Кюретаж и забременяване след това - 10

  • 29 358
  • 727
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 637
Добро Утро  Hug 
Усмихнат ден момичета  Hug Hug Hug!
п.с.Мисля,че днес е деня и на Бейби Лов,стискаме палци с теб сме маменце  Praynig  Hug  Heart Eyes!

# 676
  • София
  • Мнения: 1 838
Дъгичка, лекарите виждат понякога пола и по-рано, но не го казват, защото вероятността да сбъркат в тези ранни месеци е 50 на 50. Затова изчакват. Моя преди 22 седмица не искаше да каже. А и моето бебе доста се стараеше нищо да не се види Simple Smile Ти пак имаш вътрешно усещане, аз и такова нямах  Simple Smile

# 677
  • Мнения: 442
Лелееее, момичета...изтървах ви няколко дена и гледайте какво станало в темичката ни  Hug Hug, зор - няма изчитане...
Да се включа бързо в залагането 27-ми - Бейби, миличка стискам палчета!!!
Жени, браво за сърчицето - ще видиш, че всичко ще е наред!!!
Кити, миличка - спокойствие само, ей къде е август - аз даже вече съм приготвила куфарите за морето дето се вика...
Мари, много се радвам - честито и  Hug Hug Praynig Praynig

На Шушито и на Магнет им е време вече, че смятам да ги изритвам от темичката и после да я затварям вече...
Аз и аз като Вачето качих близо 10 кг от как забременях и след кюртажа, но сега спрях фолиевата, че имам чувството че супер много ме надува, отделно започнах протеиновата диета и за три дена вече съм свалила 1.5 кг...даже сматам да спрем с бебеправенето за месец - два, докато ги посваля тези килограми и направо август-септемрви...без това като гледам как се е затичало да става...

Поздрави и челувки на всички - особено на коремчетата!!!

# 678
  • Мнения: 1 167
Аз съм Бейби за 26 Party,да видим,просто ми харесва тази дата.Днес от 13:30 съм на ФМ и дано най накрая да разбера какво е бебчо,че нямам вече търпение.Аз също си мисля,че ще е момче,дори му говоря в мъжки род Laughing.За едни палчета ще ви помоля,после ще докладвам.

# 679
  • София
  • Мнения: 1 838
Веднага стискам палчета!

# 680
  • Мнения: 3 637
PEMY  Hug Hug Hug!
bobinka 85,чакаме и ние с нетърпение,да пишеш после  Mr. Green  Hug !
биби76 ти за кога си,имаш ли вече дата,нали ще си секцио или се бъркам  newsm78Hug

# 681
  • Мнения: 1 287
Бобинка, стискам силно Hug
И аз ще имам нужда за 4ти юни Hug
За пола, с Даная ми го казаха в 15седмица.
Бейби лав, леко и безпроблемно , ако е тези дни Hug
Прибавете към термините ви още 9дни и ще получите франските термини, както съм споменавала франсетата дават термин девет пълни месеца от зачеването, и между другото много от приятелките ми родиха по близо до тях.

# 682
  • София
  • Мнения: 1 164
момичета успявате ли да си разтълкувате хистологията. Нищо не ми говори децидуа с кръвоизливи и възпаление,  и хроничен ендоцервицит newsm78. Сега отивам да се допитам до чичко Гугъл.май ще трябва да отида на профилактичен сега , а да не чакам да ми дойде първия цикъл.

# 683
  • Мнения: 283
децидуа значи, че е имало бременност. в общи линии почти всички хистологии започват с децидуа. Виж хроничен ендоцервицит нищо не ми говори . Кажи после чичко Гугъл какво казва

момичета, аз се завърнах от слънчева Гърция- толкова беше хубаво, че чак нереално и днес въобще не съм в час

# 684
  • Мнения: 3 637
нещо Бейби Лов се губи днес,а дано е за добро  smile3508  Praynig Hug Mr. Green Heart Eyes !
botzy,ох как ти завиждам за Гърция,каде беше,разкажи!И аз мн я харесвам,ама тая година ще ми се размине  Mr. Green !

# 685
  • София
  • Мнения: 13 236
момичета успявате ли да си разтълкувате хистологията. Нищо не ми говори децидуа с кръвоизливи и възпаление,  и хроничен ендоцервицит newsm78. Сега отивам да се допитам до чичко Гугъл.май ще трябва да отида на профилактичен сега , а да не чакам да ми дойде първия цикъл.
Ами това което са извадили показва, че е имало бременност, имало е и възпаление. Мисля, че кръвоизлив има когато е спонтанен аборта или сака е отлепен, ама това си е мое разсъждение на база на моята хистология. При мен беше мисед и нямах никакво кървене, нямам и такова нещо описано в хистологията. А Цервицита е възпаление на цервикалния канал на шийката на матката. При мен шийката беше описана като нормална шийка на раждала жена, сакрализирана. Това в епикризата се описва, а не в хистологията.

# 686
  • София
  • Мнения: 1 164
момичета,благодаря ви!Не пише хубави работи за ендоцервицита. Тея дни ще ходя на лекар. Хайде вече някой да се похвали с  бебче, че да ни се разведри темата...

# 687
  • Мнения: 283
нещо Бейби Лов се губи днес,а дано е за добро  smile3508  Praynig Hug Mr. Green Heart Eyes !
botzy,ох как ти завиждам за Гърция,каде беше,разкажи!И аз мн я харесвам,ама тая година ще ми се размине  Mr. Green !

Бяхме на Халкидики/ Ситония/ в Атена палас . Времето беше хубаво, слава богу тази година нямаше много българи, че иначе настава бой в ресторанта. Много ми хареса. Обиколихме всички околни селца и градчета, района е предимно рибарски. Ходихме и до прочутото Порто Карас- наистина яхтеното пристанище е впечатляващо, но самия курорт не ми хареса. При това тревата беше изсъхнала и много бетон - все едно сме на Сънчев бряг
Ходихме до Порто Кофу- там най- впечатляващото е естественото пристанище където някога са плячкосвали пиратите  Laughing
абе много ми хареса. миналата година бяхме на касандра, но ситония е по- диво и повече ми допадна

# 688
  • Мнения: 131
Здравейте, милички!!!
Веднага се явявам за отчет Naughty
Почти не ми се гади, но днес сутринта имах едно кафеникаво зацапване и веднага се изстрелях при доктора. Гледа ме с вагинален ехограф и каза, че имало много капиляри около плодния сак и един от тях се е пукнал и нямало за какво да се притеснявам. А така се бях стреснала. Вие най-добре ме разбирате. Чухме му пак сърчицето-162 удара в минута, как не се уморява миличкото  Shocked Иначе си пия хапчетата с шепите и свекито ми бие всеки ден фраксипарина и само остава да се надяваме, че всичко ще е наред. Дори ме е страх да си направя лентичка и ще поизчакам. Чета всеки ден темата на януарките, но няма да пиша в скоро време. При вас си се чувствам добре. Всяка от вас е изживяла това, което съм изживяла и знам, че най-добре бихте ме разбрали. А и вече така си ви обичам, така че никъде няма да мърдам  Hug Hug Hug
Що се отнася до Бейби Лав, аз съм за 31 май  Grinning Всичко ще е наред, мила! Много скоро ще гушкаш бебчо Praynig
И на мен ми се ходи в Гърция...но сега трябва малко да си постоя на задника и да внимавам с пътуванията, да не насилвам нещата.
Силса, а ти, мила, върви на лекар за твое успокоение. В началото е най-важно да се наблюдава какво е положението.
Мари, много се радвам за теб! Всичко на прегледа ще е наред, ние мислено ще сме с теб! Hug
На всички останали много целувки и хубав ден!  Hug Hug Hug

# 689
  • Мнения: 802
А, ето ме, тук съм си 2 в 1. Само подготвителни контракции имам и то нередовни, беба доста се е смъкнала, но няма намерение да излиза.
Стискам палци на Бобинка за ФМ. Praynig Hug
Гушки и цунки на всички. Hug

Общи условия

Активация на акаунт