Незабравима(unutulmaz)-тема- 18

  • 24 472
  • 755
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 27
Мисля че това с решението на Еда не се отнася за зрителите а за героите в сериала. Атях какво може да ги разочарова освен това че зарязва Толга и занюминава с Харун.  newsm78
Ааааа, това ми харесва! Praynig

# 706
  • Мнения: 0
forbes, много благодаря  Hug Hug
тя, серията, че ще е интересна спор няма. Само не знам кво ще стане с екрана на АТВ, че като се накачулим 1000 маймуни .... и ще стане синьо
оффффффффф пепел ми на пръстите
А тази телевизия може ли да се хваща с Булсатком или Ай Ти Ви Партнер? Така ще облекчим трафика в нета.

може, но нещо допълнително трябвало да имаш. а аз го нямам  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 707
  • Мнения: 0
в новото резюме и намек няма даже, че Еда ще ражда ......

# 708
  • Мнения: 27
Твърдо смятам вече, че до последно ще я карат «на час по лъжичка». Една серия «затлачване на проблемите» ........ следваща «светлина в тунела». И нищо чудно да имаме 5 финални минути накрая.
Аз мисля, че няма да стигнат до гражданското състояние. Но се надявам Еда вече да роди и от там да се разплетат нещата. Не виждам никаква логика в Америка Еда да отиде без Харун (дори и сама). По логично е на тези изследвания да пресъстват и двамата родители.
Нее, тя няма да заминава сама, въпросът е с кого? На кого е другият паспорт до нея на леглото. Изглеждаше спокойна докато събира багажа, така, че си мисля, че е доволна от решението си! Не знам. Има твърде много противоречиви сцени в трейлъра и в това е объркването. newsm78 newsm78 newsm78

# 709
  • Мнения: 0
Мисля че това с решението на Еда не се отнася за зрителите а за героите в сериала. Атях какво може да ги разочарова освен това че зарязва Толга и занюминава с Харун.  newsm78
Ааааа, това ми харесва! Praynig
И на мен ми харесва, но ако става въпрос за героите думата "разочарова" е много слаби4ка за емоциите ха героите в сериала.Дано си права.

# 710
  • Мнения: 27
в новото резюме и намек няма даже, че Еда ще ражда ......
Да, това е другото, което ме притеснява. Поне раждането можеше да промени нещата по-драстично. Thinking
Няма как - ще трябва да се запасяваме с кърпички, валидолче и цигарки в сряда.  #Cussing out
Тези сценаристи скоро ще ни поведат на групова терапия.  #Crazy

# 711
  • Мнения: 0
Поне в тази серия Еда пак ще се откаже от Харун.В петък бяха превели от някаде,че Еда ще вземе решение, което ще разочарова много зрители.

не е уточнявано, че ще са зрителите


И на мен ми мина мисълта, че може да реши с Харун да замине и това нейно решение да не се хареса на останалите

# 712
  • Мнения: 9
Според мен Еда заминава за САЩ с Толга...

# 713
  • Мнения: 0
най- по соломоновски ще е да реши да бъде сама

# 714
  • Мнения: 27
Дами, смятам, че май ще е най-добре да се придържаме към плана от вчера - наблегнете на изследвания в областта на междукрачията на мъжете в сериала - така поне няма да обръщаме голямо внимание на всички недоразумения, които ще се случват в тази серия. smile3503

# 715
  • Мнения: 0
Дами, смятам, че май ще е най-добре да се придържаме към плана от вчера - наблегнете на изследвания в областта на междукрачията на мъжете в сериала - така поне няма да обръщаме голямо внимание на всички недоразумения, които ще се случват в тази серия. smile3503

чак и в рима го докара  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 716
  • Мнения: 0
Нека да изчакаме трейлерът с репликите, тогава може да ни стане поне малко ясно . newsm78 newsm78 newsm78
Просто малко се пренаситих на сериала ,защото се въртят в един кръг и накрая пак нищо.
Еда незнае какво иска и при нея си е точно - хем боли,хем сърби- и все се прави на наивна...Горката трябваше Харун да я "светне" ,че братчето му е влюбено в нея. Thinking Thinking Thinking
Харун хем се показва мъжки ,като някой Робин Худ, хем се оствя да го водят за носа... ooooh! ooooh! ooooh!
Той нещастен , а търпи Мелда и цялото семейство да му се налага. Не са му координирани действията и мислите.
Толга се прави на спасител ,но гледа да дразни Харун и да се присламчи към Еда, след като знае ,че тя не го обича...
Мелда лъже и се унизява ...

Абе всички са супер зле. ooooh! ooooh! ooooh!
Да беше се разгоряла къщата и всички да изгорят ,защото не искаме някоя трягедия на Шекспир да гледам ,а май така стана...

Последна редакция: пн, 15 мар 2010, 11:17 от forbes

# 717
  • Мнения: 0
Много ми се иска да е така, но тя е толкова отчаена, когато си сабира багажа и така горчиво плачеше,че не ми се вярва.Винаги досега ,когато е вземала това решение, след това намира някакво вътрешно равновесие и сагласие в себе си.В такива моменти от нея излъчваше сигурност в правотата на решението и в тези случаи Харун е бил този който я е изоставял поради "обективни" причини. Поради това смятам, че Еда ще вземе решение сама да носи отговорността за своя и на детето си живот.

# 718
  • Мнения: 0
Нека да изчакаме трейлерът с репликите, тогава може да ни стане поне малко ясно . newsm78 newsm78 newsm78
Просто малко се пренаситих на сериала ,защото се въртят в един кръг и накрая пак нищо.
Еда незнае какво иска и при нея си е точно - хем боли,хем сърби- и все се прави на наивна...Горката трябваше Харун да я "светне" ,че братчето му е влюбено в нея. Thinking Thinking Thinking
Харун хем се показва мъжки ,като някой Робин Худ, хем се оствя да го водят за носа... ooooh! ooooh! ooooh!
Той нещастен , а търпи Мелда и цялото семейство да му се налага. Не са му координирани действията и мислите.
Толга се прави на спасител ,но гледа да дразни Харун и да се присламчи към Еда, след като знае ,че тя не го обича...
Мелда лъжи и се унизява ...

Абе всички са супер зле. ooooh! ooooh! ooooh!
Да беше се разгоряла къщата и всички да изгорят ,защото не искаме някоя трягедия на Шекспир да гледам ,а май така стана...



хехехехеех супер готино :Simple Smile)))))

# 719
  • Мнения: 0
След като се роди Ямур ще се разбере кой е бащата.За да ни държат в напрежение,раждането вероятно ще започне в края на следващата серия и пак ще чакаме цяла седмица.Почти съм сигурна,че сватба между Харун и Мелда не може да има.Ще бъде много интересно да се разкрие коя е сестрата на Бату.Кулминацията на филма според мен е пожарът.От следващите серии(а те едва ли са много) ще научим отговорите на въпросите,които ни вълнуват,едва ли сценаристите вече ще могат да бавят развоя на събитията.

Общи условия

Активация на акаунт