Кюретаж и забременяване след това - 10

  • 29 368
  • 727
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 1 845
Жени, пожелавам да няма повече безпокойства от тук нататък.
Боци, благородно ти завиждам. Аз тая година моренце няма да видя. Страх ме е да пътувам далече в ти месеци. На сватбата ни подариха една почивка от три дни на Троян - в 4 звезден спа хотел - в петк заминаваме, с това ще си остана тая година. Не че недоволствам Blush
Бейби лав, аз бях за 27, да видим дали ще позная. Леко и безпроблемно раждане миличка.
Даниелка, още не сме решили как ще раждам, бебока много се върти и си сменя позицита, а итози нисък хемоглобин притеснява док. Ще видим към края на 8 месец. Иначе ми се иска да не е секцио, ама каквото кажат докторите, не ми се и рискува.

# 691
  • Bulgaria
  • Мнения: 369
Baby Love®   бях сигурна, че малката вече е гушнала мама  Embarassed Стискам палци всичко да мине като песен  Hug  Praynig
Мен от 2 дни много ме боли корема ниско долу и утре съм пак на преглед  Tired Само дето ме омръзна от уклончиви отговори, а промяна никаква. Как от толкова прегледи и от толкова лекари не се намери 1 да каже "така и така, ето от това са болките" , и съответно какви са шансовете  ooooh! Явно никой не знае какво става, а аз вече не издържам  Sad Пак ще ви пиша, прегръщам ви силно  Hug
 

# 692
  • Мнения: 3 637
kittykat  Praynig Praynig Praynig,моля се за теб и бебчо,вярвам силно че всичко е наред!Гушкам те  Hug Hug Hug!
 Baby Love®,марш в родилното  Mr. Green ,айде че съм заложила за днес  Mr. Green!И тебе те мисля цял ден  Heart Eyes !
bibi76 и аз след 1-то раждане викам на мъжа ми,живи и здрави другия път да ме преспиват и да го вадат,ама сега не мисля така  Rolling Eyes и на мен ми се ще да е нормално,ама Божа работа.Само да сме живи и здрави ! Heart Eyes
JennyAta,не се притеснявай за капилярите и аз съм чела че се срещат често  Hug Hug Hugпази се!
botzy,ах разкош,мойто мъж ще ходи до Атина по работа,ама между другото и ще почине  Mr. Green ,та така ми се иска да тръгна с негооо,ама...догодина живот и здраве  Heart Eyes
И накрая аз съм на Магнерот,че имам леки контракции!
Целувки   love001

# 693
  • Мнения: 1 288
Аз залагам , че раждането ще е на 3ти юни да кажем.Има време, до 41седмица.Аз родих планувано секцио в 39седмица , но моят док искаше да е по късно, защото било прекалено рано, но пък нали и тук термините са по дълги, в което има логика.
Иначе за второто ми раждане, дай Боже искам да е вагинално, тук няма проблеми , всички доктори ми казват , че ще е вагинално разбира се, ама нали съм решила живот и здраве този път да е в бг, ще падне голямо търсене докато намеря моят човек.
kittykat , дано болките изчезнат и имаш една хубава бременност до края Praynig
Жени, и на мен сърчицето ми е свито, от днес не ми се гади, което не е лошо Simple SmileСтискам палчета всичко да е наред с теб и бебо Hug
Прегръдки на всички Hug

# 694
  • Мнения: 453
Mari, защо искаш да раждаш в БГ - не си го причинявай, моля те, не знаеш за какво става въпрос просто  ooooh!
Бейби, абе никой не заложи на деня на детето - хайде правя ново залагане за 1 юни  Mr. Green
Стискам палци за всички, които имат нужда  Praynig

# 695
  • Мнения: 1 167
Ето ме тук съм HugМоето бебе е момченце PartyНаправо като ми каза лекаря и бях на седмото небе, а за таткото да не говорим.Всичко е нормално,добре си е,развива се идеално.Термина ми се измества към 27-28 септември.За раждане също говорихме,този лекар при когото ходя на фм води раждания в една частна болница в Пловдив-Селена.Нормалното раждане струва 800лв,а секциото 1300.Скъпичко е и още се чудя къде да раждам,но поне там ще ми обърнат внимание и ще се грижат за мен и бебето.Има още време,но предпочитам от сега да си уговоря нещата.Аз понякога имам леки контракции пия едно но-шпа и ми минава.Трябва ли нещо друго да взимам newsm78,че забравих да питам.Хайде лек ден,отивам да работя и Бейби,чакам те днеска Hug

# 696
  • София
  • Мнения: 1 845
Бейби лав я няма днес, може и да ни изненада.
Аз се връщам от последната фетална - бебка ми е голяма красавица, този път хубаво я наснимахме. Но и малко съм я поохранила - върви по-голяма вече седмица - термина ми се измества за 02.08. Тежи според ехографа цели 1750гр.
Чакаме Бобинка и после Мари на отчет.
Даниелка, пази се и си почивай Heart Eyes
А, докато пиша, Бобинка се появила. Браво, мила, все такива хубави новини да носиш.  bouquet

# 697
  • Мнения: 3 637
Хубави новини днес,а дано най хубавата е от Беиби Лов  Mr. Green Heart Eyes !
Бобинка,честити сини гащи  Hug Hug Hug!С двете ръце съм за Селена  Peace Peace,ще си очарована,но има време още,ще си го решиш!
 bibi76,беба вече е голяма,леле,още 2 месеца,айде да минават вече,че после се редим ние с Бобинка  Mr. Green!
 newsm78 И маи е време вече някой да се похвали с  EFP !
Слънчев ден!  Hug  Heart Eyes

# 698
  • Мнения: 502
Здравейте, момичета!  Hug
Така се радвам да чета хубави новини в нашата темичка  Party Дано да е все така!  Praynig
Бобинка, честити ти сини гащурани  stork-boy
bibi76 , много се радвам, че и вашата госпожица е добре  Flutter
Baby Love® , аз ще заложа на 29.05.2010  Crazy Но дори и да не позная - ще искам снимкиииии  Mr. Green  Hug
На всички ви много  Hug
Някоя девойка не иска ли да ни сподели за положително тестче.... Thinking  Mr. Green

# 699
  • Мнения: 1 288
Бобинка, честит в юнак Hug
Биби, още малко остана Hug
Една от нас, тук ще ми е много трудно, няма абсолютно никой на който да разчитам, мъжо работи на две работи, с две почвики в месеца, почти не се виждаме.Мисля да се ориентирам , живот и здраве към София, Токуда съм се спряла за сега, но събирам мнения все още.Таткото ще го оставим тук , а ние с малката се прибираме другият месец.Дай Боже всичко да е наред Praynig

# 700
  • Мнения: 802
Тук съм си. Mr. Green
Една от нас, аз си заложих сама на 1-ви, за да има беба двоен празник. Joy
Бобинка и Биби, браво за хубавите новини! Честити сини гащи на Бобинка! Hug
Аз в петък съм на преглед, ако не съм родила до тогава.
Хубав и слънчев ден от мен. Hug

# 701
  • Мнения: 943
bobinka, кой знае какво е чувството да разбереш какво ще е бебчо! Много се радвам,че така вълнуващо е минал прегледа.
bibi76 , колко е пораснала бебкаа! Хайде още мъничко остава. Я, гледай края на юли започват новите залагания  

Някоя девойка не иска ли да ни сподели за положително тестче.... Thinking  Mr. Green
Някак си имам такова предчувствие, спокойно kastaliq !  Grinning

Baby Love, много удобна пупа имаш! Вече си правя собствени залагания сутрин като стана- ще се появиш ли до вечерта, или не?

Последна редакция: ср, 26 май 2010, 15:47 от Дъгичка

# 702
  • Мнения: 850
  Ейй , хубавици , много хубави новини чета .... бравоо !

Бобинка , честити Ви сини гащета !  Hug Аз имам позната , тук от Бургас , която прави в Селена ин-витро и там си роди близначетата и е много доволна , аз също живот и здравена есен натам съм се насочила!
bibi76 , браво и на вас много сте пораснали !   bouquet
Бейбиловче , аз вече не залагам , тя бебя си знае , аз чакам само снимки !  Hug
mari:), дано всичко да е наред !  Hug

Хубава вечер от мен и много гушки  Hug

# 703
  • Мнения: 78
Бобинка, честит в юнак Hug
Биби, още малко остана Hug
Една от нас, тук ще ми е много трудно, няма абсолютно никой на който да разчитам, мъжо работи на две работи, с две почвики в месеца, почти не се виждаме.Мисля да се ориентирам , живот и здраве към София, Токуда съм се спряла за сега, но събирам мнения все още.Таткото ще го оставим тук , а ние с малката се прибираме другият месец.Дай Боже всичко да е наред Praynig

Искам да ти споделя нещо относно Токуда.... Миналата седмица първата ми братовчедка, бременна в почти пети месец отива там на преглед за установяване на пола на бебето й. А тя там си ходи още от началото на бременността и. При което "почти случайно " виждат че бебето е с недоразвит гръбначен стълб! Нещо, което други лекари ми казаха че се вижда в края на 3ти месец! А те не са го видели.... После я мотаха 1 седмица - ела днес да те оперираме, ела ътре, ела другиден.... И и предизвикаха раждане, мъчиха я няколко часа, не успяха да се спраят и накрая и сложили пълна упойка за да махнат бебето... Sad Просто ужасена съм от Токуда.... Но вече всичко си е въпрос на лично решение и мнение Wink

# 704
  • София
  • Мнения: 1 845
Аз също съм за старите държавни болници, най-вече заради специалистите, дългогодишния опит и всякаквата апаратура. В края на краищата не отивам на почивка, за да гледам условия в стаята и т.н. За 3 дни нищо няма да ми стане от кофти обстановка, важното е с бебето да сме добре. Насочила съм се към Майчин дом. Там ми правиха и кюретажа преди и получих чудесно отношение, бързо се възстанових, гледаха ме контролно и т.н. Няколко приятелки също родиха там и са много доволни от лекарските екипи. 
Днес е моята дата, да видим дали Бейби ще се появи Wink

Общи условия

Активация на акаунт