Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - тема 4

  • 42 797
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Малкият Омер е много сладък!!! newsm51 newsm51 smile3525

# 721
  • Мнения: 640
Малкият Омер е много сладък!!! newsm51 newsm51 smile3525

На татко си се е метнал Simple Smile

# 722
  • Мнения: 0
Имаш право копие е на баща си... Simple Smile newsm51 smile3525 newsm51 newsm51 newsm76 newsm51

# 723
  • Мнения: 417
Понеже благодарение на BZ ни стана ясно снощи какво се случва, та да си кажа. И на мен Чичек вече не ми е първа любимка.Влюбена,ама нали имат уговорка.Какво иска.Знаеше много добре,че Саваш не иска да я прави своя истинска съпруга.Сега остава да почне и да се представя за такава и да му съсипва живота, като че ли дори и на хартия този брак вече не му носи достатъчно неприятности.Подкрепям dajoan  и за Назан.Правилно е,че избра да зачете чувствата на брат си.Тя ще се превърне в положителен образ, само дано Бора не я изпорти яко.Видяхте ли накрая какво каза на Севги за Назан. Нарече я тъпа,неграмотна, необразована и т.н. Но пък може и нарочно да го е казал пред Севги.Във всеки случай много не вярвам в истинска любов към Назан от страна на такъм меркантилен тип.По съм склонна да мисля,че ще опита да я използва за нещо.
Това не съм чула.Смята я неподходяща,но тъпа....... Shocked

# 724
# 725
  • Мнения: 640
Може би не искаше да се издаде ,че я харесва? Другият вариант е
да я мисли за невежа,но секси.

# 726
  • Мнения: 1
Нямам представа дали точната дума беше тъпа, просто асоциацията,която ми е в главата е за нещо подобно,може и да не е точно тая дума.Но той се изрази за нея много грубо .А човек,дори и за да се прикрие пред някого, не бива да употребява подобни обиди.С една дума - не му вярвам на тоя.Уж беше влюбен в Ясеминката, пък после като му взе 1/3 от фирмичката, не можеше и да я гледа от злоба.Та пак - дано не нарани Назан, тя си е един наивник все още и за живота и за любовта.

# 727
  • Мнения: 417
Ники,така е.И аз се съмнявам за Бора.....Досега не ни е направил добро впечетление.

# 728
  • PLEVEN
  • Мнения: 1
sega iz4etoch vsi4ko aferim moqem da napichem nov szenarii i bnt da go filmirat leka noch
 Laughing

Общи условия

Активация на акаунт