече не се търпи!

elf1980, kmitova - аз планирам да съм в Шейново към 20 Април, и въпреки, че е малко вероятно да се засечем с оглед разликата в термините, ще се радвам, ако все пак ние избързаме една две седмици .......

# 746
  • Бургас
  • Мнения: 31
Ехе голям бебевалеж. Party
Честите бебчета на мама Соня и Алис.Да са им живи и здрави момченцата.Да папкат и спинкат. Heart Eyes
Мили-ванили много сте сладки. Hug
Сонче ,Ани много сладки са ви бебчетата.Толкова мило ми става като видя снимките. Heart Eyes
Оф момичета напоследък сънувам че ми изтичат водите ,че ми пада тапата вече нямам търпение да си гушна малката принцеса.Макар че ми се иска да мине велик ден и чак тогава да раждам. WhistlingЗасега нямам никакви индикаций за скорошно раждане.Така като гледам доста Габчета ще има в нашия форум. CrazyЩе трябва да ги номерира ме май  Joy
Веси-меси много си сладка мила не се тревожи за обрива малко остана и ще се махне .Няма ли да качиш снимки на така чаканата кошара? Heart Eyes
Днес времето ще е чудно така че приятна разходка ви пожелавам.

# 747
  • Мнения: 19
Добро утро момиченца, извинявам се че не пиша често, но ви чета тези дни, просто със системата е много гадно да пиша, остава ми една ръка и голям зор виждам  Shocked Shocked Shocked Иначе мах контракциите спряха, слава богу, и днес като свърши тази система пак минавам на магнерот и папаверин и ако не се появят вдругиден се връщам вкъщи юююююююпииииииииииииииииии  Whistling Whistling ако пък се появят пак ще ми сложат система и прстоят ми се удължава значително...Спа по малко, поради ред причини, най-вече външни и не зависещи от моето състояние, но пък пада купон вболницата с другите момичета Simple Smile кой бременнен, кой за задържане, кох родил вече и се лафим...Абе мислех си по зле нещата  Crazy
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКО МАИЧЕТА КЪДЕТО СА СЕ СДОБИЛИ С НОВИ БЕБЧЕТА ТЕЗИ ДНИ, ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИИИИИИИ И МНОГОООООООООООООООООООООООООО РАДОСТ ДА ВИ НОСЯТ   bouquet  bouquet  bouquet
Иначе аз вечер като не мога да спя се качвам на 2риа етаж, където е стаята с бебобците, те по цял ден стоят с майките само от към 1 до 6 сутринта ги взимат да ги къпат, преобличат и да могат мамите да си починат, та през това време се възползвам да ида горе и си ги гледам мъничовците, ама толкова са сладки значииииииииииииииии Simple Smile се си ги мислех за малки патета ама пък чак толкова дребосъци сладурски  Party Mr. Green За мамите дет се притесняват че комплектите им за изписване няма да станат, не се притеснявайте и аз мислех така, но сега се обедих след като видях едно детенце 4 кг и колко беше миниатюрно че са само наши заблуждения  Mr. GreenБлагодаря ви на всички за подкрепата и ви прегъщам силно  Blush

# 748
  • Мнения: 63
Мерси за хубавите думи  Embarassed   bouquet

Момичета, аз ставам още по-дебела и не знам до термина на какво ще заприличам. Вече съм качила 22 кг.  smile3535 Постоянно ми е запушен носът и не мога да дишам, а иначе видимо нямам хрема.

Чак се зачудих да не съм го писала аз   Rolling Eyes - ама едно към едно!! И килата, и носа...
Искам и моя корем леко да падне вече, че не мога и да дишам  Confused

Поли, хубаво, че вече си по добре - радвам се.   bouquet 

От 3-4 дена все едно не съм аз -- само ми се спи и нямам сили да мръдна. И се опитват някакви пъпкии по лицето да ми излизат..

Елче
, чакам с нетърпение снимчиците, дето ни обеща  Hug
Хиляди целувки на всички и много хубав ден да имате.

# 749
  • Мнения: 679
здрвейте Hug.

честито на мама Соня! да е много здрав и щастлив малкия Ники!. Мами, разказвайте как се чувствате, как е минало раждането, как са първите дни на бебчовците и т.н. На нас "първескините" ни е много интересно всичко  Peace

марги на мен ми е смъкнат корема от началото на 8мия, но пък имам съвсем малко разкритие (1,5 см) и малко скъсяване на шийката, почти без контракции напоследък. както ме гонеха в края на 8мия и мислех, че ще родя много рано, а сега ми се струва, че ще преносвам. имам по 1 контракци на ден  newsm78

поли дано задържиш повечко. хубаво, че са ти минали контракциите и се забавляваш  Peace

мили ванили аз съм от върлите противници на това предаване (биг брадър), но тази сутрин ще гледам сблъсък да видя мъжа ти...чисто любопитство  Mr. Green

даниспорт се губи...и още няколко мами. дано са добре.

аз пускам една пералня и изчезвам навън на разходка. от както е по-хубаво времето имам толкова енергия и не ме свърта вкъщи. ако го нямаше корема и килограмите  #Cussing out щях да съм по цял ден навън. сега ще се огранича само с кафе на открито и кратка разходка.
хубав ден   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт