Незабравима(unutulmaz)-тема- 18

  • 24 471
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Моля помогнете с инфо...Кога пускаха трейлъра с репликите? Приблизително ....

# 721
  • Мнения: 0
Еми време й е да ражда малката глезла... То бременност, то консултации, то кризи...Хората родиха по едно дете ,откакто стартира сериалът и вече си го гледат,  а тя още бременее... Ще каже човек ,че нейната бременност е като при слоновете - 24 месеца и повече,или иска да си го държи в нея...Златоното семе на Харун. Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

# 722
  • Мнения: 27
forbes, съгласна съм с теб, че действията на Харун в последните 6-7 серии са лишени от всякаква логика и координация. Тази чест и достойнство ще докара до лудост. Много му се ядосвам като гледам, че благородството му и желанието му да не нарани някого, само му докарва по-големи тревоги. Явно е попаднал на енергийни вампири в лицето на Мелда и двете семействата, които така са му изсмукали кръвта, че горкият, той вече не е на себе си. Sick Sick

# 723
  • Мнения: 0
Нека да изчакаме тригерът с репликите, тогава може да ни стане поне малко ясно . NeWS78 NeWS78 NeWS78
Просто малко се пренаситих на сери ала ,защото се въртят в един кръг и накрая пак нищо.
Ида не знае какво иска и при нея си е точно - хем боли,хем сърби- и все се прави на наивна...Горката трябваше Харпун да я "светне" ,че братчето му е влюбено в нея. Thinking Thinking Thinking
Харпун хем се показва мъжки ,като някой Рубин Ход, хем се оставя да го водят за носа... :о: :о: :о:
Той нещастен , а търпи Мел да и цялото семейство да му се налага. Не са му координирани действията и мислите.
Олга се прави на спасител ,но гледа да дразни Харпун и да се присламчи към Ида, след като знае ,че тя не го обича...
Мел да лъже и се унизява ...

Аби всички са супер зле. :о: :о: :о:
Да беше се разгоряла къщата и всички да изгорят ,защото не искаме някоя трагедия на  да гледам ,а май така стана...


  newsm10
Подкрепям.Трагикомедия
Май ще си останем с големите очаквания.
Вече очаквам и финалът да не е съвсем финал т.е да го има, но с отворена врата за продължение, ако случайно след като си отпочинат решат да го продължат.

# 724
  • Мнения: 0
Моля помогнете с инфо...Кога пускаха трейлъра с репликите? Приблизително ....


Или тази вечер,или утре.

# 725
  • Мнения: 0
Нека да изчакаме трейлерът с репликите, тогава може да ни стане поне малко ясно . newsm78 newsm78 newsm78
Просто малко се пренаситих на сериала ,защото се въртят в един кръг и накрая пак нищо.
Еда незнае какво иска и при нея си е точно - хем боли,хем сърби- и все се прави на наивна...Горката трябваше Харун да я "светне" ,че братчето му е влюбено в нея. Thinking Thinking Thinking
Харун хем се показва мъжки ,като някой Робин Худ, хем се оствя да го водят за носа... ooooh! ooooh! ooooh!
Той нещастен , а търпи Мелда и цялото семейство да му се налага. Не са му координирани действията и мислите.
Толга се прави на спасител ,но гледа да дразни Харун и да се присламчи към Еда, след като знае ,че тя не го обича...
Мелда лъже и се унизява ...

Абе всички са супер зле. ooooh! ooooh! ooooh!
Да беше се разгоряла къщата и всички да изгорят ,защото не искаме някоя трягедия на Шекспир да гледам ,а май така стана...



напълно споделям разсъжденията на форбс, харун е време да сиктирдоса всички, начело с мелда и "високонравствения" си баща

# 726
  • Мнения: 27
Много ми се иска да е така, но тя е толкова отчаена, когато си сабира багажа и така горчиво плачеше,че не ми се вярва.Винаги досега ,когато е вземала това решение, след това намира някакво вътрешно равновесие и сагласие в себе си.В такива моменти от нея излъчваше сигурност в правотата на решението и в тези случаи Харун е бил този който я е изоставял поради "обективни" причини. Поради това смятам, че Еда ще вземе решение сама да носи отговорността за своя и на детето си живот.
Може би, но ако е разбрала наистина за чувствата на Толга към нея, е възможно да реши да остане с него, най-малкото от съжаление и чувство за вина спрямо него. newsm78

# 727
  • Мнения: 27
След като се роди Ямур ще се разбере кой е бащата.За да ни държат в напрежение,раждането вероятно ще започне в края на следващата серия и пак ще чакаме цяла седмица.Почти съм сигурна,че сватба между Харун и Мелда не може да има.Ще бъде много интересно да се разкрие коя е сестрата на Бату.Кулминацията на филма според мен е пожарът.От следващите серии(а те едва ли са много) ще научим отговорите на въпросите,които ни вълнуват,едва ли сценаристите вече ще могат да бавят развоя на събитията.
Аааа, този пожар подпали страстите в къщата, но не мисля, че това е кулминацията.
Раждането сигурно ще предизвика повече развитие в сюжета! Thinking
 Харун няма да сдържи емоциите си, ще видите!

Последна редакция: пн, 15 мар 2010, 11:37 от kometka76

# 728
  • Мнения: 0
Е,  не сам гъгласна,че Еда е малка глезла.Дайте един пример, когато е била глезена от някой, така както предполагам,че поне малко е била глезена всяка от нас в нейното състояние.Или съдите по думите на Мелда и Ферда.Представям си какви глезотии са били в семейство като това на Тюркян и Джамил.Пажи боже!В крайна сметка тя колко пъти трябва да взема решението на живота си.Да избира между семейството си и любовта си, между миналото си и бъдешето си.Но за бъдещето, което тя избра трябва още някой, който не е готов на жертвите които трябва да направи, винаги нещо му се изпречва на пътя и то се оказва за момента по-важно.

# 729
  • Мнения: 0
Моля помогнете с инфо...Кога пускаха трейлъра с репликите? Приблизително ....


Или тази вечер,или утре.

Благодаря  bouquet  bouquet  bouquet

# 730
  • Мнения: 27
Дами, смятам, че май ще е най-добре да се придържаме към плана от вчера - наблегнете на изследвания в областта на междукрачията на мъжете в сериала - така поне няма да обръщаме голямо внимание на всички недоразумения, които ще се случват в тази серия. smile3503
чак и в рима го докара  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Нещо не съм доволна от развоя на събитията и се ядосвам на Харун. Като го гледам и ми се насълзяват очите,  smile3518 smile3514идва ми да му се нахвъля и да го нацелувам   love001и нагушкам, да го успокоя. Еда вече ме нервира с действията си! smile3516

# 731
  • Мнения: 0
Много ми се иска да е така, но тя е толкова отчаена, когато си сабира багажа и така горчиво плачеше,че не ми се вярва.Винаги досега ,когато е вземала това решение, след това намира някакво вътрешно равновесие и сагласие в себе си.В такива моменти от нея излъчваше сигурност в правотата на решението и в тези случаи Харун е бил този който я е изоставял поради "обективни" причини. Поради това смятам, че Еда ще вземе решение сама да носи отговорността за своя и на детето си живот.
Може би, но ако е разбрала наистина за чувствата на Толга към нея, е възможно да реши да остане с него, най-малкото от съжаление и чувство за вина спрямо него. newsm78
Надали, чувството за вина кам семейството и сестра и не и попречи да вземе правилното решение.Не вярвам,че ще намери изход от ситуацията в лицето на Толга.Там тя намери временно пристанище/като при истински приятел/ докато намери себе си.Докато реши как трябва да продължи.

# 732
  • Мнения: 0
За мен е глезла,защото прекали с всичко . Не й е лесно ,но след като има избор и подкрепата от Харун ,не виждам какво иска повече. И защото незнае какво иска, ту Толга , ту Харун- ето затова е глезла за мен. И не на последно място все някой трябва да я "ръчка" и да я подтиква да прави нещо... Не искаше да ходи в къщата ,а отиде. Толга и даде да избира. После не можела да бъде с Харун и тнт., а после нямало да се разделят ...Е как да го възприме това цялостно нейно поведение ?!
Това е мое мнение и не го налагам ,нито ангажирам някого с него . Grinning

# 733
  • Мнения: 0
А защо трябва да се чувства виновна, тя никога не го е заблуждавала за чувствата си.Той винаги е знаел,че помага на приятел и е бил съгласен с това.И неговият кръст ли трвбва тя да носи.

# 734
  • Мнения: 0


напълно споделям разсъжденията на форбс, харун е време да сиктирдоса всички, начело с мелда и "високонравствения" си баща
[/quote]

Така сюжета ще стане интересен. Реално това всички чакаме. Не решенията на Еда.
Образът на Харун започва малко да се размива (мъж на приказки, ???? на действия)

Общи условия

Активация на акаунт