Майкъл Джаксън - Leave me alone / Оставете ме на мира

  • 31 757
  • 663
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 127
Benisima,Честит Рожден Ден,бъди жива и здрава!И много ,много щастие   bouquet
На втората снимка Бланкет така прилича на Майкъл  Tired сладурче..
valq61,този на снимката изобщо не е Майкъл  Joy

# 61
  • Linz
  • Мнения: 11 619

Benisima, честит рожден ден! Бъди много здрава, щастлива и обичана!  
 Tada Tada Tada Tada Tada Tada Tada Tada Tada Tada Tada

И ние днес празнуваме- на този ден преди 9 години родих първото си дете.
Benisima, благодаря ти. На хубав ден сте се родили Hug
Виртуална почерпка:

# 62
  • MJF
  • Мнения: 8 639
честит рожден ден на порастващите  Gift

Michael Jackson Billy Jean много ми харесва тази интерпретация. понеже не свиря въобще така му завиждам как си "подрънква" любима музика

# 63
  • Мнения: 77
Честит Рожден ден Бенисима! Да си жива и здрава !
Рени и на теб мила честити празник!



Браво прекрасна тема!
Благодаря Ви за преводите момичета!

# 64
  • Мнения: 59
Честит рожден ден Бенисаима,
много здраве,щастие и безброй усмивки.

  
                                    


Рени,да ти е жива и здрава малката сладурана,да те слуша и много да те радва.


                                    

Последна редакция: нд, 14 мар 2010, 11:01 от arween44

# 65
  • Мнения: 7
Benisima ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
Бъди жива и здрава!Нека щастието и късмета бъдат винаги с теб!  bigdance2  bigdance2 newsm59 newsm59

Рени,честита ти рожденичка!Да ти е жива и здрава и да те радва  от сърце!  ura  ura  ura nbirthday nbirthday

# 66
  • Мнения: 7
Benisima ,къде намери тази интересна снимка?Все си мислех ,че съм видяла всички негови снимки....но явно има още  и още....
Снимките на децата като Питър Пан са много сладки.Колко много е пораснала Парис...тя е вече малка дама.Как ли щеше да реагира Майкъл на желанието и за маникюр,педикюр...?

# 67
  • Мнения: 7
http://news.v2.bgnes.com/view/815219

Луксозни мебели и вещи на Майкъл Джексън - на търг в Лас Вегас

# 68
  • София
  • Мнения: 331
             РЕНИ, Честит Рожден Ден на дъщеричката ти.
             Да ви е жива и здрава, много да ви радва!
             

# 69
  • Мнения: 0
Benisima, Честит Рожден Ден. Желая ти много здраве, щастие, любов и само весели и незабравими мигове.   bouquet

Някой нещо да каже за това??????  



Аз вече си знам, че нямам думи за красотата и  таланта му. Най-красивия, най-секси мъж!
Това от коя фотосесия е?

Хах, това не е Майкъл, а негов имитарор. Ето виж линка и за всеки случай този имитатор е доста добър. Тук имитира сесията на Ebony с Майкъл. -> http://www.youtube.com/watch?v=FcarcG6R9I4
Има доста имитатори, които целят да изглеждат най-близо до него, но аз смятам, че Е-казанова има една снимка, където ми изважда очите с приликата: http://i20.photobucket.com/albums/b213/ECAS/1_pic_template_smooth.jpg  - много хора се бъркат, но това не е Майкъл.

Benisima, общо взето в клипа с P.Diddy се говори, че снимката, която показва Дейвид Летърман е правена преди 6 години, когато "Diddy не бил поканил Майкъл на някакво парти, но той по някое време се появил". И както си стояли на канапето Майкъл се доближил до Diddy и му прошепнал в ухото като го питал "Къде е Beyonce?".... (с онзи глас, с които някои комици като Крис Тъкър и Еди Мърфи го имитират). И след това Diddy ги видял да танцуват заедно и се шегува като казва "Майк дойде на партито, за да танцува с Beyonce"....
Нещо такова. За тези, които могат да четат между редовете, сигурно по този начин намекна, че според него Майкъл НЕ е такъв, за какъвто го обвиняваха. Е само си предполагам.
http://www.youtube.com/watch?v=6EVofjQ-URQ
(Ето клипа с картина вече, само трябва да изтраете рекламата в началото)

Последна редакция: нд, 14 мар 2010, 12:18 от Tes

# 70
  • София
  • Мнения: 331
Е, случват се и такива неща. Помислих си за Е-Казанова, но после реших, че е някоя моментна снимка на Майкъл при фотосесия.
Но думите ми под снимката са си за Майкъл!  Peace


Момичета, тази статия е стара, не помня дали е коментирана в темите, знаете ли нещо - истина ли е, имало ли е друга информация за такъв албум с  клас музика?
http://weblogs.baltimoresun.com/entertainment/classicalmusic/200 … on_instrumental_a.
html


Не е нова информация, но е интересно за четене, въпреки някои категоризации примерно за
Юри Гелър:
http://michaelsguardian.blogspot.com/2010/03/enron-of-music-indu … arch-10-2010.html


6o6ul4o, и мен ме изкефи хлапето. Ние с тебе както не свириме, ми се струва, че не само подрънква, ами баш си свири.

Последна редакция: нд, 14 мар 2010, 14:51 от valq61

# 71
  • Мнения: 19
Момичета днес попаднах в една от първите теми на извадено от интернет твърдение, че децата на Майкъл не били от него, а от известния му дерматолог, който го лекувал, защото той бил безплоден  Shocked Аз досега не съм чувала за такова нещо, затова исках да ви питам вас, защото има доста по-запознати. И в този ред на мисли като знаем всички колко Майкъл обичаше децата Heart Eyes, вие как мислите, защо не осинови дете, както направиха неговия приятел Лайънъл Ричи и много други, дали заради многобройните спекулации по негов адрес, дали е искал? Не виждам защо ще избира точно дерматолога си за баща на децата си newsm78

# 72
  • BG
  • Мнения: 2 458
Милички, благодаря ви, прекрасни сте, обичам ви! Много натоварен ден и не мога да остана повече, но утре ще изкоментирам всичко! Прегръщам ви горещо и пак ви казвам, че не мога без вас - вие сте моето виртуално семейство! Целувки на всички!

 Hug Hug Heart Eyes Hug Hug

# 73
  • Мнения: 90
Shine_Day, ако вярваш на всичко, което се пише за Майкъл, отдавна да не си му почитателка. Може и да не са от него,говоря за Парис и Принс, зашото Бланкет е ясно, че си е негов, но от кого са няма значение, Важното е че ги гледаше и възпитаваше той. Говореше се, че и от Маколи са също, но аз просто не вярвам.  Peace

Benisima , честит рожден ден,мила!!!

# 74
  • Мнения: 90
Рени, честит рожден ден на дъщеричката ти!!!Да ти е жива и здрава!!!

Общи условия

Активация на акаунт