Д-р Кристиян Йончев - Шейново

  • 4 874
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 472
Моля, тези, които имат пряки наблюдения върху способността и професионализмът на д-р Кристиян Йончев - Шейново, да споделят. По-специално ме интересува проследваяне на бременност при него и раждане.

# 1
  • Мнения: 27
Здравей,

Аз родих при Йончев декември 2007. Той следеше и бременността ми. И до ден днешен е мой гинеколог.

За мен е изключителен доктор. Моята бременност в края беше малко проблемна и той беше изключително внимателен и отговорен, като се справи с проблема. Родих естествено при него, като го поизмъчих, че доста дълго беше, но той седя неотлъчно до мен. Общо взето родилния процес при мен беше 2 нощи, като първата си останах вкъщи, но това не ми попречи да му звъня по телефона в 2 часа нощеска, като веднага си вдига телефона и не показва по никакъв начин, че си го притеснил.

Платих си тогава 800 лева на каса затова че избрах него и не съжалявам и за секунда и за една стотинка.

Ще кажа само едно, щом още на магарето веднага след раждането казах, че и второто е при него, трябва да ти говори, че съм се чувствала добре.

Само да знаеш, че в Шейново всичко е платено и не работят с касата освен ако не си осигурен към Доверие или Закрила от работодателя.

Ако имаш въпроси ми кажи! На разположение съм ако мога да помогна:)

Общи условия

Активация на акаунт