Кюретаж и забременяване след това - 10

  • 29 356
  • 727
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 453
Мари, хубавото при теб е, че ти е второ дете, така поне няма да те объркват с тъпи съвети малоумните акушерки по нашите болници (съветите им са еднакво остарели и неадекватни и в държавните и в частните болници) - ти самата ще си знаеш как да си гледаш детето и няма да си ошашкана първескиня  Hug Така че каквото и да решиш, ти пожелавам леко раждане, бързо възстановяване и здраво бебче  Hug
Биби, и аз имах като твоите мотиви да избера Майчин дом, много е мизерно там и получаваш ужасно отношение в следродилното, което уж е "ВИП" и си го плащаш, обаче съм доволна от това, че ме зашиха много качествено (имах всякакви видове ужасни разкъсвания) и от това, че бебето си беше при мен - иначе може би нямаше да се справя с кърменето честно казано - Камен изобщо не искаше да засуче, 2 дена ревах като крава там, обаче упорито го слагах на гърда всеки час денем и нощем и детето се научи, ела сега го виж какъв е професионалист  Joy
Бобинка, честити сини гащи   bouquet Много е хубаво да си отглеждаш момченце да ти кажа  Party А за раждането в Селена - там масово раждаха януарските мами от Пловдив и всички май бяха много доволни - каквото и да избереш, дано да е най-добрият избор  Hug

# 706
  • Мнения: 1 167
Имам още време до тогава,ще видим къде да раждам,но от сега ме е страх и си мисля постоянно как ли ще протече всичко.Времето навън е много топличко и започвам да си мечтая за плажчета,но май ще пропусна това лято.
Botzy,благородно ти завиждам за Гърция Heart Eyes

# 707
  • Мнения: 1 287
Жеси, съжелявам за братовчедка ти.
Аз мисля да се запиша там чак към осми месец, живот и здраве, и то заради препоръчан доктор, който може би ще се навие на вагинално раждане след секцио.Иначе, със сигурност тук е ще е по добре и за мен и за детето от където и да го погледна, но за съжеление трудно ще се справя сама.Между другото не съм решила окончателно, просто където намеря доктор , който да се съгласи, може да помагате ако имате инфо по въпроса Hug
Другото , което исках да кажа е че ми направи впечатление, че условията в клиниките и в болниците тук са абсолютно едни и същи.Аз и бях избрала една малка клиника не далече от нас, страхотен доктор, акушерки, изобщо съм много доволна, дано и вторият път да е така.В крайна сметка е по-важно детето да се роди живо и здраво , другото е бели кахъри.

Последна редакция: чт, 27 май 2010, 16:49 от mari:)

# 708
  • Мнения: 802
Ето ме и мен, ако мислите, че съм родила-не съм. Mr. Green
Но корема ми е като топка, твърд и топчест, без болки, но това се случва всеки ден, само дето е имало паузи и е омеквал, а сега не. Мисля да изведа топчето на разходка. Joy

# 709
  • Мнения: 943
Ех, Боже! Тъкмо чаках да стане 17:00 да констатирам, че те няма  tooth

mari:) , в "Токуда" много хвалят д-р Илиев, аз исках при него да ходя, че бил наясно с моите тромбофилии и т.н. Веднъж ходихме по нощите на преглед, защото отново се бях филмирала и той беше на смяна, та свестен ми се стори. Обаче за ражданията, не знам какви виждания има! То не пречи да го пробваш, де!  Simple Smile Обаче като цяло, не ги хвалят много, много там докитата.

# 710
  • Мнения: 1 287
И аз така съм чувала за Токуда, добра техника, но не чак толкова добри кадри.Дефакто май си плащаш за хубавата обстановка.
За Илиев прочетох , че специалноста му е високорискови бременностти, една моя позната скоро родила там ми препоръча друг , но му забравих името в момента, имам го записан, от бременността е сигурно Blush
Понеже не съм от София и нямам никаква представа, къде според вас е най-доброто раждане в София, в смисъл добри лекари, и добра неонтология.
За моят роден град няма да си помислям, равносилно е почти да си родя в къщи.

# 711
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Бейби, аз вече нямам търпение, за теб не знам!  Laughing Не спирам да те мисля и ви чета всеки ден, нищо че не пиша. Просто нямам какво да разкажа. Нищо ново при мен!
Гушки на всички и не ме забравяйте!  Hug Hug Hug

# 712
  • София
  • Мнения: 1 838
Точно за добра неонатология и доби екипи ми препоръчаха Ма,йчин дом. От 2 юни съм там на училище за бременни и ще поклюкарствам с другите девойки, да видим. Повечето болници организират и дни на отворените врати, където може да отидеш и д разгледаш. Датите се публикуват на сайта на сп. 9 месеца, в рубриката "къде да родя".
Бейби лав, тъкмо бях решила, че съм познала, а то май ще си дочака термина Heart Eyes

# 713
  • Мнения: 943
mari, както и биби ти е казала, "Майчин дом" е мястото, за което питаш.  Simple Smile Все пак не случайно по-особените и сложни случаи с бебчета, се препращат там.

# 714
  • Мнения: 1 287
bibi76 , бих ти била много благодарна , ако не ти представлява трудност да попиташ някой от момичетата дали са те самите или пък някой тяхна позната са родили вагинално след секцио в Майчин дом и ако се намери някой при кой доктор.Малко те ангажирам с моите неща, но ако има темичка за Майчин дом във форума може и аз самата да попитам.
Дъгичка, ти при Ковачева ли беше?
Боже, колко е рано а аз вече за раждане мисля, ама нали си обещах да мисля позитивно Hug

# 715
  • София
  • Мнения: 10 704
Бейби, аз вече нямам търпение, за теб не знам!  Laughing Не спирам да те мисля и ви чета всеки ден, нищо че не пиша. Просто нямам какво да разкажа. Нищо ново при мен!
Гушки на всички и не ме забравяйте!  Hug Hug Hug
Може ли да изплагиятсвам написаното от теб? Simple Smile -правя го,взела си ми  думите от устата

# 716
  • Мнения: 802
Момичета, дали ще може малко помощ, подсетете ме кои бяха бременните мацки, че аз съвсем съм изветряла. Crazy
Наближава пускането на новата тема, та да ги съберем. Praynig
Също и родили ако има.
Другото, което е, понеже се пишат и неща, малко или много извън темата, може да процедираме като миналата година. Разменихме си скайповете и си направихме общ скайп-"кокошарник" Joy, така, че ако искате може и сега така да направим. Помислете. Grinning

Момичета, моята беба е голям инат, като майка си. Heart Eyes
Още нещо исках да напиша, но не помня какво. ooooh!

# 717
  • Мнения: 943
Дъгичка, ти при Ковачева ли беше?

При Ковачева съм , mari - Тина Киркова, а не в "Шейново", че и там завеждащата е Ковачева.
Baby Love, аз съм бременна  Mr. Green ! Аз мислех, че кокошарника още си действа. Ама хайде да си направим,че се усещам какво правя и аз на моменти в темата, та...  Blush

Мисля, че : jdesika, galinanik..... , май са били в нашата тема  newsm78, но сега знам,че "вървят" с мен

# 718
  • Мнения: 850
 Минавам да видя ... всички сме в комплект ... ощее  Crazy ... докога ли....  Thinking

 Гушки за всичкии  Heart Eyes

# 719
  • Мнения: 802
Дъгичке, за теб знам аз, ама нищо чудно да те пропусна. Joy
Той кокошарника си е там, ама не сме кокошарили скоро, време е. Party

Да jdesika, galinanik, Дъгичка, Мари са бременните ни момичета, май имаше още, аз тази вечер ще разгледам темата, да видя какво става.

За сега имаме един даден скайп, на Една от нас, след малко я добавям. Хайде мацки много е забавно в кокошарника като се съберем, става голяма лудница. hahaha

Общи условия

Активация на акаунт