Незабравима(unutulmaz)-тема- 18

  • 24 402
  • 755
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 395
И във връзка с предния ми пост сега виждам, че Мелда няма маникюр. Явно се е подготвила вече за първата брачна нощ, но не мога да си представя кой ли се е престрашил да изреже ноктите на мечка. Аз на моята котка досега не съм успял. Но пък това доказва, че Мелда все пак обича Харун по някакъв свой си начин. Сетила се е, че ако пусне ръка или крак, може да го направи да заприлича на парцалите, с които понякога обличат сестра й.

# 31
  • Мнения: 0
http://www.unutulmazdizi.com/forum/viewtopic.php?f=9&t=3936
Няколко снимки от еп.36 Мисля че ги няма в новия трейлър.  Grinning

Привет на всички...Нова тема - нов късмет. Благодаря за снимките, че са и с добро качество Simple Smile Харун отново си е сложил убийствения поглед, но то манджа без червен пипер може ли ?Joy Joy
Спасеното му от пожара съкровище /двойно щастие-шоколадово яйце + играчка изненадка/ пак ще хуква нанякъде Sad и го оставя сам по папионка, а насреща го кача с оголени зъбки Мелда и иска да го схруска за вечеря- е това е жестоко Joy Joy hahaha hahaha

# 32
  • Мнения: 27
Добро утро и от мен! Бинзи, невероятна си, както винаги със стил!  smile3525 smile3525 smile3525
Напоследък нещо време не ми остава да влизам, но днес няма да пропусна. А относно новия фрагман, подозирам, че ще има сватба. Това вече е върха на сладоледа, ще се откажа от чувствата си към Харун, наистина прекалява. Тоя човек има ли представа на какво се подлага? А пък не мога и да го мисля в първата брачна нощ. Дали са подсилили леглото им?  smile3515 smile3515 newsm61

# 33
  • Мнения: 0
бгхелп, наистина си права, разглеждат снимки от сватбата  Cry, няма от какво друго да е ,
нищо де, ще създадат малко работа на адвокатите на Харун след време.....

# 34
  • Мнения: 0
И как Харун си мисли да не изпълнява съпружеските си задължения ?
А онази само чака да забременее.....
Олеле, че гадно става....... наистина хич не му завиждам на Харун..... Embarassed

# 35
  • Мнения: 27
А снимките наистина са невероятни! Харун на едната дето седи със сивия костюм и свъсените вежди.........  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes          Ох, тоя човек ще ме побърка, много ме е яд на него!   #Crazy

# 36
  • Мнения: 27
бгхелп, наистина си права, разглеждат снимки от сватбата  Cry, няма от какво друго да е ,
нищо де, ще създадат малко работа на адвокатите на Харун след време.....
Ох, дано си права! За адвокатите, де!

# 37
  • София
  • Мнения: 1 395
Добро утро и от мен! Бинзи, невероятна си, както винаги със стил!  smile3525 smile3525 smile3525
Напоследък нещо време не ми остава да влизам, но днес няма да пропусна. А относно новия фрагман, подозирам, че ще има сватба. Това вече е върха на сладоледа, ще се откажа от чувствата си към Харун, наистина прекалява. Тоя човек има ли представа на какво се подлага? А пък не мога и да го мисля в първата брачна нощ. Дали са подсилили леглото им?  smile3515 smile3515 newsm61

Не, по-добре да е паянтово, че да откърти един крак и да сцепи кратуната на първата досега в човешката история бременна девственица (е, втората де), когато го разбере.

# 38
  • Мнения: 27
Май няма да ражда Еда на тази серия или така ми се стори.

# 39
  • Мнения: 6
Много се извинявам-кога се очаква да баде преведена 31серия

# 40
  • Мнения: 27
Добро утро и от мен! Бинзи, невероятна си, както винаги със стил!  smile3525 smile3525 smile3525
Напоследък нещо време не ми остава да влизам, но днес няма да пропусна. А относно новия фрагман, подозирам, че ще има сватба. Това вече е върха на сладоледа, ще се откажа от чувствата си към Харун, наистина прекалява. Тоя човек има ли представа на какво се подлага? А пък не мога и да го мисля в първата брачна нощ. Дали са подсилили леглото им?  smile3515 smile3515 newsm61
Не, по-добре да е паянтово, че да откърти един крак и да сцепи кратуната на първата досега в човешката история бременна девственица (е, втората де), когато го разбере.

Чул те господ!  Praynig Praynig Praynig

# 41
  • София
  • Мнения: 1 395
бгхелп, наистина си права, разглеждат снимки от сватбата  Cry, няма от какво друго да е ,
нищо де, ще създадат малко работа на адвокатите на Харун след време.....
Ох, дано си права! За адвокатите, де!

А адвокатите на Мелда ще я посъветват да прехвърли делото в прясно реформиран наш съд. Казвах ви аз, че нещо такова ще стане. Та ще има какво да гледаме докрая - дела, заседания, отлагания, хронично болни свидетели на непорочното зачатие или криещи се от призовки в храсталаците около къщата на Феяз.....

# 42
  • Мнения: 0
Добро утро на всички събудили се! Страхотна нова тема Бинзи!

# 43
  • Мнения: 0
А представяте ли си той наистина да съгреши и тя да забременее наистина !
Е, това наистина вече ще е кошмар и филма ще стане  боза.
Надявам се да ни пощадят сценаристите от подобно развитие.


Затова - представям си след време развода на Мелда.
Втора щерка разведена от фамилията Гюлер.
Къде отиват приказките им за чест и достойнство, за срама от комшиите ?
По-голям срам от това, че дъщеря им с лъжа и интриги се намъкна в дома на Харун, има ли ?


Жалки , дребни душици !

# 44
  • Мнения: 0
бгхелп, наистина си права, разглеждат снимки от сватбата  Cry, няма от какво друго да е ,
нищо де, ще създадат малко работа на адвокатите на Харун след време.....

Може и поканите за сватбата да са!?
Ако сватбата се отложи, надявам се причината да е по някакъв начин Харун да разбере, че Мелда не е бременна. Така ще затвори устите на всички (викащи и палещи).
Но ако причината да развали сватбата е заради Еда и че той не желая този брак, ако няма разоблечаване на Мелда и раждането на детето може да не му помогне а само да се усложнят още повече нещата.

Общи условия

Активация на акаунт