за височината

  • 73 412
  • 276
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 864
Що ли са расли толкова , сега едни токчета не могат да сложат.
Нещо такова на практика се получава. А едно време баща ми казваше, че ако продължавам да раста така, ще трябва да се омъжвам за баскетболист.  Sunglasses 174 см съм.

# 76
  • Мнения: 123
Пу,тука!
176см.Когато танцувах на 10-12см. токчета,познайте как съм изглеждала newsm78
омъжих се за по-нисък,но се търпяхме само година.
Сега партньора ми е около 192 и ми е някак странно.
Още от 1 клас стърча над всички

# 77
  • Мнения: 1
Харесвам високи и слаби. Но ако ще правим двойка, трябва да не е висока, щото и аз не съм  Wink

# 78
  • Мнения: 3 066
Харесвам високи и слаби. Но ако ще правим двойка, трябва да не е висока, щото и аз не съм  Wink
Eй  затова говорим,аз харесвам високи и слаби,но аз не съм!Е ,как ги харесвате като не можете да им се харесате на тях и не предлагате същото:)Simple SmileSimple SmileSimple Smile?

# 79
  • Мнения: 723
Хахахахаа... Много забавно!!  Simple Smile
И аз съм от тези, които държат мъжа да е по-висок, включително и след като сложа токчетата... колкото и да е важен характерът, чарът и т.н. - ако нямам подсъзнателното усещането, че мъжът до мен може да ме поеме ако тръгна да падам и въобще да ми създава усещане за закрила - просто не мога да го възприема.
Аз съм 175см., приятелят ми е около 190см. и като съм на токчетата пак съм една идея по-ниска от него - идеално...

Веднъж излизах с един мъж, който беше по-нисък от мен и на всичкото отгоре имах неблагоразумието да сложа токчетата и стърчах с глава и половина над него - е не млъкна цяла вечер - лелееееее, какви дълги крака имаш... лелеее  страхотни крака.... след като и на двама негови приятели обърна внимание - 'какъв крак вадя' и се приключи. Мисля да не повтарям с ниски мъже, сори - просто не го възприемам.

И е вярно това, че ниските мъже правят някои много странни неща, за да привлекат внимание...

# 80
  • Мнения: 76
Имаме приятелско семейство,където жената и мъжа са на еднакви килограми,като жената е по-висока от мъжа.Виждала съм я и с токчета Twisted Evil,а когато ходят да си правят снимки на фотото мъжа го качвали на нещо си да бъде по-висок от нея Laughing.Като ги погледнеш в гръб се чудиш кой е мъжът в семейството newsm78 JoyСмешни са ми като двойка,едни несъразмерни...

# 81
  • Мнения: 1 437
Ами ние сме от смешните и несъразмерни двойки  - аз 175 той 160. Което не ни пречи да се разбираме чудесно.
И да - никой не се чуди кой е мъжът в нашето семейство.

# 82
  • Мнения: 1 434
176 см.съм и не съжалявам нито за 1 см. Има си доста повече предимства, от това да нося 10-12 см. токчета/ просто нямам нужда от тях/, не че немога да си ги позволя/мъжът ми е 190см./., но не желая, и така съм си добре. Само дето в детството някои комплексари са се опитвали на мен да създават комплекси, че съм висока, ами да са порастнали и те Laughing

# 83
  • Мнения: 400
Аз съм 190 висок.......вярно е,че има някакъв чар в миньончетата,но аз специално гледам на тях по-скоро като на някакви малки момиченца Laughing Някакси не ми стоят сериозно Crazy Сигурно щото съм много висок Crazy
За мен идеалната височина за жена е около 170.
Ако е много висока пък е ужас.Високите жени много ме дразнят и са ми много смешни Laughing Laughing
Жената трябва да е нежна и слаба Crazy а не някаква висока,едра и кокалеста Crazy

# 84
  • Мнения: 373

Ако е много висока пък е ужас.Високите жени много ме дразнят и са ми много смешни Laughing Laughing
Жената трябва да е нежна и слаба Crazy а не някаква висока,едра и кокалеста Crazy
Е преглътнах коментарите за токчетата ама това ...направо ще се фръцна  Laughing
Защо високата жена да е непременно  едра и кокалеста.Аз съм 178см 55кг .....  екстра съм си нежна и слаба, само че височка амахаааа  Whistling
Всяка жена си има чар, високите просто сме леко ...високи хахаха забелязваме се в тълпата Mr. Green

# 85
  • Мнения: X
Аз съм 190 висок.......вярно е,че има някакъв чар в миньончетата,но аз специално гледам на тях по-скоро като на някакви малки момиченца Laughing Някакси не ми стоят сериозно Crazy Сигурно щото съм много висок Crazy
За мен идеалната височина за жена е около 170.
Ако е много висока пък е ужас.Високите жени много ме дразнят и са ми много смешни Laughing Laughing
Жената трябва да е нежна и слаба Crazy а не някаква висока,едра и кокалеста Crazy

Тази тема направо ми навява мисли за самоубийство Simple Smile
Аз съм заветните 181, 58кг и досега не съм имала проблеми с токчета, мъже, любов и даже се намери кой да си преглътне УЖАСА и да ми направи дете...клетият човек!

# 86
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
Тука направо ме отсвирихте .... аз съм 180  ooooh! Понякога ми се иска мъжът ми да е по висок от мен, ама те волейболните отбори ... все са заети  Mr. Green Майтапя се. Моят мъж е  по - висок от мен с 1 сантиметър. Радко обувам токчета единствено и само поради причината, че трудно минавам през врати, под клоните по улицата и така нататък. Той никога не ми е правел проблеми за токовете, като ги обуя  ме гледа и лигичките му текват. Всеки случай и аз не се оливам - 7 см са ми най - високите обувки Wink Peace

Последна редакция: сб, 24 апр 2010, 19:24 от puphi

# 87
  • Мнения: 4 569
Говорила съм си с приятели на темата и всички стигат до психологическият ефект на малкото и беззащитно девойче, което можеш да скриеш в обятията си и да вдигнеш с една рка, да отнесеш на леглото и там да я спасиш от големия лош дракон Simple Smileили да я запознаеш с него Simple Smile 
Моти, много мило и сладко- и за мъжете, които искат да играят ролята на герой... Има нещо верно, може би!
  Peace

Аз съм 1.60см,43кг и токчета не обувам.Акъл /когато го има/-детски,външност-детска.МилУтУ е 1.80 и ми е много удобен като ме гушка.Единствения ми проблем е че по време на секс дрънкам. Confused

# 88
  • Мнения: 2 510
Аз съм 1,52, но май не си избирам мъжете по височина. Все пак предпочитам мъже със среден ръст. Добре, че някои други неща въобще не зависят от ръста...иначе щях да си помисля! newsm78

# 89
  • Мнения: 1 127
Казвали са ми / незная от опит / , че сексът между висока жена и по-нисък мъж бил страхотен. А в обратния случай при ниска жена и доста висок мъж / също от разкази / -  в някои случаи се налага мъжът да целува възглавницата....... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт