Уред за сушене на плодове и зеленчуци

  • 290 781
  • 871
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 45
Ах, от кога мечтая за дехидратор- ще се разхождам до Метро май.

frei, имаш страхотен мъж. Crazy Завиждам за кашона.

# 46
  • Мнения: 224
Могат ли да се сушат дюли?

# 47
  • Вече на село
  • Мнения: 569
Аз точно дюли не съм сушила, но съм сигурна, че ще може.

# 48
  • Мнения: 224
Още един въпрос от мене,че обмислям покупката на този уред. Ако изсушиш картоф, лук, морков и гъби (нарязани на ситно) примерно затвориш в буркан, след това ако ги залея с гореща бода мога ли да получа булион тип Маги готов за консумация?

# 49
  • Мнения: 45
Тип Маги едва ли- готовите супи и бульони са чиста химия и нищо натурално.

# 50
  • Мнения: 17
Продавам такъв уред купен от Кауфланд за 60лв, продавам го за 55 лв. Като само веднъж е изпробван, работи перфектно. В гаранция е, има още много от гаранцията. Ако някой се интересува. Ето я обявата в продавалника:

http://prodavalnik.com/ured-za-sushene-na-bilki-gabi-zelenchutsi … podpravk-i2910168

# 51
  • Мнения: 3 420
В новата брошура на Метро (валидна е до 30.11) има такъв уред- опаковка 2, цена 65.99лв/бр

# 52
  • Мнения: 224
В новата брошура на Метро (валидна е до 30.11) има такъв уред- опаковка 2, цена 65.99лв/бр
Което значи -6лв от редовната цена  newsm78  Crossing Arms Желаещи?

Последна редакция: вт, 22 ное 2011, 15:31 от Electra_

# 53
  • Мнения: 224
Здравейте купих си този уред http://www.amazon.de/gp/product/images/B0012NPUN6/ref=dp_image_0 … 641&s=kitchenнякой има ли такъв, защото не съм сигурна че моят работи както трябва. Вентилаторът върти около 1 мин и спира после пак така включва се за около 20 сек и пак почива 5 мин.

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Обмислям покупката на такъв уред и съживявам темата  Mr. Green
Започвам да проучвам къде, какво се предлага и на каква цена  Peace
Ако някой има ново инфо... ще е полезно  Peace

# 55
  • Мнения: 7 779
Обмислям покупката на такъв уред и съживявам темата  Mr. Green
Започвам да проучвам къде, какво се предлага и на каква цена  Peace
Ако някой има ново инфо... ще е полезно  Peace
точно за Пловдив (ако си оттам) имам инфо. може и да го видиш (уреда)

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 1 054
На халогенната, конверторна фурна минималните градуси са и 125 С. Има и скарички. Дали ще може в нея да се сушат домати. По-напред в темата пишеше за 130 С, рецепта. Може да се пробва тази година.

# 57
  • София
  • Мнения: 2 658
Аз вече имам такъв уред!  newsm44 Отдавна искам да имам и свеки ме изненада за годишнината ни от сватбата. На Top shop е(аз не ги приемах насериозно в интерес на истината....). Доста е голям, капацитет 5 тави по килограм. Мисля да си суша всичко без месо и риба. Като за начало обмислям да купя хубави гъби, защото цените на сушените зимата са..... Домати на всяка цена, за други зеленчуци обмислям(може да си направя миксове и после да си слагам в супите, вместо Маги например). Такъв миск си бях купила, но има много целина и не незам още какво и не ми допада.  Confused Плодове мисля почти всичко. Дала съм и на майка упътването и ще залягаме над приготвянето.
А, цената е 90лв.

# 58
  • Мнения: 3
В днешната брощура на Метро има такъв уред на промоция - Tarrington House за 38,39. С три тави е. Промоцията е валидна от 31.05 до 13.06.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Обмислям покупката на такъв уред и съживявам темата  Mr. Green
Започвам да проучвам къде, какво се предлага и на каква цена  Peace
Ако някой има ново инфо... ще е полезно  Peace
точно за Пловдив (ако си оттам) имам инфо. може и да го видиш (уреда)

Да, с удоволствие приемам информацията  Mr. Green Peace

Общи условия

Активация на акаунт