Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - тема 4

  • 42 795
  • 728
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 459
А тоз Мехмет откъде пак се появи - дали няма да изнудва наистина Ясемин, като разбере за детето или пък, ако разбере и че Саваш е женен, дали няма да изнудва и двамата? newsm78
И той един льольо беше, не работеше нищо, а Ясето го издържаше! Sick

# 691
  • Мнения: 630
В анонса за кратко, ми се мерна, че той причаква Ясето пред дома й и замахва към нея?? На Вас да Ви се е привидяло това, или се лъжа?? newsm78 newsm78

# 692
# 693
  • Мнения: 0
Според мен тази негова усмивка на задоволство, не предполага, такива мисли в него, поне за сега.
Дано да е така, ама кой пита Ясемин дали е забравила бившия и тя отговаря не и там за нож в гърба ?
А той защо хукна да разхожда Чичечката, сърдит ли ще го играе ?
Тези хора са луди, как може само вторник да го дават този филм, нямат ли сърца.
Вече си имат анонс, значи и серийката е готова.
Пусто любопитство ме гложди newsm78

# 694
  • Мнения: 0
А тоз Мехмет откъде пак се появи - дали няма да изнудва наистина Ясемин, като разбере за детето или пък, ако разбере и че Саваш е женен, дали няма да изнудва и двамата? newsm78
И той един льольо беше, не работеше нищо, а Ясето го издържаше! Sick
Този е точно за БигБрадър да го вземат.
Там все мъже лентяи са избрали май.
Е, с малки изключения.

# 695
  • Мнения: 459
И мен ме гложди любопитството, но ще чакаме - няма youtube, няма бели букви....за жалост! Grinning

# 696
  • Мнения: 459
Тоз Биг Брадър хич не ме влече, предпочитам да си гледам турски сериали до откат!
И много се кефя на това:

„Листопад“ – „Биг брадър фемили“ 1:0

http://-spam093-/%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D0%B … 8%D0%BB%D0%B8-10/

# 697
  • Мнения: 630
Според мен тази негова усмивка на задоволство, не предполага, такива мисли в него, поне за сега.
Дано да е така, ама кой пита Ясемин дали е забравила бившия и тя отговаря не и там за нож в гърба ?
А той защо хукна да разхожда Чичечката, сърдит ли ще го играе ?
Тези хора са луди, как може само вторник да го дават този филм, нямат ли сърца.
Вече си имат анонс, значи и серийката е готова.
Пусто любопитство ме гложди newsm78

Според мен Саваш пита Ясето дали го е забравила - бившия, но тя отговори  по памет :"Че никой не може да забрави човека, който му е забил нож в гърба"

# 698
  • Мнения: 640
тези сълзи дойдоха от тези
                                                                              прегръдки

Последна редакция: ср, 24 мар 2010, 18:46 от pavlinaio

# 699
  • Гърция
  • Мнения: 1
Момичета вие на спринт я карате днес. running Отивам да ви чета Hug Новата тема е готова, но да изпишем тази Peace

# 700
  • София
  • Мнения: 0

 Кудрет бей въведе тази идея в ЛиН поредният епизод да има  мото по темата. Още преди да започне излъчването на сериала в страницата на Ask ve Ceza беше написано първото мото:
“Yüreğinizden Aşk Hiç Eksilmesin”  - Без любов не остават ненаказани 
Ще ти бъда много благодарна, ако потвърдиш точен ли е преводът.
                                                         


''Любовта въобще да не намалява /да не липсва,да не отсъства/  от  /в/  сърцето ви''






Още  веднъж благодаря!  bouquet

# 701
  • Мнения: 0
Според мен тази негова усмивка на задоволство, не предполага, такива мисли в него, поне за сега.
Дано да е така, ама кой пита Ясемин дали е забравила бившия и тя отговаря не и там за нож в гърба ?
А той защо хукна да разхожда Чичечката, сърдит ли ще го играе ?
Тези хора са луди, как може само вторник да го дават този филм, нямат ли сърца.
Вече си имат анонс, значи и серийката е готова.
Пусто любопитство ме гложди newsm78
Според мен Саваш пита Ясето дали го е забравила - бившия, но тя отговори  по памет :"Че никой не може да забрави човека, който му е забил нож в гърба"

И на мен така ми се стори, че той подпитва и затова направих извода, че е имал временно умопомрачение за детето.

# 702
  • Мнения: 630
За Чичек много мисли ми прехвърчат през главата! Да, момичето наистина се влюби до полуда в Саваш! И как няма да се влюби, какво ли не направи той за нея. Няма да изброявам!
Но, спомнете си първата им "брачна нощ", как плачеше, когато носеха неговите дрехи в нейната стая. След това, при намесата на Саваш, с каква гордост и  с какво вътрешно задоволство в погледа си изпроводи слугините, които се впрегнаха, отново да му връщат дрехите в неговата стая. newsm78 newsm78 newsm78
След случката с въпросната дантелена ношница, с която я изтипоса Шахнур в стаята на Саваш посред нощите??? То рев, то сълзи и сополи??? И какво в този момент Саваш каза на майка си : по памет - "Какво искаш, тя оттатъка плаче, като истеричка, че не ме иска". Мисля си, че по това време Чичек вече беше наясно, какъв човек е Саваш- че не прилича на брат си - и тогава според мен мен тя загуби завинаги възможността, дори да се опита да го привлече към себе си. Нищо, че той въртеше синджирчето на Ясемин и нищо, че беше дал обет за брака си.
 ooooh! ooooh! ooooh!Много мисли.........!

# 703
  • Мнения: 0
pavlinaio, хубави снимки и мерси.
--------------------------------------------------------
Чичечка във всяка серия плаче.
Сигурно има причини, но едва ли ще докопа Саваш с редове сълзи и
предизвиквайки съжалението му.
Освен, че изтърва  момента, както Goni написа горе,
забелязвам, че вече може и да отговаря и да си прави
сметката кое да каже и кое не.
Според зависи дали и изнася или не.

# 704
  • Мнения: 0
Саваш е наясно, че детето не е  на бившия ,защото той и беше първия след като Ясито се беше разделила с Мехмед. Мисля че се досети, че детето е нейно и затова я попита за Мехмет да разбере до каква степен  след лъжите му е загубила доверие в мъжете и да ли би се страхувала толкова много, че да крие детето /което може и да е негово според възрастта както намекна на Надя.

Общи условия

Активация на акаунт