Незабравима(unutulmaz)-тема- 18

  • 24 447
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 27
Момичета, въпреки всичко, аз вярвам в Харун и голямата му любов. Той ще направи каквото трябва.
Защо ли не ми се появи на хоризонта и на мен един такъв мъж, ааххх Praynig

# 736
  • Мнения: 0
Момичета, въпреки всичко, аз вярвам в Харун и голямата му любов. Той ще направи каквото трябва.
Защо ли не ми се появи на хоризонта и на мен един такъв мъж, ааххх Praynig


 newsm62 newsm62

сладурана
и ние му вярваме, само сме станали с Д... на горе тази сутрин

# 737
  • Мнения: 0


напълно споделям разсъжденията на форбс, харун е време да сиктирдоса всички, начело с мелда и "високонравствения" си баща

Така сюжета ще стане интересен. Реално това всички чакаме. Не решенията на Еда.
Образът на Харун започва малко да се размива (мъж на приказки, ???? на действия)
Точно.Топката е в полето на Харун.Еда отдавна е определила приоритета за себе си.Харун е този който се люшка като махало.Той трвбва да реши веднъж за винаги и да застане зад Еда. Ама наистина да я подкрепи, а не при първия натиск да се огъне и да я отпраща пак при майка и/всъщност при Толга/, а след това да мръщи вежди и да се чумери на целия свят.За мен Харун го показват като много слаб характер.Това да се наливаш от мъка и да плачеш не те прави по-мъж,напротив.
[/quote]

# 738
  • Мнения: 27
А защо трябва да се чувства виновна, тя никога не го е заблуждавала за чувствата си.Той винаги е знаел,че помага на приятел и е бил съгласен с това.И неговият кръст ли трвбва тя да носи.

Защото заради нея той изостави собствения си живот и стоеше винаги до нея. Посочи ми поне един пример за мъж, който би постъпил така - и не ми казвай, че това е любовта. Няма такова нещо - всичко си има цена! Рано или късно Еда трябва да си плати тази цена по отношение на Толга. Но затова си е виновна само тя. Аз лично не бих постъпила така - бих се борила за любимия мъж, та дори и да означава да жертвам всичко останало.  Thinking

# 739
  • Мнения: 0
Да не забравяме ,че Еда от трите сестри е най-малко експлоатирана в семейството . Спрямо тяхните обичаи и виждане.
Ферда, чисти, готви -грижи се за домакиснтвото. Мелда работи и издържа къщата,погасява кредити и незнам си още какво...
А Еда се размотава по улиците и вечно я няма. #Crazy #Crazy #Crazy Видяла съм я точно 3 -пъти да сервира кафе.

# 740
  • Мнения: 27
Момичета, въпреки всичко, аз вярвам в Харун и голямата му любов. Той ще направи каквото трябва.
Защо ли не ми се появи на хоризонта и на мен един такъв мъж, ааххх Praynig
newsm62 newsm62
сладурана
и ние му вярваме, само сме станали с Д... на горе тази сутрин
Ей за туй ви казвам, че не е нужно да си разваляме настроението за деня. Яяяя, човека какво богатство си има в панталоните, да не мислите, че ще остане без компания? Аз първа ще се наредя на опашката! Heart Eyes

# 741
  • Мнения: 0
Момичета, въпреки всичко, аз вярвам в Харун и голямата му любов. Той ще направи каквото трябва.
Защо ли не ми се появи на хоризонта и на мен един такъв мъж, ааххх Praynig


 newsm62 newsm62

сладурана
и ние му вярваме, само сме станали с Д... на горе тази сутрин


И аз вярвам на Харун, а и Серхан Яваш  каза в интервюто си по Нова, че героят му докрай ще се бори за любовта си.

# 742
  • Мнения: 27
Да не забравяме ,че Еда от трите сестри е най-малко експлоатирана в семейството . Спрямо тяхните обичаи и виждане.
Ферда, чисти, готви -грижи се за домакиснтвото. Мелда работи и издържа къщата,погасява кредити и незнам си още какво...
А Еда се размотава по улиците и вечно я няма. #Crazy #Crazy #Crazy Видяла съм я точно 3 -пъти да сервира кафе.

Ами сега ще си плаща на Толга "дълговете" и ще му сервира кафе!

# 743
# 744
  • Мнения: 0
А защо трябва да се чувства виновна, тя никога не го е заблуждавала за чувствата си.Той винаги е знаел,че помага на приятел и е бил съгласен с това.И неговият кръст ли трвбва тя да носи.

Защото заради нея той изостави собствения си живот и стоеше винаги до нея. Посочи ми поне един пример за мъж, който би постъпил така - и не ми казвай, че това е любовта. Няма такова нещо - всичко си има цена! Рано или късно Еда трябва да си плати тази цена по отношение на Толга. Но затова си е виновна само тя. Аз лично не бих постъпила така - бих се борила за любимия мъж, та дори и да означава да жертвам всичко останало.  Thinking


За цената, която трябва да плати Еда си напълно права. Няма безплатен обяд и тя ще го разбере.

Неслучайно Толга ми е толкова неприятен с неговата всеотдайност, а всъщност е забит като кърлеж в нея и не пуска.
И не очаквам нищо добро от този герой.

# 745
  • Мнения: 0
Да не забравяме ,че Еда от трите сестри е най-малко експлоатирана в семейството . Спрямо тяхните обичаи и виждане.
Ферда, чисти, готви -грижи се за домакиснтвото. Мелда работи и издържа къщата,погасява кредити и незнам си още какво...
А Еда се размотава по улиците и вечно я няма. #Crazy #Crazy #Crazy Видяла съм я точно 3 -пъти да сервира кафе.

Имаме различни виждания за "глезотия".А колкото до домакинството, всичко с времето си.Мелда щеше да изплаща заем,но така и не се получи.Ферда има 2 деца и е длъжна да се грижи за тях.А Еда още учи все пак.

# 746
  • Мнения: 0
Да не забравяме ,че Еда от трите сестри е най-малко експлоатирана в семейството . Спрямо тяхните обичаи и виждане.
Ферда, чисти, готви -грижи се за домакиснтвото. Мелда работи и издържа къщата,погасява кредити и незнам си още какво...
А Еда се размотава по улиците и вечно я няма. #Crazy #Crazy #Crazy Видяла съм я точно 3 -пъти да сервира кафе.

Ами сега ще си плаща на Толга "дълговете" и ще му сервира кафе!

Аааа да го хване нервата от това кафе и да изтрещи и той ли ??? #Crazy #Crazy #Crazy
Може и танк да подкара към мавзолея на Аслънлъ. Саадетката е добра с огъня ,а този кой знае какво ще направи... #Crazy #Crazy #Crazy
Могат да си спретнат един отряд двамкта. Laughing Laughing Laughing

# 747
  • Мнения: 0
А защо трябва да се чувства виновна, тя никога не го е заблуждавала за чувствата си.Той винаги е знаел,че помага на приятел и е бил съгласен с това.И неговият кръст ли трвбва тя да носи.

Защото заради нея той изостави собствения си живот и стоеше винаги до нея. Посочи ми поне един пример за мъж, който би постъпил така - и не ми казвай, че това е любовта. Няма такова нещо - всичко си има цена! Рано или късно Еда трябва да си плати тази цена по отношение на Толга. Но затова си е виновна само тя. Аз лично не бих постъпила така - бих се борила за
любимия мъж, та дори и да означава да жертвам всичко останало.  ThinkingНе смятам,че точно любовта може да бъде разменна монета и да служи за разплащане на нечии сметки.Приятел в нужда се познава.


За цената, която трябва да плати Еда си напълно права. Няма безплатен обяд и тя ще го разбере.

Неслучайно Толга ми е толкова неприятен с неговата всеотдайност, а всъщност е забит като кърлеж в нея и не пуска.
И не очаквам нищо добро от този герой.

# 748
  • Мнения: 0
Толга дано се разкара по най-безболезнения начин, защото приказките на Еда, че не заслужава да бъде нараняван хич не ми харесват. Никой не го кара да стои до чуждата жена и дете и да се изживява като съпруг и бъдещ баща, никой.
Това, че спи на земята е достатъчно доказателство, че не е никакъв на тази жена, на това дете.

# 749
  • Мнения: 0
Момичета, въпреки всичко, аз вярвам в Харун и голямата му любов. Той ще направи каквото трябва.
Защо ли не ми се появи на хоризонта и на мен един такъв мъж, ааххх Praynig


 newsm62 newsm62

сладурана
и ние му вярваме, само сме станали с Д... на горе тази сутрин


И аз вярвам на Харун, а и Серхан Яваш  каза в интервюто си по Нова, че героят му докрай ще се бори за любовта си.

Не знам дали каза, че ДО КРАЙ ще се бори за нея, ама спомена, че бил честен ......... а тази негова честност не му прави чест вече (по-точно ми идва в повече)

ПП въпреки всичко изписано от мен аз продължавам да разчитам на него  bowuu bowuu

Общи условия

Активация на акаунт