за височината

  • 73 316
  • 276
  •   1
Отговори
  • Мнения: 289

 Харесвате ли жени НАД  175 - 176 см. и какви харесвате повече примерно 180  слаба  или 160 слаба.

# 1
  • Мнения: 11
Истината е в миньончетата с  големи цици и малки дупета. Лично мнение. Hug Praynig Peace

# 2
  • Мнения: 6 701
Блондинки или брюнетки да са тези миньончетата с  големи цици и малки дупета?
Или както дойде  Laughing

# 3
  • Мнения: 11
Зависи от стратегическите намерения...ако ще си ставаме редовни  - винаги брюнетки! Hug

# 4
  • Мнения: 567

 Харесвате ли жени НАД  175 - 176 см. и какви харесвате повече примерно 180  слаба  или 160 слаба.

Е, нали за височината е темата? Защо това слаба?!?  newsm78

С тези размери не става ли и позакръгленка?!?  Wink

Брейййй, и тук дискриминация!  Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 23 096
Истината е в миньончетата с  големи цици и малки дупета. Лично мнение. Hug Praynig Peace
Това може да го каже само мъж със скромна височина  Mr. Green
Аз съм 175 см и дори не бих имала нищо против още 2-3 см отгоре.

# 6
  • Мнения: 6 884
Височината не е от особено значение за мен. Важното е да ходи на висок ток.  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 466
Истината е в миньончетата с  големи цици и малки дупета. Лично мнение. Hug Praynig Peace
Това може да го каже само мъж със скромна височина  Mr. Green
Аз съм 175 см и дори не бих имала нищо против още 2-3 см отгоре.

И аз си го помислих!Аз съм 173см.Миньончетата са ми много симпатични,но мъж по- нисък от 180см? newsm78

# 8
  • Мнения: 6 884
Е какво като е под 180?

# 9
  • Мнения: 26
височината не е от голямо значение -по важно да е с "големи сини очи"  и да готви хубава мусака  Laughing Laughing

# 10
  • Мнения: 2 466
Е какво като е под 180?
Да кажем,че харесвам високи мъже(моят е 190см),а и искам да се чувствам добре и на висок ток.Разбира се има и изключения-мъже,които изглеждат добре,въпреки че не са от високите. Peace

# 11
  • Мнения: 6 884
А какво те бърка ако си на висок ток и си по-висока от него?

# 12
  • Мнения: 2 466
А какво те бърка ако си на висок ток и си по-висока от него?
Може би ми е останало притеснението от ученическите години,когато ни подреждаха по височина и аз винаги бях втора(след едно момиче с доста по-висок от моят ръст).А и естетически не ми изглежда добре.
Имам и приятелки,които ми се оплакват,че трябва да се съобразяват с височината на мъжете си,защото "им правели забележка" за високите обувки. Peace

# 13
  • Мнения: 2 175
А какво те бърка ако си на висок ток и си по-висока от него?

Аз нямам проблеми - важното е него да не го бърка..Wink Sunglasses

# 14
  • София
  • Мнения: 430
А какво те бърка ако си на висок ток и си по-висока от него?

Признай, че не е от най-приятните гледки. И причината се корени в това, че мъжът е този, който трябва да играе ролята на закрилник. Повечето жени искат да демонстрират силен характер, но когато дойде време за битка, мъжът да е отпред. Ако съм глава над него не виждам как ще ме накара да се чувствам нежната половинка.

Колкото до височината като цяло - висока и едра е по-неприятно от ниска и едра.

# 15
  • Мнения: 26
А какво те бърка ако си на висок ток и си по-висока от него?

Признай, че не е от най-приятните гледки. И причината се корени в това, че мъжът е този, който трябва да играе ролята на закрилник. Повечето жени искат да демонстрират силен характер, но когато дойде време за битка, мъжът да е отпред. Ако съм глава над него не виждам как ще ме накара да се чувствам нежната половинка.

Колкото до височината като цяло - висока и едра е по-неприятно от ниска и едра.

....ами примерно братя маргини не са от най високите......а и тук ставаше въпрос ние какви жени харесваме -ама ...Simple Smile

# 16
  • Мнения: 6 884
Ами де да знам. Имам приятели, на които гаджетата им са по високи от тях и не ми се виждат неприятна гледка. Не съм излизал с жена по-висока от мен, но мисля, че не би ми пречило.

# 17
  • Мнения: 2 175
Все си мисля, че пречи само на комплексираните.. Sunglasses

# 18
  • Мнения: 6 884
Има логика. И това дето забранявали на половинките си да носят висок ток е върха. Като се притесняват, че ще са по-ниски от жените си да са се хванали с по-ниски.

# 19
  • Мнения: 26
.....най добре е когато  (кг) / (см)=1   ( поне така е в турция де Simple Smile

# 20
  • Мнения: 6 884
.....най добре е когато  (кг) / (см)=1   ( поне така е в турция де Simple Smile

Тази формула нещо не ми харесва  Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 517
А миньончетата, дето ходим на среден ток? Нас никой не ни споменава. Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 26
А миньончетата, дето ходим на среден ток? Нас никой не ни споменава. Crossing Arms

.....ааааа - не е така - споменаваме виииииии -особено ако сте с детски характер хихихихихих:)

# 23
  • Мнения: 517
А миньончетата, дето ходим на среден ток? Нас никой не ни споменава. Crossing Arms

.....ааааа - не е така - споменаваме виииииии -особено ако сте с детски характер хихихихихих:)
Shocked Това пък какво означава? (аз съм блонди под прикритие)

# 24
  • София
  • Мнения: 23 096
Означава, че определен тип мъже харесват палави каки с леко изразен мозъчен дефицит, с инфантилно поведение  Wink Или поне аз така го разбрах от завоалираните изказвания.
Ако пък не съм разбрала правилно - ще ме прости човека, аз съм просто жена, нищо, че не съм с детски характер  Grinning

# 25
  • Мнения: 2 175
Има логика. И това дето забранявали на половинките си да носят висок ток е върха. Като се притесняват, че ще са по-ниски от жените си да са се хванали с по-ниски.

Tака е..
Мойто Милу е мъничко по-висок от мен..ама като се кача на токчета - стърча..
В началото леко се притеснявах и слагах често равни сандалки, докато той не ме усети че не ги понасям..и ми успокои, че не му пречи и че си пада по токчетата ми..Wink)
Сега ми е най-добрият консултант по секси сандали с токчета и всякви вързалки..

# 26
  • Мнения: 451
А миньончетата, дето ходим на среден ток? Нас никой не ни споменава. Crossing Arms

.....ааааа - не е така - споменаваме виииииии -особено ако сте с детски характер хихихихихих:)
Shocked Това пък какво означава? (аз съм блонди под прикритие)
Лафът е, че децата слагат всичко, което намерят, в устата си.
Мъжка му работа. Mr. Green

# 27
  • Мнения: 517
Мадам Мираж Joy

# 28
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Истината е в миньончетата с  големи цици и малки дупета. Лично мнение. Hug Praynig Peace

М, даа не им се налага стоят на колене.... Joy

# 29
  • Мнения: 198
Страни разсъждения...
Досега съм чувала само "Колко си пораснал" като одобрителен възглас и "Висок,строен" като положителна оценка,но никога не съм чула "Нисък"като положителна оценка,нито някой да се радва от това.По-скоро им се ще, ама не е получило..
А репликата за предпочитанията към ниски,едри жени ме втрещи направо.За туби ли говорим или нещо греша?

# 30
  • Мнения: 364
Харесвате ли жени НАД  175 - 176 см. и какви харесвате повече примерно 180  слаба  или 160 слаба.
С тези размери не става ли и позакръгленка?!?  Wink
Брейййй, и тук дискриминация!  Rolling Eyes

 Joy Hug  hug



Моят мъж казва, че е важно да е слаба и до 175 см, за да може да носи high heels без да се притеснява! Но, ако съм аз- и над 175 см щял да ме вземе.. Мисля да му повярвам  Wink

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
В хоризонталное положение, ръст не имеет значение... Naughty

# 32
  • Мнения: 9
Що за комплексарски въпрос !? Както каза Експрес, в хоризонтално положение няма значение. Аз съм 2-3 см по нисък от половинката, ама това изобщо не ме притеснява. Една от най-готините холивудски двойки (преди да се разпадне, де) беше Том Круз - Никол Кидман. Той пишпунт, тя половин глава над него, а като сложи и токчета (от което никой от двамата не се притесняваше) ставаше цяла глава отгоре. И к'во?

# 33
  • Мнения: 2 466
Що за комплексарски въпрос !? Както каза Експрес, в хоризонтално положение няма значение. Аз съм 2-3 см по нисък от половинката, ама това изобщо не ме притеснява. Една от най-готините холивудски двойки (преди да се разпадне, де) беше Том Круз - Никол Кидман. Той пишпунт, тя половин глава над него, а като сложи и токчета (от което никой от двамата не се притесняваше) ставаше цяла глава отгоре. И к'во?
За мен лош пример даваш.Винаги,когато ги видех само това си мислех-колко са несъразмерни.Беше ми странно и за двамата-и той,и тя с токчета. Wink

# 34
  • Мнения: 11
Абе мани ти. Вторият по важност "признак" за дескриминиране от страна на жените след парите е точно височината. И го казвам и от опит,защото съм тапа,което бая пъти си е било повод да ме пуснат по пързалката. Но аз съм ОК с това - природа си е и толко. Stop

# 35
  • Мнения: 2 466
Абе мани ти. Вторият по важност "признак" за дескриминиране от страна на жените след парите е точно височината. И го казвам и от опит,защото съм тапа,което бая пъти си е било повод да ме пуснат по пързалката. Но аз съм ОК с това - природа си е и толко. Stop
Така като те чета,ти проблем нямаш. Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 44
Високите хора на пръв поглед внушават благородство.
Истината не винаги е приятна за необлагодетелстваните  smile3503

# 37
  • Мнения: 212
Абе мани ти. Вторият по важност "признак" за дескриминиране от страна на жените след парите е точно височината. И го казвам и от опит,защото съм тапа,което бая пъти си е било повод да ме пуснат по пързалката. Но аз съм ОК с това - природа си е и толко. Stop
Разбира се. И моя мъж е нисък,но тъй като аз съм миньонче (време за реклама-с големи цици и малък задник Laughing) си пасваме идеално,независимо дали съм на токове или с кецки.
Отделно,аз принципно харесвам ГОЛЕМИ мъже,но моя смърфчо е идеален сравнение с доста исполони,с които съм била (не само сексуално имам предвид).
И понеже не съм кльощава,ами леко закръглена на моята фигура ръста ми е добре. Оказа се,че бившите на мъжа ми са със горе-долу същите мерки-всичките под 165см,с дълги черни коси,големи гърди и стегнати дупета Laughing

# 38
  • Мнения: 526
А какво те бърка ако си на висок ток и си по-висока от него?

Ами това, че една жена иска да се чувства по-малка и крехка от мъжа до нея. Ако стърчи над него усещането е все едно жената е по-едра, по-малко женствена един вид... И без значение, че може да слаба и фина мацка, като щръкне над него.. пак същото Simple Smile

Определено е много по-добре мъжа да е по-висок и то толкова, че жената да може да ходи на токчета и пак да е по-ниска от него Simple Smile

# 39
  • Мнения: 9

Определено е много по-добре мъжа да е по-висок и то толкова, че жената да може да ходи на токчета и пак да е по-ниска от него Simple Smile


А ако жените искаха да ходят на кокили, мъжете им трябваше да са по 2.50.
А иначе, както един приятел казваше: "Жените ли?! Ами че погледни ги! Непрекъснато се гримират, обезкосмяват, ходят на токчета, пазят диети ... Значи по същество са същества грозни, космати, ниски и дебели! Не ме интересуват такива!"

# 40
  • Мнения: 6 884
Е не можеш да отречеш, че една жена на 10 см ток изглежда по-добре отколкото на тези ниските цвички с които ходят някои.

# 41
  • Мнения: 526

Определено е много по-добре мъжа да е по-висок и то толкова, че жената да може да ходи на токчета и пак да е по-ниска от него Simple Smile


А ако жените искаха да ходят на кокили, мъжете им трябваше да са по 2.50.
А иначе, както един приятел казваше: "Жените ли?! Ами че погледни ги! Непрекъснато се гримират, обезкосмяват, ходят на токчета, пазят диети ... Значи по същество са същества грозни, космати, ниски и дебели! Не ме интересуват такива!"
хахахах:) На кокили? Е, на кокили чак не, но една хубава елегантна обувка с токче определено прави жената още по-секси. Относно гримирането и поддръжката (епилации и т,н) това не означава, че жената е грозна и космата, а че се чувства добре в кожата си, поддържа се, има усещане за женственост и т.н.

Нима ти искаш да кажеш, че харесваш жена която не се поддържа, ходи с космати крака мишници и други работи......не слага грам грим (не говорим за прекаляване).. .?
Айде за токчетата, ако си нисък и имаш комплекси..може би наистина ще си успял да се убедиш, че по-хубаво от цвичките няма Simple Smile

# 42
  • Мнения: 364
"Жените ли?! Ами че погледни ги! Непрекъснато се гримират, обезкосмяват, ходят на токчета, пазят диети ... Значи по същество са същества грозни, космати, ниски и дебели! Не ме интересуват такива!"
Joy 

Аз не искам до себе си бодигард, а мъж. Въпрос на вкус, разбира се! Peace

Крехката и нежна страна на жената не се крие в късите крака, а мъжкарството не се раздава според сантиметрите! Друг е въпросът, когато един мъж или жена са комплексирани, но това е за друга тема!   Laughing

За протокола- висока съм 168 см и често нося обувки по десет до тринайсет см. Мъжът ми е над 180. Вчера поспорихме на тази тема за височината- не би му пречило, ако нося обувки, които ме правят по висока от него, но да съм примерно до 5 см по-висока. После се посмяхме, защото излиза, че би ми показал вратата заради едни сантиметри. Разбира се, така си говорим и няма грам истина, защото се обичаме и привличаме..

# 43
  • Мнения: 517
Е не можеш да отречеш, че една жена на 10 см ток изглежда по-добре отколкото на тези ниските цвички с които ходят някои.

Да бе, да Flutter

# 44
  • Мнения: 212
Е не можеш да отречеш, че една жена на 10 см ток изглежда по-добре отколкото на тези ниските цвички с които ходят някои.

Да бе, да Flutter
Laughing Абсолютно съм съгласна. Още повече,че има много красиви жени,с много хубави крака,ама като се качат на токчета и им се изкривява цялата фигура. На мен ми е гротескно.Предпочитам някое хубаво момиче на ниски обувки  Whistling

# 45
  • Мнения: 1 726
Е не можеш да отречеш, че една жена на 10 см ток изглежда по-добре отколкото на тези ниските цвички с които ходят някои.


Laughing Абсолютно съм съгласна. Още повече,че има много красиви жени,с много хубави крака,ама като се качат на токчета и им се изкривява цялата фигура. На мен ми е гротескно.Предпочитам някое хубаво момиче на ниски обувки  Whistling

Аз си мисля, че ако моделът не е безумен, нещо във фигурата или походката ще е причината за кривотата, а не токчетата. С токче хубавото става още по-хубаво...

# 46
  • Мнения: 3 066

 Харесвате ли жени НАД  175 - 176 см. и какви харесвате повече примерно 180  слаба  или 160 слаба.

Е, нали за височината е темата? Защо това слаба?!?  newsm78

С тези размери не става ли и позакръгленка?!?  Wink

Брейййй, и тук дискриминация!  Rolling Eyes
Хубавото на високите жени е че ако сложат цели 10 кг отгоре не си променят размера на дрехите, а за ниските е катастрофа това! Аз и на 60кг и на 70 кг нося еднин размер дрехи,а съм само 178 см!Иначе с ток до мъжа ми едвам го стигам-той е над 190см!

# 47
  • Мнения: 1 224
"Жените ли?! Ами че погледни ги! Непрекъснато се гримират, обезкосмяват, ходят на токчета, пазят диети ... Значи по същество са същества грозни, космати, ниски и дебели! Не ме интересуват такива!"
Joy 

Аз не искам до себе си бодигард, а мъж. Въпрос на вкус, разбира се! Peace

Крехката и нежна страна на жената не се крие в късите крака, а мъжкарството не се раздава според сантиметрите! Друг е въпросът, когато един мъж или жена са комплексирани, но това е за друга тема!   Laughing

За протокола- висока съм 168 см и често нося обувки по десет до тринайсет см. Мъжът ми е над 180. Вчера поспорихме на тази тема за височината- не би му пречило, ако нося обувки, които ме правят по висока от него, но да съм примерно до 5 см по-висока. После се посмяхме, защото излиза, че би ми показал вратата заради едни сантиметри. Разбира се, така си говорим и няма грам истина, защото се обичаме и привличаме..

 Peace Абцилютно!
антибоди трябва да си наистина мъжкар за да приемеш жената до теб да е по-висока и да се държиш естествено (добър приомер с Том Круз и бившата ), а не да правиш циркове като Саркози - ми като си падаш по манекенки бъди горд от това! А и трябва да си наистина много женствена и некомплексирана дама за да приемаш спокойно сантиметровото си превъзходство.Ама май дамите са по-либерални в това отношение - рядко ще чуете жена да се е омъжила за някой заради красивите му крака.Жените ценят повече душата, като че ли, или...?

# 48
  • Мнения: 11
Жените ценят повече душата, като че ли, или...?

Или мармотите дето завиват шоколада....
Жените ценят кинтата,славата и т.н.И това е най-естественото нещо на овой бели свет... Sunglasses

# 49
  • Мнения: 212
Жените ценят повече душата, като че ли, или...?

Или мармотите дето завиват шоколада....
Жените ценят кинтата,славата и т.н.И това е най-естественото нещо на овой бели свет... Sunglasses
Тъй,тъй...ама не е баш така.
Въпреки,че и аз ценя кинтата,ама ценя тая кинта дето сама си я изкарвам (абе не знам дали ще ме разбере някой,ама ми е толкова слакдо като си купя нещо с пари,които аз съм искарала,а не с тези дето мъжа ми се опитва да ми набута в ръцете Rolling Eyes)

# 50
  • Мнения: 364
Жените ценят повече душата, като че ли, или...?
Или мармотите дето завиват шоколада....
Жените ценят кинтата,славата и т.н.И това е най-естественото нещо на овой бели свет... Sunglasses

Щом сме започнали с обобщенията- мъжете ценят добрия характер. Само!  Mr. Green
В онази тема на Немо само жени пишат май...

# 51
  • Мнения: 11
Жените ценят повече душата, като че ли, или...?

Или мармотите дето завиват шоколада....
Жените ценят кинтата,славата и т.н.И това е най-естественото нещо на овой бели свет... Sunglasses
Тъй,тъй...ама не е баш така.
Въпреки,че и аз ценя кинтата,ама ценя тая кинта дето сама си я изкарвам (абе не знам дали ще ме разбере някой,ама ми е толкова слакдо като си купя нещо с пари,които аз съм искарала,а не с тези дето мъжа ми се опитва да ми набута в ръцете Rolling Eyes)



Стана ли вече време за реклама в предаването?!? newsm78 Laughing Twisted Evil Въпреки че мразя да правя обобщителни характеристики, такива си битуват и това е съвсем така. Просто трябва да ги приемем. Както жените харесват повече високи, известни и кинтаджии, вместо ниски анонимници с двайсе стинки в джеба, така и ние харесваме цицорести блудетини с леко поведение и изтънчен вкус за разврата, пред трътлести зубърки с претенции на тежки матрони.

Life is life..нанааааааа нананааааа.... bowuu

# 52
  • Мнения: 1 224
Ти колко щастливо омъжени цицорести блудетини познаваш? А колко такива трътлести зубърки? Схващаш ли накъде бия?Найш ли колко ми дреме дали изглежда като брат-близнак на Джордж Клуни и е мангизлия като Абрамович ако се държи с мен като с парцал или някаква вещ (много вероятно).А някоя невзрачна мижитурка може да има прекрасен характер и красива душа.Ти с кого би споделил живота си?А че има една категория хора (и мъже и жени, да не се заблуждаваме моля, моля), които се продават за пари - това си е друга тема...

# 53
  • Мнения: 11
Аааа ма чакай...тука идеше ред да предпочитания, а не за брак, щастие и т.н.Щото за мен последните две понятия са леко несъвместими, но това си е мое мнение. А стара еврейска истина е че всички се продават....Въпросът е за какво и колко...

# 54
  • Мнения: 1 224
Ама нали ти сам попита дали "ще ставаме редовни" и се изказа за брюнетките? Иначе ти казаха хората - в легнало положение ръста не е от значение.

# 55
  • Мнения: 11
Ама нали ти сам попита дали "ще ставаме редовни" и се изказа за брюнетките? Иначе ти казаха хората - в легнало положение ръста не е от значение.


Тука се лутаме в различни ракурси на темата ама нейсе.
То и във вертикално положение не е...Даже си има виц по случая. Whistling

# 56
  • Мнения: 567
След казаното на последната страница излиза, че височината е без значение!  hahaha

# 57
  • Мнения: 575
размера винаги има значение.... дали е дължина, височина, тежест...
За всеки влак си има пътници. Но от личният си опит (аз съм малко под 160см и цели 46кг) на мен ми се лепят повече от колкото на приятелката ми , която е перфектни манекенски мерки. Говорила съм си с приятели на темата и всички стигат до психологическият ефект на малкото и беззащитно девойче, което можеш да скриеш в обятията си и да вдигнеш с една рка, да отнесеш на леглото и там да я спасиш от големия лош дракон Simple Smileили да я запознаеш с него Simple Smile 
Аз лично нямам предпочитание- имала съм и високи и не толкова, а детската ми любов в момента е колкото мен висок и с акне... а във втори клас беше само закръглен и с една вежда... ама го виждах като принца.

# 58
  • Мнения: 364
Говорила съм си с приятели на темата и всички стигат до психологическият ефект на малкото и беззащитно девойче, което можеш да скриеш в обятията си и да вдигнеш с една рка, да отнесеш на леглото и там да я спасиш от големия лош дракон Simple Smileили да я запознаеш с него Simple Smile 

Моти, много мило и сладко- и за мъжете, които искат да играят ролята на герой... Има нещо верно, може би!

Аз не съм толкова мъничка и нося цели 50 кг с мен, но са ме сваляли и мачовци, и бодигардове, и интелектуалци.. Дребни, високи, черни, руси.. Тип спасител, лошо момче, професор...  От всичко за всеки! Ами, сигурно, защото съм среден ръст  Laughing

Най-голямата побойничка в основното ми училище беше миньонче...

# 59
  • Мнения: 11
Мдааа....малко,джобно,портативно и универсално! Пък и сладкооо..Да не говорим колко повратливо...стига да не го домързи....Ама и да го, има кой да не го...ахахаха Simple Smile Амин! Praynig

# 60
  • Брюксел / София
  • Мнения: 2 497
Аз предпочитам мъжът да е по-висок от мен, за да мога да си нося токчета (168 съм) без притеснение (не че се притеснявам де). Но наблюденията ми са, че ако един мъж си има самочувствие и се чувства добре в кожата си не му пречи, ако жената стърчи малко-излизала съм с мъж, който обожаваше токчета, въпреки че на тях аз стърчах, ама на него не му пречеше, напротив радваше ми се. Т.е. зависи от човека. 

# 61
  • Мнения: 9
Темата малко се отклони. Да се върнем към първонаяално поставения въпрос:


 Харесвате ли жени НАД  175 - 176 см. и какви харесвате повече примерно 180  слаба  или 160 слаба.


Аз лично имам много строги изисквания към жените с които бих излизал.
Излизам само с мацки високи 155 - 195 см. без ток. Ако искат нека си обуват и токчета, мен не ме притеснява. Но изискването ми е тока да изтънява към земята по формулата на хиперболата. И да може да го докаже.
За килограмите също имам много строги изисквания - формулата е  (ръст - 100) +/- 20 кг.
Косите могат да са само тъмни, но ако очите са огнени, приемам и блондинки или рижи.
Това са моите изисквания. Ако някоя се интересува - да пише на лични. Но преди това внимателно да прочете изискванията ми по-горе. Ако не отговаря, значи няма никъв шанс при мен!

# 62
  • Мнения: 11
Бахте амплитудите дето ги вадиш....Нещо за вагиналнотo Ph имаш ли, като диапазон.... Whistling #Crazy

# 63
  • Мнения: 9
Бахте амплитудите дето ги вадиш....Нещо за вагиналнотo Ph имаш ли, като диапазон.... Whistling #Crazy

Ако минат горните сторги условия, може да се стигне и до вагиналното Ph. Пробите взимам сам. Диапазона го пазя в тайна, че и там ще замочнат едни шмекерлъци като със всичко останало - недорасла - давай на токчета, космата - давай епилации, без цици - давай силикон! А-а-ама-ха!

# 64
  • Мнения: 212
Въпреки че не съм блондинка,нито по душа нито по коса,ето това не го разбрах съвсем Rolling Eyes
Цитат
За килограмите също имам много строги изисквания - формулата е  (ръст - 100) +/- 20 кг.

# 65
  • Мнения: 567
Въпреки че не съм блондинка,нито по душа нито по коса,ето това не го разбрах съвсем Rolling Eyes
Цитат
За килограмите също имам много строги изисквания - формулата е  (ръст - 100) +/- 20 кг.

Ааааааааааа, аз всичко разбрах идеално!  Joy
Дори проверих - отговарям на строгите условия!
Сега остава да уточним Ph-то на лични!  hahaha

# 66
  • Мнения: 212
Въпреки че не съм блондинка,нито по душа нито по коса,ето това не го разбрах съвсем Rolling Eyes
Цитат
За килограмите също имам много строги изисквания - формулата е  (ръст - 100) +/- 20 кг.

Ааааааааааа, аз всичко разбрах идеално!  Joy
Дори проверих - отговарям на строгите условия!
Сега остава да уточним Ph-то на лични!  hahaha
Tака не е честно,не искаш да ме просветлиш Cry

# 67
  • Мнения: 1 761
Забелязала съм,че по-ниските от 180 см мъже много по-често се правят на маймуни,само и само да бъдат забелязани.
Излизала съм и с по-нисички мъже,но се чувствах все едно съм на разходка с по-малкия ми брат.

Не,че височината е най-важното,но ако освен ниския ръст има и заядлив характер и неизразителна физиономия и някой други навици по-скоро не бих доближила такъв екземпляр.
За добро или зло външния вид на всеки от нас му дава или не самочувствие,усещане за успешност,самочувствие.
Нисичките са големи комици,забавни в компания,много чувствителни,невротични,старателни,когато трябва да покажат положителните си  качества,но въпреки всичко са толкова комплексирани,че нормалното общуване /вкл,сексуалното/ е доста трудно/трудоемко.

Имам братовчедка,която е 150,мъжа и е 160.Веднъж ходили на някакво тържество с вход,ама ги пуснали гратис,понеже децата влизали безплатно.Тя винаги е имала много ухажори-от 10 годишни нагоре,всичките нисички и с вид на избягал ученик от училище.
Веднъж бяха дошли на една репетиция и портиера ми каза,че не подозирал,че децата ми са толкова големи...аз съм по-малка от тях на години,но съм 170 и ходя с токове.Предимно високи мъже са ме харесвали, а и за такъв се ожених-2 метра,като съм с токове сме идеална танцова двойка.

П.С.Малките сега да не се разбеснеете,има и за вас по някой бонбон. Sunglasses

# 68
  • Мнения: 592
Важното е да е хубава!  Party

# 69
  • Мнения: 224
...

П.С.Малките сега да не се разбеснеете,има и за вас по някой бонбон. Sunglasses

Аз си чакам бонбона тогава, за предпочитане "кръц-кръц"  Laughing

# 70
  • Мнения: 18
Да се изкажа  Joy
Като цяло жени над 1,70м. за мене не е много приемливо, между 1,65-1,70 е най-добре  Peace
Както казаха някои като се качи на токчета, няма да стърчи а  Joy
Не харесвам и прекалено високите мъже, но някъде 1,80-1,85 мисля че е най-удачно, може и по-малко, но не под 1,75  Thinking

# 71
  • Мнения: 592
Да се изкажа  Joy
Като цяло жени над 1,70м. за мене не е много приемливо, между 1,65-1,70 е най-добре  Peace
Както казаха някои като се качи на токчета, няма да стърчи а  Joy
Не харесвам и прекалено високите мъже, но някъде 1,80-1,85 мисля че е най-удачно, може и по-малко, но не под 1,75  Thinking

Брех, много брак, много народ за сапун ще отиде....  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 373

Като цяло жени над 1,70м. за мене не е много приемливо, между 1,65-1,70 е най-добре  Peace
Както казаха някои като се качи на токчета, няма да стърчи а  Joy

Депресирах се  Laughing
Що ли са расли толкова , сега едни токчета не могат да сложат.

# 73
  • Мнения: 3 066
Да се изкажа  Joy
Като цяло жени над 1,70м. за мене не е много приемливо, между 1,65-1,70 е най-добре  Peace
Както казаха някои като се качи на токчета, няма да стърчи а  Joy
Не харесвам и прекалено високите мъже, но някъде 1,80-1,85 мисля че е най-удачно, може и по-малко, но не под 1,75  Thinking

Извинявай ,но така говорят само ниските мъже и жени!

# 74
# 75
  • София
  • Мнения: 2 857
Що ли са расли толкова , сега едни токчета не могат да сложат.
Нещо такова на практика се получава. А едно време баща ми казваше, че ако продължавам да раста така, ще трябва да се омъжвам за баскетболист.  Sunglasses 174 см съм.

# 76
  • Мнения: 123
Пу,тука!
176см.Когато танцувах на 10-12см. токчета,познайте как съм изглеждала newsm78
омъжих се за по-нисък,но се търпяхме само година.
Сега партньора ми е около 192 и ми е някак странно.
Още от 1 клас стърча над всички

# 77
  • Мнения: 1
Харесвам високи и слаби. Но ако ще правим двойка, трябва да не е висока, щото и аз не съм  Wink

# 78
  • Мнения: 3 066
Харесвам високи и слаби. Но ако ще правим двойка, трябва да не е висока, щото и аз не съм  Wink
Eй  затова говорим,аз харесвам високи и слаби,но аз не съм!Е ,как ги харесвате като не можете да им се харесате на тях и не предлагате същото:)Simple SmileSimple SmileSimple Smile?

# 79
  • Мнения: 723
Хахахахаа... Много забавно!!  Simple Smile
И аз съм от тези, които държат мъжа да е по-висок, включително и след като сложа токчетата... колкото и да е важен характерът, чарът и т.н. - ако нямам подсъзнателното усещането, че мъжът до мен може да ме поеме ако тръгна да падам и въобще да ми създава усещане за закрила - просто не мога да го възприема.
Аз съм 175см., приятелят ми е около 190см. и като съм на токчетата пак съм една идея по-ниска от него - идеално...

Веднъж излизах с един мъж, който беше по-нисък от мен и на всичкото отгоре имах неблагоразумието да сложа токчетата и стърчах с глава и половина над него - е не млъкна цяла вечер - лелееееее, какви дълги крака имаш... лелеее  страхотни крака.... след като и на двама негови приятели обърна внимание - 'какъв крак вадя' и се приключи. Мисля да не повтарям с ниски мъже, сори - просто не го възприемам.

И е вярно това, че ниските мъже правят някои много странни неща, за да привлекат внимание...

# 80
  • Мнения: 76
Имаме приятелско семейство,където жената и мъжа са на еднакви килограми,като жената е по-висока от мъжа.Виждала съм я и с токчета Twisted Evil,а когато ходят да си правят снимки на фотото мъжа го качвали на нещо си да бъде по-висок от нея Laughing.Като ги погледнеш в гръб се чудиш кой е мъжът в семейството newsm78 JoyСмешни са ми като двойка,едни несъразмерни...

# 81
  • Мнения: 1 437
Ами ние сме от смешните и несъразмерни двойки  - аз 175 той 160. Което не ни пречи да се разбираме чудесно.
И да - никой не се чуди кой е мъжът в нашето семейство.

# 82
  • Мнения: 1 432
176 см.съм и не съжалявам нито за 1 см. Има си доста повече предимства, от това да нося 10-12 см. токчета/ просто нямам нужда от тях/, не че немога да си ги позволя/мъжът ми е 190см./., но не желая, и така съм си добре. Само дето в детството някои комплексари са се опитвали на мен да създават комплекси, че съм висока, ами да са порастнали и те Laughing

# 83
  • Мнения: 400
Аз съм 190 висок.......вярно е,че има някакъв чар в миньончетата,но аз специално гледам на тях по-скоро като на някакви малки момиченца Laughing Някакси не ми стоят сериозно Crazy Сигурно щото съм много висок Crazy
За мен идеалната височина за жена е около 170.
Ако е много висока пък е ужас.Високите жени много ме дразнят и са ми много смешни Laughing Laughing
Жената трябва да е нежна и слаба Crazy а не някаква висока,едра и кокалеста Crazy

# 84
  • Мнения: 373

Ако е много висока пък е ужас.Високите жени много ме дразнят и са ми много смешни Laughing Laughing
Жената трябва да е нежна и слаба Crazy а не някаква висока,едра и кокалеста Crazy
Е преглътнах коментарите за токчетата ама това ...направо ще се фръцна  Laughing
Защо високата жена да е непременно  едра и кокалеста.Аз съм 178см 55кг .....  екстра съм си нежна и слаба, само че височка амахаааа  Whistling
Всяка жена си има чар, високите просто сме леко ...високи хахаха забелязваме се в тълпата Mr. Green

# 85
  • Мнения: X
Аз съм 190 висок.......вярно е,че има някакъв чар в миньончетата,но аз специално гледам на тях по-скоро като на някакви малки момиченца Laughing Някакси не ми стоят сериозно Crazy Сигурно щото съм много висок Crazy
За мен идеалната височина за жена е около 170.
Ако е много висока пък е ужас.Високите жени много ме дразнят и са ми много смешни Laughing Laughing
Жената трябва да е нежна и слаба Crazy а не някаква висока,едра и кокалеста Crazy

Тази тема направо ми навява мисли за самоубийство Simple Smile
Аз съм заветните 181, 58кг и досега не съм имала проблеми с токчета, мъже, любов и даже се намери кой да си преглътне УЖАСА и да ми направи дете...клетият човек!

# 86
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
Тука направо ме отсвирихте .... аз съм 180  ooooh! Понякога ми се иска мъжът ми да е по висок от мен, ама те волейболните отбори ... все са заети  Mr. Green Майтапя се. Моят мъж е  по - висок от мен с 1 сантиметър. Радко обувам токчета единствено и само поради причината, че трудно минавам през врати, под клоните по улицата и така нататък. Той никога не ми е правел проблеми за токовете, като ги обуя  ме гледа и лигичките му текват. Всеки случай и аз не се оливам - 7 см са ми най - високите обувки Wink Peace

Последна редакция: сб, 24 апр 2010, 19:24 от puphi

# 87
  • Мнения: 4 569
Говорила съм си с приятели на темата и всички стигат до психологическият ефект на малкото и беззащитно девойче, което можеш да скриеш в обятията си и да вдигнеш с една рка, да отнесеш на леглото и там да я спасиш от големия лош дракон Simple Smileили да я запознаеш с него Simple Smile 
Моти, много мило и сладко- и за мъжете, които искат да играят ролята на герой... Има нещо верно, може би!
  Peace

Аз съм 1.60см,43кг и токчета не обувам.Акъл /когато го има/-детски,външност-детска.МилУтУ е 1.80 и ми е много удобен като ме гушка.Единствения ми проблем е че по време на секс дрънкам. Confused

# 88
  • Мнения: 2 510
Аз съм 1,52, но май не си избирам мъжете по височина. Все пак предпочитам мъже със среден ръст. Добре, че някои други неща въобще не зависят от ръста...иначе щях да си помисля! newsm78

# 89
  • Мнения: 1 127
Казвали са ми / незная от опит / , че сексът между висока жена и по-нисък мъж бил страхотен. А в обратния случай при ниска жена и доста висок мъж / също от разкази / -  в някои случаи се налага мъжът да целува възглавницата....... Mr. Green

# 90
  • Мнения: 2 510
Защо той да я целува а не тя него/ нямам впредвид възглавницата. Аз обикновенно обичам да съм отгоре, така че за мен няма проблем...А пък за него незнам...Не знам обаче да се е оплакъл някой... Laughing Laughing Laughing

# 91
  • Мнения: 1 432
 Party Едно е сигурно, като сме тръгнали да се шегуваме, че миньончетата нямат проблеми с коленете  Laughing

# 92
  • Мнения: 2 510
Не само с коленете, но и с другите части на тялото нямат проблеми. Но по принцип не можеш да имаш проблеми с нещо което можеш да го държиш на ръце и да го носиш. Hug smile3503

# 93
  • Мнения: 1 127
Да се изкажа  Joy
Като цяло жени над 1,70м. за мене не е много приемливо, между 1,65-1,70 е най-добре  Peace
Както казаха някои като се качи на токчета, няма да стърчи а  Joy
Не харесвам и прекалено високите мъже, но някъде 1,80-1,85 мисля че е най-удачно, може и по-малко, но не под 1,75  Thinking

Извинявай ,но така говорят само ниските мъже и жени!

Ами да, някой избива комплекси. А аз с моите 175 см. сигурно ще съм миньонче в Норвегия например. Laughing

# 94
  • Мнения: 2 510
Да се изкажа  Joy

Ами да, някой избива комплекси. А аз с моите 175 см. сигурно ще съм миньонче в Норвегия например. Laughing
А аз с мойте 152см? Явно съм джуже!

# 95
  • планетата Земя
  • Мнения: 109
Не съм си избирала гаджетата по височината. Имала съм гаджета 188, 170, а мъжът ми е 180. Всичките са ми били добре на височина, 'щото съм цели 160 см.  Laughing
В този смисъл за жена ниския ръст по-лесно се приема, от колкото за мъж. Това си е чиста дискриминация.  Mr. Green

# 96
  • Мнения: 0

 Харесвате ли жени НАД  175 - 176 см. и какви харесвате повече примерно 180  слаба  или 160 слаба.

Ай стига бе !!  Crossing Arms  Като легнат - всички са еднакви на ръст  Mr. Green

http://fishki.net/comment.php?id=72244

# 97
  • Мнения: 772
 Simple Smile За добро или лошо,аз съм 182см,а приятелят ми е 170 см...Еми обичаме се такива каквито сме ..то нито аз ще стана по-ниска,нито той по-висок,така че сме се приели такива  Laughing

# 98
  • Мнения: 0
Българският народ, с всичките му недостатъци, има много хубави поговорки. Та по темата: Висока за парад, ниска за креват.  Simple Smile

# 99
  • Мнения: 123
Българският народ, с всичките му недостатъци, има много хубави поговорки. Та по темата: Висока за парад, ниска за креват.  Simple Smile
еееее,ние високите кво?Креват няма да видим,така ли?

# 100
  • Мнения: 11
Simple Smile За добро или лошо,аз съм 182см,а приятелят ми е 170 см...Еми обичаме се такива каквито сме ..то нито аз ще стана по-ниска,нито той по-висок,така че сме се приели такива  Laughing

Видех едни такива образи на бензиностанцията преди време...Мацката беше само крака...аз такава висока мадама не бех виждал...чак на траверса биеше...е пичът беше почти две глави надолу...ама си се целиваха. Heart Eyes

# 101
  • Мнения: 0
Видех едни такива образи на бензиностанцията преди време...Мацката беше само крака...аз такава висока мадама не бех виждал...чак на траверса биеше...е пичът беше почти две глави надолу...ама си се целиваха. Heart Eyes

има и високи к==ви  Peace

# 102
  • Мнения: 0
Българският народ, с всичките му недостатъци, има много хубави поговорки. Та по темата: Висока за парад, ниска за креват.  Simple Smile
еееее,ние високите кво?Креват няма да видим,така ли?

Grinning Dear, има и други, по-романтични места - петък е, не се впрягай, pls.

# 103
  • Мнения: 123
Българският народ, с всичките му недостатъци, има много хубави поговорки. Та по темата: Висока за парад, ниска за креват.  Simple Smile
еееее,ние високите кво?Креват няма да видим,така ли?

Grinning Dear, има и други, по-романтични места - петък е, не се впрягай, pls.
ааа,не се впрягам лесно аз Peace
забавлявам се

# 104
  • Мнения: 1 192
От темата разбрах, че все още се котирам...  Whistling Камък ми падна от сърцето!  Mr. Green

# 105
  • Мнения: 30
Харесвам високи мъже - над 180 - 185 см и да има месце по тях  Blush

# 106
  • Мнения: 21 451
Тъй като съм 1,64 малко не ми се ще да е по-нисък и от мене...  Имала съм такъв приятел, всъщност, не ми е комфортно. Определено не ми е приятно да стърча над партньора си и да не мога да сложа висок ток... не че редовно ползвам.

 И изобщо, предпочитам висок, красив и в разцвета на това, силите си. Финансовите също. Ако не става, ще наблегна и на душевността, но нали говорим за предпочитания... Joy

# 107
  • Мнения: 236
Ох най -обичам тази тема за височината Simple SmileSimple SmileSimple Smile.Когато бях на 14 год , бях 175 на 48 кг , направо стърчах  като  щъркел над всички момчета в класа , които рядко стигаха до 160-165 в тази възраст .Не знам какво са си говорили по между си , другите момичета пропищяваха от тях , но на мен никой и копче не ми е казвал Цял живот ръста си ми е бил предимство , а пък хич не ми е пукало дали се котира сред мъжката половина или не .Сега съм 177 само- всичко си е въпрос до вкус , харесвали са ме и  мъже по 165 см и по 190 см ! Аз лично ги предпочитам в диапазона 185 см Simple Smile.Мъжът ми е 184 см и е имал приятелки по 160см , така , че едва ли височината е толкова определяща , за общото впечатление от една жена. Simple Smile

# 108
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Мен пък все високи ме влекат. Аз съм 172 см, а мъжът ми е 1,90. Някак неудобно се чувствам, ако мъжът е по-нисък от мене. Може би заради това, че и той би се чувствал недобре. Rolling Eyes

# 109
  • Мнения: 1 127
Мен пък все високи ме влекат. Аз съм 172 см, а мъжът ми е 1,90. Някак неудобно се чувствам, ако мъжът е по-нисък от мене. Може би заради това, че и той би се чувствал недобре. Rolling Eyes
Peace

И аз така! Така `избрах` мъжа ми.  Другите ми обожатели  бяха прекрасни хора, но не ме привличаха физически, мразех да стърча над тях. Embarassed

# 110
  • Мнения: 3 066
Мен пък все високи ме влекат. Аз съм 172 см, а мъжът ми е 1,90. Някак неудобно се чувствам, ако мъжът е по-нисък от мене. Може би заради това, че и той би се чувствал недобре. Rolling Eyes
И аз съм така,аз съм 178см,а мъжът ми е 191см,не знам ,но мъже под 185 см .. не ми се връзват с мъжкото  Joy

# 111
  • Мнения: 4 569
"Дребните мъже са като дребните пари-стават само за ресто и за подигравка!"  Whistling

Добре че по-дребни мъже от мен /1,60см/ трудно се намират. Flutter

# 112
  • Мнения: 763
Брей, 8 страници по темата, а аз едва сега се замислям за височината. Всичко, което е по-високо от мен е добре - без значение с колко см.  Peace
Избягвам ниски мъже по една единствена причина, често самите те са доста комплексирани на тази тема и аз просто не знам как да се държа с тях. Ако им показвам, че не ме вълнува  този проблем, го приемат като фалш, ако пък се държа свободно, го приемат като подигравка.  Confused

# 113
  • Мнения: 2 175
Двете ми последни гаджета са около 1.70 - което не е много за мъж, като сложа токчета и им стърча. Обаче нито на мен, нито на тях им е пукало - "избрах" си ги именно защото бяха успели и некомлексирани..Wink

# 114
  • Мнения: 10 606
Аз съм дребосък, по-ниски мъже от мен рядко съм срещала, обачеее аз си падам по високи и с месце Simple Smile. Високите чируси нямат шанс Laughing
Една колежка по този повод казва - за какво ти е висок, мен ме дразни,че му излизат краката извън леглото Joy
Вкусове всякакви.

# 115
  • Мнения: 6 701
..........- за какво ти е висок, мен ме дразни,че му излизат краката извън леглото Joy
Вкусове всякакви.

Как за какво - да сваля разни работи от високите шкафове.
Нали знаеш - високите слуги на ниските.
Откакто вече разполагам с двама високи вкъщи е голям кеф  Laughing

# 116
  • Пловдив
  • Мнения: 458
..........- за какво ти е висок, мен ме дразни,че му излизат краката извън леглото Joy
Вкусове всякакви.

Как за какво - да сваля разни работи от високите шкафове.
Нали знаеш - високите слуги на ниските.
Откакто вече разполагам с двама високи вкъщи е голям кеф  Laughing

Мда... и аз така, защото съм цели 156 см  Joy Joy

# 117
  • Мнения: 2 803
Може би, защото съм миньонче никога не съм си задавала този въпрос, колко да е висок? Но като се замисля, предпочитам височки и по-едрички, пухкави мъже.

# 118
  • Мнения: 669
Абе я кажете какво е нисък мъж за вас? Защото моите гаджета винаги са били два-три сантиметра по-ниски от мен, а аз сам 174. Тоест има доста мъже над моят ръст, но някак си не мога да кажа, че повече са ме привличали. На мен висок мъж-190 ми е в повече, не обичам да гледам някого толкова"отдолу", не усещам закрила, по-скоро опасност.. Crazy Забелязала съм, че по-ниските са сякаш по-амбициозни и сериозни(пак говоря за около 170см), доста работливи и последователни, със силни характери...Може пък просто все на такива да съм попадала, да не е от ръста Grinning. Както и да е, аз съм с доста фини кости, не се притеснявам да ходя на токчета до съпруга ми, въпреки ,че тогава ставаме с очебийна разлика, но той казва" Не се притеснявам, така сме като милиардер и манекенка, ама почти.." Grinning

# 119
  • Мнения: 1 761
Моето впечатление е обратно-ниските мъже,които познавам,дори в случаите,когато са доста умни и интелигентни,като видят хубава жена почват много неадекватно да се държат.Изобщо-ако трябва да работя с ниски мъже,дето са и умни- вършат много добра работа.Стане ли дума за забавления или междуполови отношения изкарват всички простотии,които знаят и,меко казано,са много неприятни дори за компания.Често в опитите си да са оригинални и много мъжествени  изглеждат смехотворно и даже глупаво.Страхът да не останат незабелязани в тълпата ги прави много амбициозни.

# 120
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
9 страници в търсене на истината, а тя е:
"В леглото всички са равни...".
Така, че висок, слаб, преуспял или не...  Whistling

А сега и моето виждане... Предпочитам височините, но не екстремалните. Като за единия (женския) пол виждането ми е около 170 - 175см., а и за другия (мъжкия) около 180см до макс 190см. Щот' за по-ниските мъже баба ми (Бог да я прости  Praynig) все казваше, че като се засили и ще ги прескочи.  Laughing

Ангелина, ми нейде около 170-175см. за мен е нисък мъж.

# 121
  • Мнения: 669
Kartinka, значи има 2 варианта-или моите приятели не са комплексирани от височината си, или аз съм грозна... Thinking

Шани, значи си падам по ниски Peace

# 122
  • Мнения: 666
Не съм чела цялата тема,ама да се разпиша BlushВисока съм 180 см и в училищните ми години ми беше комплекс,но когато започнах да излизам с по-възрастни и Ентелигентни мъже Laughing се чувствам много добре в кожата си.Ниски..високи никой не се е оплаквал от мен Sunglasses Имала съм 2 по-ниски гаджета от мен /едното фрапиращо/ и добре,че повече не ми се е случвало.Нормална височина за мъж за мен е просто да е по-висок от 180  Crazy

# 123
  • Мнения: 1 175
А какво те бърка ако си на висок ток и си по-висока от него?
Признай, че не е от най-приятните гледки. И причината се корени в това, че мъжът е този, който трябва да играе ролята на закрилник. Повечето жени искат да демонстрират силен характер, но когато дойде време за битка, мъжът да е отпред. Ако съм глава над него не виждам как ще ме накара да се чувствам нежната половинка.

Съгласна съм с това. За себе си поне предпочитам да съм по-ниска от мъжа. Като сила на духа и характера може и да са равноправни жените и мъжете, но физически предпочитам мъжът да е по-силен и по-висок. Просто не ме привличат мъже, по-ниски от мен. Но за мой късмет, понеже аз самата съм от споменатите "миньончета", това рядко се случва  Mr. Green

# 124
  • Мнения: 135
Както е казал Вуте, като го питали дали жена му е комунистка.... та той отговорил:
- Кому ниска, кому висока.... ама на мене си ми е тамън!!!!! tooth

# 125
  • Мнения: 1 127
Нормална височина за мъж за мен е просто да е по-висок от 180  Crazy
Peace

# 126
  • Мнения: 91
Имах шеф, около1,60 м и 100 кг. Когато трябваше да говори с мен/ 182 см/, ме викаше на стълбите и се качваше 4-5 стъпала по нагоре. Най- смешното е ,че  колкото по-високо се качваше, толкова по- голямо самочувствие придобиваше, очите му заблестяваха, а гласът му преминаваше в кресчендо- дори и да съобщаваше добри новини.

# 127
  • Мнения: 11
Toй за тва сигур и Наполеон е държал речи пред войската предимно от коня си,  а човека с мустака от некви ебем ти трибуните. Но това не ги прави по-малко гениални и велики личности. Sunglasses

# 128
  • Мнения: 1 081
Пфу .. ММ е по-нисък от мен  .. ма кат сме се запознавали съм била скромна, млада и глупава ..
Сега само съм скромна  Crazy

# 129
  • Мнения: 135
Пфу .. ММ е по-нисък от мен  .. ма кат сме се запознавали съм била скромна, млада и глупава ..
Сега само съм скромна  Crazy
И висока!!!! Laughing
За мен лично би ми било интересно и комплексиращо някоя кака да стърчи над мен... ма пък като се замисля, ще има по добра видимост от мен!!!! Laughing

# 130
  • Мнения: 373
Както каза един мъдър човек "Като си седна на портфейла ставам висок"..ммм даа  Laughing

# 131
  • Мнения: 1 081
И висока!!!! Laughing
За мен лично би ми било интересно и комплексиращо някоя кака да стърчи над мен... ма пък като се замисля, ще има по добра видимост от мен!!!! Laughing

Соте, и ти ще имаш по-добра видимост .. представи си, че хоризонта ти е точно на нивото на ... очите и  Flutter Crazy Mr. Green

# 132
  • Мнения: 135
И висока!!!! Laughing
За мен лично би ми било интересно и комплексиращо някоя кака да стърчи над мен... ма пък като се замисля, ще има по добра видимост от мен!!!! Laughing

Соте, и ти ще имаш по-добра видимост .. представи си, че хоризонта ти е точно на нивото на ... очите и  Flutter Crazy Mr. Green

Като каза очи....отивам но очен а докторката млада и височка... абе трепач със секирата направо... и накрая ми каза да я гледам между очите.... да но като се наведе и погледа директно ми се плъзна в деколтето.... та ми се скара набързо че не гледам където трябва.... но си гледах точно дето трябва!!!!! Laughing
Толкоз с видимоста!!! newsm78

# 133
  • Мнения: 11
Тия докторки...мани, мани кви случки съм имал  с тях...
Е така на една военна комисия минах три пъти на ЕКГ преди да ме хванат... Mr. Green Heart Eyes

# 134
  • Мнения: 1 192
Сигурен ли си, че не е била медицинска сестра  Rolling Eyes  Joy

# 135
  • Мнения: 11
Сигурен ли си, че не е била медицинска сестра  Rolling Eyes  Joy

За други неща не бях сигурен... Wink

# 136
  • Мнения: 303
Аз съм 176 см висока и определено съжалявам, че не съм по-ниска, защото имам проблем с намирането на високи мъже в БГ/разбирай, над 183 см/.
Била съм с немалко мъже, но само с двама с ръст 186 и 193 см. Като цяло, българските мъже са ниски- доста голям процент от тях са под 180 см, мен ме устройват около 190, за да мога да се чувствам добре и на висок ток.

# 137
  • Мнения: 666
Аз съм 176 см висока и определено съжалявам, че не съм по-ниска, защото имам проблем с намирането на високи мъже в БГ/разбирай, над 183 см/.
Била съм с немалко мъже, но само с двама с ръст 186 и 193 см. Като цяло, българските мъже са ниски- доста голям процент от тях са под 180 см, мен ме устройват около 190, за да мога да се чувствам добре и на висок ток.

Аз пък винаги съм имала вземане-даване с високи мъже.Имах един провал хахах /мислеха ни за брат и сестра Embarassed/,но си научих урока,а за високи токчета за моята височина 179-180см и дума да не става ooooh!..не ,че горя от желание де Peace

# 138
  • София
  • Мнения: 216
Винаги съм харесвал, по високи от мен партнъорки, и смятам че когато предразположиш човека до теб, той няма да обръща внимание, на дреболия като разлика в ръста. От опит съм установил че в леглото сме равни  Wink

# 139
  • София, център
  • Мнения: 3 455
1,80 съм и никога не съм имала проблеми с ръста си, с високите токчета също  Twisted Evil

# 140
  • Мнения: 1 749
178 см и винаги се чувствам ужасно, когато съм с високи токчета (слава Богу, това се случва много рядко).  Confused Винаги си харесвам обувки с високи токчета и никога не си взимам... А как ми се иска...

# 141
  • Мнения: 186
По-секси е ,когато мъжа  е по-висок.Проблем е когато мъжа е по-нисък от 1,60 см.
А някои мъже не харесват  високи жени,защото им се струват неженствени.Но пък за всеки път си има влакници.

# 142
  • Мнения: 0
Но пък за всеки път си има влакници.

Абсолютно  Peace

Ммммммммоооооооооооо  Praynig Praynig Praynig

# 143
  • Мнения: 241
Избирам винаги по-малкото зло Wink
Харесването идва от чара, а не от ръста.

# 144
  • Мнения: 303
Избирам винаги по-малкото зло Wink
Харесването идва от чара, а не от ръста.
Подкрепям напълно това твърдение. За мен ако има по-значими качества.
За справка, при мой ръст от 176, моят бивш съпруг, когото все още много уважавам и ценя като човек, е "само" 178.

# 145
  • Мнения: 96
Аз съм 188 см Simple Smile

# 146
  • Мнения: 3 122
Всеизвестно е че ниските мъже са по-добри в леглото, затова аз си ги предпочитам.

http://mamita-bg.com/2010/06/16/%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B8%D … 0%BC%D1%8A%D0%B6/

# 147
  • Мнения: 135
Както се казва" Висока жена за парад, Ниска за креват.... Laughing

# 148
  • Мнения: 0
Жените са различни - прилагам схема
 Peace Моля  bowuu

# 149
  • Мнения: 11
Жените са различни - прилагам схема
 Peace Моля  bowuu

Pussy мене елфката...или халфелфката! Peace

# 150
  • Мнения: 1 749
Всеизвестно е че ниските мъже са по-добри в леглото, затова аз си ги предпочитам.

http://mamita-bg.com/2010/06/16/%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B8%D … 0%BC%D1%8A%D0%B6/
Е това съвсем не е вярно.

# 151
  • Мнения: 96
Всеизвестен е факта, че високите мъже сме с дълги пушки Simple Smile
Както казах аз съм 188 см висок Simple Smile

# 152
  • Мнения: 1 749
Брей, че самореклама. Simple Smile

# 153
# 154
  • Мнения: 135
Саморекламата е изписана ето тук, надълго и нашироко!!!!!! Laughing
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=552315.555

# 155
  • Мнения: 1 749
Саморекламата е изписана ето тук, надълго и нашироко!!!!!! Laughing
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=552315.555
За Марадона ли говориш? Да, сигурно за него.
Е, ся, човека има нужда от саморекламата, сигурно за това. Wink

# 156
  • Мнения: 1 446
Те тези дето много лаят не хапят май...

# 157
  • Мнения: 1 749
Те тези дето много лаят не хапят май...
Има и изключения от правилото, но са много редки май... Точно този случай не мисля, че е от изключенията. Grinning

# 158
  • Мнения: 1 749
Shocked Аре бе, на Нова година взехте да се хапете и да се стреляте с къси и дълги пушки!  Crazy
Е ако на Нова година не се пуца, кога? Laughing

# 159
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Да де. Мога да им услужа с фойерверки да се пуцат по-яко, ама за хапането вече не знам.  Joy Joy

# 160
  • Мнения: 1 749
Аз ще им осигуря намордници. Кучето няма да има против.

# 161
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Ти па намордници. Аз мислех кореги да им подаря, ти ...

# 162
  • Мнения: 1 446
Аз не хапя. Ай наздраве!

# 163
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
  ura cheers Drunk

# 164
  • Мнения: 755
За мъжете: предпочитам височината от около 180-185см. По високите не ме привличат, защото се чувствам като недорасла. Laughing Crazy Laughing
Аз съм 165см и не се смятам за миньон, но един мъж с височина 190см. направо ме кара да се чувствам като дете до него. Laughing Жените не ги предпочитам по височината и там не мога да дам експерктно мнение... Laughing Mr. Green Laughing

# 165
  • Мнения: 0
Според мен не височината на една жена е важна, а кубиците силикон.

Поздрави!

# 166
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
А за кубиците силикон е важно да си висок, за да ги стигнеш ...  Mr. Green

# 167
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Истината е в миньончетата с  големи цици и малки дупета. Лично мнение. Hug Praynig Peace

Тип Памела Андерсън.
Ама и да бяха естествени, нали Wink

# 168
  • Мнения: 1 167
Аз съм 1.60, но бих предпочела още едни 15-17 см отогоре. Половинката е 1.90 и ако съм с маратонки сме, като крачун и малчо. Хубаво, че обичам да ходя на висок ток.

Смятам, че една жена би се впечатлила много повече от един висок мъж, поне на пръв поглед, тъй като всичко е относително нататък.

# 169
  • Мнения: 11
Истината е в миньончетата с  големи цици и малки дупета. Лично мнение. Hug Praynig Peace

Тип Памела Андерсън.
Ама и да бяха естествени, нали Wink

Не,не нееее...И да са изкуствени не връщаме за такива "технически подробности" bowuu

# 170
  • Мнения: 14
Аз съм 1 и 90 и няколко, слаб, даже леко кльощав, а пък мойта ми е кажи-речи до рамото, леко закръглена (но не дебела)
Смятам, че мъжът трябва да е по-висок!

# 171
  • Мнения: 22
Аз съм 170 см. - харесвам се с тази височина, мисля, че е идеална за жена. Харесвам мъже около 190 см., тъкмо са ми по мярка като съм на токчета.  Laughing

# 172
  • Мнения: 579
Аз съм 173,но по принцип харесвам по-нисички жени.Високите изглеждат по-грубовато незажисимо слаби или пълнички.Много висок ток също не мога да си позволя,защото става смешно.Също и не харесвам двойки,в които мъжът е по-нисък.Моят е 194,така че каквото и да обуя изглеждаме добре заедно  Mr. Green

# 173
  • Мнения: 1 020
Аз съм 176 ( макар че не са чак толкова много, според прочетенто дотук). Все ниски мъже се въртят около мен Sad Не знам с какво ги привличаме високите жени  newsm78 Стремеж да се уравнвесят нещата ли, що ли  newsm78

Брат ми е 195, жена му няма 165... Вуйчо ми е 202, вуйна ми 162  #Crazy

Покрай мен повечето високи мъже винаги са избирали по-ниски жени... А ние високите какво да правим???

Имам една позната, която се има за фина, нежна жена... ми тя едва има 160 см и е най-малко 60 кг... но всички й вярват и обясняват, че е малка и фина... Ако е 180 на 80 обаче ще е слон, нали?

Затова винаги ми е било кофти, като сложа някой килограм и минавам в графа груба, дебела Sad Абе ниските жени са си по-добре Simple Smile

# 174
  • Мнения: 5

 Харесвате ли жени НАД  175 - 176 см. и какви харесвате повече примерно 180  слаба  или 160 слаба.

Лично аз, харесвам добре сложени в пропорции,високи жени с тегло 10 под ръста(175/65) като най-важно е, задника да не е плосък.По-добре с повече килца и щръкнало дупе, отколкото скоба с плоско като тепсия дупе. Под 165 ми е малко, как да се изразя, абе не мога да я възприема от мъжка гледна точка, особено и ако е няква супер кльощава. 180 см, ако е от 60 до 70 кг и са разпределени равномерно, за мен е супер. Абе жена, не някаква нефелна история. Може би, личният ми вкус се определя от ръсата ми 187 при килограми 75. Жена ми е 172 см. 60 кг. и я намирам за много добре изглеждаща. Надявам се, да не съм засегнал дамите с личните си предпочитания и лично мнение. Simple Smile Конкретно и буквално на въпроса-избирам 180 слаба пред 160 слаба.

# 175
  • Мнения: 48
Аз като ви чета и си мисля, че ние като семейство сме нестандартни.
Аз съм 183, съпругът ми е 180. За килограми не ми се споделя, той е досат по-слаб от мен.

# 176
  • Мнения: 5
Аз като ви чета и си мисля, че ние като семейство сме нестандартни.
Аз съм 183, съпругът ми е 180. За килограми не ми се споделя, той е досат по-слаб от мен.

ако беше в друга по-фриволна категория форума, щях да ти кажа, защо мъжа ти е късметлия(улеснен е), но това опира и до личните сексуални фантазии на всеки  Embarassed

# 177
  • Мнения: 6
Здрасти и от мен!
Аз съм 176 и тежа 65кг.
Винаги съм искала да съм малко по-нисичка. Завиждам на жени 170 примерно  Laughing много ми се иска да можех да ходя на токчета винаги. Малко е гадно ако сложа ток 10см. и ставам почти 2 метра, което вече е грозно.

# 178
  • Мнения: 5
Здрасти и от мен!
Аз съм 176 и тежа 65кг.
Винаги съм искала да съм малко по-нисичка. Завиждам на жени 170 примерно  Laughing много ми се иска да можех да ходя на токчета винаги. Малко е гадно ако сложа ток 10см. и ставам почти 2 метра, което вече е грозно.


за сега това ми води като най-скромен пост, моме, грозно е ако на този ръст ти е плосък задника, а не 185-те сантиметра с ток, може би са ти внушили, че е грозно дребни и комплексирани мъжленца, които могат да те л......т прави, много си си добре така, да знаеш

# 179
  • Мнения: 6 884
Здрасти и от мен!
Аз съм 176 и тежа 65кг.
Винаги съм искала да съм малко по-нисичка. Завиждам на жени 170 примерно  Laughing много ми се иска да можех да ходя на токчета винаги. Малко е гадно ако сложа ток 10см. и ставам почти 2 метра, което вече е грозно.


Да не бъркаш сантиметрите с инчове?   Simple Smile

# 180
  • Мнения: 1 127
Здрасти и от мен!
Аз съм 176 и тежа 65кг.
Малко е гадно ако сложа ток 10см. и ставам почти 2 метра, което вече е грозно.


110 см. са от земята до кръста ми. Защо са ми токове от 10 или повече см.? Laughing

# 181
  • Мнения: 3
Определено за високите и слаби жени - по-представителни са и по-добре им седят дрехи - последното си е лично мое мнение. Ниските пък да ходят на токчета, което не изключва и високите да ходят на токчета - ако някоя има съмнения относно токчета и висък ръст, да си пусне фешън канала  Sunglasses
Та за жени смятам, че 173-5 и 52-3 кг е идеалното  Wink

За мъжете ръста да е над 175 смятам, че е прилично, както и да се грижи за формата си, да е с добро и стегнато телосложение.

# 182
  • Мнения: 46 518
...Та за жени смятам, че 173-5 и 52-3 кг е идеалното  Wink...

Лекарите не са на същото мнение /както и повечето мъже/...

# 183
  • Мнения: 2 723
Aбе 50 кг на 170 е малко анорексично, ше ме прощаваш  Crazy

# 184
  • Мнения: 481
за мъже , над 180см

# 185
  • Мнения: 241
Мъжът трябва да е с една глава по-висок. Така всеки път, когато жената го погледне, ще се сеща, че му е дошло до гуша от нея... Joy Joy

# 186
  • Мнения: 236
Нещо хич не ме привличат ниските мъже  Thinking По принцип четох че то си е заложено в генетиката, в първичния инстинкт на жената: по-едрите и високи мъжки могат да защитават женската и да създават здраво и яко поколение  Laughing (или нещо от този сорт).
С една дума хич не ми се връзва картинката жената да стърчи над мъжа. Дали с токчета или без  Whistling

# 187
  • Мнения: 116
Аз пък съм ниска,но и мен ме влекат мъже над 1.80м.

# 188
  • Мнения: 0
.. аз съм на 16 и съм 175 и се чувсвам малко нисък .. почти всички мои приятели са по-високи от мен ..  ;x .. майка ми е 170,баща ми 183 .. проблема е,че 8-ми клас г/д се запалих много по фитнес/стреет фитнес и страшно много се натоварвах - по 2 часа тренировка на ден г/д (имам щанга 25 кг-по 100 пъти серия,след това тренировка с дъмбели (5кг), лицеви,кофи,набирания, клекове и т.н)  и сега след 1 година като направих перфектното тяло за мен почнах да се притеснявам за височината ..  ;x ще може ли някой да ме посъветва какво да правя(знам че имам още малко да раста, но .. благодаря предварително! .. ppp (не пуша, не пия ..)

# 189
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
За мъже - важно е да е по-висок от мен. Някак картината на жена, която се извисява над мъжа си не ми харесва, както и не ми допада жената да тежи много повече от мъжа си /въпреки че за любовта няма граници, мерки и теглилки  Whistling Mr. Green, моля да не се обиждат влизащите в тези определения, нищо лично  Peace/

Aбе 50 кг на 170 е малко анорексично, ше ме прощаваш  Crazy

Много даже  Mr. Green



# 190
  • Мнения: 191
С мъжа ми сми  по 1,70 ,но  кво да се прави. Важното  е   , че  си пасваме  и  си  живеем добре. Съдба, имала  съм и по-високи  от мен гаджета   ,  но  явно  не  височината  им  е  била  от значение   . Иначе   и  на мен ми  се   искаше   съпругът ми   да е  по-висок  от мен   поне  с 4-6 см.
Дъщеря  ни  е  миньонче -165 , а  сина  ни  е  178 .За мъж  никак  не  е зле. За  жена   може   и  по-нисък ръст .

# 191
  • Мнения: 11
.. аз съм на 16 и съм 175 и се чувсвам малко нисък .. почти всички мои приятели са по-високи от мен ..  ;x .. майка ми е 170,баща ми 183 .. проблема е,че 8-ми клас г/д се запалих много по фитнес/стреет фитнес и страшно много се натоварвах - по 2 часа тренировка на ден г/д (имам щанга 25 кг-по 100 пъти серия,след това тренировка с дъмбели (5кг), лицеви,кофи,набирания, клекове и т.н)  и сега след 1 година като направих перфектното тяло за мен почнах да се притеснявам за височината ..  ;x ще може ли някой да ме посъветва какво да правя(знам че имам още малко да раста, но .. благодаря предварително! .. ppp (не пуша, не пия ..)

Абе чаве...Много филми гледате днешната младеж...Пък и стрийт почнал...Е пак добре че ни си закачил зоба че навремето ги фанах едни пишлигари с твойте статистики да си пердашат инжекции тестостерон в задниците...Земи се освести овреме щоото.... ooooh! ooooh!

# 192
  • София
  • Мнения: 209
Дъщеря  ни  е  миньонче -165 ,

леле, няколко пъти се меря и установявам 164 см ръст, пък хич не се чувствам миньонче...аз ли съм в грешка или сантиметрото... newsm78   ама това си е екстра ръст за жена, мисля..  е, не възразявам 3-4 см още, че вечно не си стигам нещата по горните рафтове в кухненските шкафове..  Laughing

# 193
  • Мнения: 191
Дъщеря  ни  е  миньонче -165 ,

леле, няколко пъти се меря и установявам 164 см ръст, пък хич не се чувствам миньонче...аз ли съм в грешка или сантиметрото... newsm78   ама това си е екстра ръст за жена, мисля..  е, не възразявам 3-4 см още, че вечно не си стигам нещата по горните рафтове в кухненските шкафове..  Laughing

За  жена  не   е  фатално , в смисъл ако   е  по-нисичка  .Миньонче  в добрия смисъл. Аз някак  гледам дъщеря си    от "високо"  ,   и   странното  е ,  че  вече  няколко  години  / от както  разбрах ,че няма шанс да порасне и см дори/ все не мога  да   я приема   толкова  дребничка. Просто  ми  се   иска  да  е  по-височка .Пусти  гени, какво да се прави  , прилича на  свеки.

# 194
  • Мнения: 1 127

 е, не възразявам 3-4 см още, че вечно не си стигам нещата по горните рафтове в кухненските шкафове..  Laughing

Е, аз почти всичко си стигам, макар, че понякога  дори и аз се надигам на пръсти. Wink Аз пък не бих възразила 3-4 см. по-малко  Crazy, но природа. Навремето, когато се "заомъжвах", имах немалко кандидати около моя ръст, но някак ниски ми бяха Crazy, трябваше да се съобразявам да не нося високи обувки, едно от нещата, които харесах в мъжа ми беше и ръста/и с токове, пак е по-висок от мен/.

Абе, както казваше един наш бивш съфорумец : " В леглото всички са равни". Embarassed

 Naughty Но ръст 165 за жена не мисля, че е нисък. Wink

# 195
  • Мнения: 0
Човек като се влюби сантиметрите не играят роля.

В моето семейство сме доста високи, аз съм 1.90, сестра ми е 1.85.

Влюбих се безумно в миньонче, 1.58, въпреки че до сега бившите ми приятелките са били доста високи.
До сега никога не съм проявявал желание да закрилям или да се грижа за някой.
От както съм с жена ми, само на такива чувства ме избива, все си мисля, че е прекалено мъничка и нежна да върши това и онова и бързам аз да го свърша.

# 196
  • София
  • Мнения: 209
Абе, както казваше един наш бивш съфорумец : " В леглото всички са равни". Embarassed

мдааа... Laughing съгласна съм с бившия съфорумец...остават открити въпроси извън леглото...пустите му горни рафтове по шкафовете, примерно ..  Laughing

# 197
  • Мнения: 5 370
160 см. с вдигнати ръце съм, вечно се катеря по платформи и токове над 8 см! Laughing
Гадже под 185 съм нямала, рекордът беше един състудент 196, мъжът ми е 193. Не знам защо така, може би има нещо от това, за което говори Адриано.Дребното, дето не може само да си стига рафтовете и кухненските шкафове! Laughing

Слава Богу, синкото се оформя дългокрак и висок. На техния род.

# 198
  • Мнения: X
Малко е дразнещо на моменти - покани те някой на танц, и като те види такава дребна, все се напъва да те вдига. Или на входа на рок-клуба някакви с едва покарал мъх по бузите, да ми искат лична карта. Толкоз ли не видят, че съм дърта, се чудя. А може и да си имат някакви други съображения де.
Най се забавлявам обаче с комплексите на разни колежки и познати, които са с 1-2 см. по -високи от мен. Все ме използват като мярка за нисък ръст. Дойдат на малко по-високи токчета от моите, премерят се с мен, и доволни и с блеснали се прибират вкъщи и спят спокойно, че са ега си и стройните гаджета Laughing Една дори със сълзи на очи ми съобщи, че за пръв път срещала човек, който да е по-нисък от нея. Май трябва да я запозная с новата колежка - предполагам, че като я види, ще си разкъса от радост сутиена, че има и оооще по-дребни от нея. Laughing
Имах навремето един другар, не особено висок и все го майтапеха разни едрококалести завистливки, че се движел с мен, за да изглежда по-снажен.

# 199
  • Мнения: 1 630
Хубавото на 175-те см. е, че дори и да си закръглена малко, не ти личи толкова колкото ако беше 160 например. Лошото на 175те см. са обувките 40ти номер, ама това тяло трябва да стъпва на голяма упора нали така  Peace

# 200
  • Мнения: 7 418
Хубавото на 175-те см. е, че дори и да си закръглена малко, не ти личи толкова колкото ако беше 160 например. .............
  Да бе да....
  По-закръгленка 175-ва  се води едра жена.И да не споменавам епитети,с които може да бъде награждавана. Crazy
  Докато едно миньонче ,слабо или пухкавко,все ще си изглежда мъничко и сладичко.  Wink

# 201
  • Мнения: 1 630
Да бе, защото 160- сантиметоровата и 70 килограмова е  много мъничка е сладичка. Мисълта ми беше, че ако вземеш 2 жени- и двете примерно по 60кг. но едната 175, а другата 160 см. познай на кого ще викат дебелана.

# 202
  • Мнения: X
E, ти пък сега, "дебелана". Тя ще е едно заоблено "шики". Laughing

# 203
  • Мнения: 7 418
Да бе, защото 160- сантиметоровата и 70 килограмова е  много мъничка е сладичка. Мисълта ми беше, че ако вземеш 2 жени- и двете примерно по 60кг. но едната 175, а другата 160 см. познай на кого ще викат дебелана.
  А не не.Такива сравнения ,според мен,не са много правилни. Stop
  Трябва да се гледа съотношението ръст/тегло.Индекс телесна маса ли се казваше? Rolling Eyes
  Ако съпоставиш една 160-ва жена със "по-закръглен" индекс и 175-ва със същия индекс,ще видиш,че първата ще е просто закръгленка,а втората ще ти напомня слон (или какво там).

# 204
  • Мнения: 0
Айде сега кой е по дебел. Говорехме за друго. Антонио Бандерас, Ал Пачино, за дамите дет не харесват ниски. А на мен от миньончета ми пада пердето, луд съм по високи хубавици и много си падам по средни на ръст сладурани. Имам само едно изискване: да ми харесат. Не зависи от ръста. 

# 205
  • София
  • Мнения: 209
Имам само едно изискване: да ми харесат. Не зависи от ръста. 

А това дава доста голямо разнообразие на избора  Laughing

# 206
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Трябва да се гледа съотношението ръст/тегло.Индекс телесна маса ли се казваше? Rolling Eyes

Индексът на телесната маса е един чисто статистически показател, който, като всичко друго статистическо, е едно твърде сухо число, което не означава абсолютно нищо... Ще ми хареса някоя жена и аз ще й кажа: "Дай ми моля те ръста и теглото си, че да ти изчисля ИТМ-то и да видя дали влизаш в границите на изискванията ми"... Щото видиш ли, аз съм педант и не мога да се занимавам с такива жени, които са извън допустимите ми девиации от определеният от мен идеален ИТМ...
С една дума - дрън-дрън-ярина...! Mr. Green
Хареса ли ми някоя жена, мОре, ни'кви индекси, височини и килограми не ме интересуват... Naughty

# 207
  • Мнения: 7 418
    Ekcnpec,ако казаното е към мен,то....
    Обръщам вниманието ти,че споменах за индекса по конкретен повод (изказването на Джиджелин).
    Съгласи се ,има значение по какъв повод  казваме това или онова. Wink 

    Иначе ,спор няма.Харесването си е харесване,то не се измерва в см,кг и т.п..  Peace

# 208
  • Мнения: 1 907
Позабавлявах се  Laughing
Аз съм 1,73, според мен перфектен ръст  Flutter  Mr. Green Нямам обувки с ток под 8 см., на ниски ми е истинска мъка да ходя.
Фината структура не е свързана с ръста- аз съм 55 кг. с тънки кости, доста "миньони" са по-тежки от мен, което прави малко смешна идеята за закрилата...Сложих миньони в кавички, защото има Балкан разлика между "ниска жена" и "миньонче"  Laughing

# 209
  • Мнения: 0
Цитат
Сложих миньони в кавички, защото има Балкан разлика между "ниска жена" и "миньонче" 
                              Бе, аз веднъж без да искам бях извън България. Бе, тия хора как се размножават, мен импотентност ме хвана. Добре че не стоях дълго та не стана хронично. Тука са хубави жените, вярвайте ми. И то повечето. Не знаете какво е навън. Леле!!!!

# 210
  • София
  • Мнения: 209
Цитат
Сложих миньони в кавички, защото има Балкан разлика между "ниска жена" и "миньонче" 
                              Бе, аз веднъж без да искам бях извън България. Бе, тия хора как се размножават, мен импотентност ме хвана. Добре че не стоях дълго та не стана хронично. Тука са хубави жените, вярвайте ми. И то повечето. Не знаете какво е навън. Леле!!!!

to za tova i si namirame kusuri, zashtoto sme hubavi, no ne sme vsichkite perfektni za korici na spisania Grinning   p.p. Sorry za latinicata, imam smotan telefon yavno...

# 211
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Не знаете какво е навън. Леле!!!!

Da бе какво е навън , глупости говориш има жубави жени и са харесвани при това  Wink  Друг е въпроса че не пускат  Mr. Green на иностранци еле па българи  Whistling докато обратното не е така  Laughing



Тематично, все с високи съм била, 1,60 съм мъжо ми 27 см стърчи над мен , добре ни е тамън сме си и двамата  Wink

# 212
  • Мнения: 2 414
Каква е разликата между "ниска жена" и "миньонче"  ?

# 213
  • Мнения: 1 907
Каква е разликата между "ниска жена" и "миньонче"  ?
Амииии...една жена с ръст 1,60 и тегло от 70 кг. едва ли може да се нарече миньонче  Mr. Green
Миньончето е нисичко и слабичко, както се казва "джобно гадже".

# 214
  • Мнения: 2 414
А,добре успокоих се. Mr. Green

# 215
  • Мнения: 159
интересно е тук Winkи аз винаги съм харесвала високи мъже,аз съм 164 висока,обаче се омъжих за мъж 170см висок.Е сбогувах се с високите обувки,но пък се чуствам добре с половинката си...

# 216
  • Мнения: 3
Аз винаги съм предпочитала високи мъжи и то не само, защото съм висока. Аз съм 170, а приятелят ми 198. Mr. Green Мога спокойно да си нося обувки с висoк ток без да се притеснявам от нищо. Grinning

# 217
  • Мнения: 15 032
интересно е тук Winkи аз винаги съм харесвала високи мъже,аз съм 164 висока,обаче се омъжих за мъж 170см висок.Е сбогувах се с високите обувки,но пък се чуствам добре с половинката си...
И аз винаги съм харесвала високи мъже, но не си взех висок мъж - аз 165, той - 173. Аз обичам да ходя на 10-12 см. ток Simple Smile Е, изглеждам по-висока, ама важното е, че и двамата не се притесняваме от това!

# 218
  • Мнения: 61
Майка ми,едно време добре ми казваше да скачам,та да порасна повечко на бой,ама цък..1.60.Ем доволно ми е  Grinning Така и така моя човек е 1.75,вписваме се някак си Mr. Green

# 219
  • София
  • Мнения: 4 349
Височина за мъж - над 180 иначе определено е нисък. Жената може и да е по-ниска от 170, но не много. Идеалната височина за жена - 170.

# 220
  • Мнения: 408
много харесвам високи мъже! над 180 см, някъде 185. не че това е наи-важното , но нали на това е посветена темата  Embarassed

# 221
  • София
  • Мнения: 2 434
... Жената трябва да е нежна и слаба Crazy а не някаква висока,едра и кокалеста Crazy
Това все едно мъжът ми го е писал ...., а той не е комплексар на тема височина, защото е 1.90
Аз съм 1.67 , 56 кг, не се намирам за висока, 3-4 см в повече щяха да ми дойдат добре, но колкото-толкова.

# 222
  • Мнения: 3
emy_emy, питай мъжа си от мен какво иска да каже с това... Grinning Аз съм висока-170-172, 52кг., повече от това през живота си не съм била, понеже бях балерина до преди 1 година. Колкото и упорито да се старая да напълнея не ми се получава, а и явно метаболизма ми е такъв. Не мисля, че е грозно жена с височина до 170-175 да е слаба, до 55кг примерно. По принцип аз винаги съм харесвала по заоблени жени-заоблени, заоблени, до 60-62кг, но това не означава, че слабите жени са грозни, даже напротив. Нали ние, жените, все се опитваме да отслабнем?! Simple Smile

# 223
  • София
  • Мнения: 4 349
emy_emy, питай мъжа си от мен какво иска да каже с това... Grinning Аз съм висока-170-172, 52кг., повече от това през живота си не съм била, понеже бях балерина до преди 1 година. Колкото и упорито да се старая да напълнея не ми се получава, а и явно метаболизма ми е такъв. Не мисля, че е грозно жена с височина до 170-175 да е слаба, до 55кг примерно. По принцип аз винаги съм харесвала по заоблени жени-заоблени, заоблени, до 60-62кг, но това не означава, че слабите жени са грозни, даже напротив. Нали ние, жените, все се опитваме да отслабнем?! Simple Smile

Защо пък 170 см и 50 кг да е слаб! Важното е човек да се чувства добре в своята кожа!

# 224
  • София
  • Мнения: 2 434
emy_emy, питай мъжа си от мен какво иска да каже с това... Grinning Аз съм висока-170-172, 52кг., повече от това през живота си не съм била, понеже бях балерина до преди 1 година. Колкото и упорито да се старая да напълнея не ми се получава, а и явно метаболизма ми е такъв. Не мисля, че е грозно жена с височина до 170-175 да е слаба, до 55кг примерно. По принцип аз винаги съм харесвала по заоблени жени-заоблени, заоблени, до 60-62кг, но това не означава, че слабите жени са грозни, даже напротив. Нали ние, жените, все се опитваме да отслабнем?! Simple Smile
Питах го  Laughing, говорим за висока, едра и кокалеста жена , а не за пропорции 170 см/52 кг, твоето телосложение няма нищо общо ...., а никой не казва, че слабите жени са грозни.  И аз искам трайни  -5 кг, ама нещо не се получава ...
За мен и / и за мъжът ми/ висока жена е над 180 см, а ниска под 160 см  Hug

# 225
  • Мнения: 2
Нали има поговорка "Ниска жена за леглото, висока за парад".
Да се върнем на въпроса , аз съм жена и не съм много висока ~170 .
Трябва да е пропорционална. Харесвам пищни жени с хубави форми, големи коси, очи и тн Simple Smile

# 226
  • Мнения: 1 127
Харесвам пищни жени с хубави форми, големи коси, очи и тн Simple Smile

Пищна, пищна, колко да е пищна? newsm78 Grinning

http://fishki.net/comment.php?id=52580

# 227
  • Мнения: 135
Krem_Briule може би това имаше впредвид...инак пищни форми е относително понятие...може да има и други измерения!!!!  Hug

# 228
  • Мнения: 1 020
Оф, Соте, ще ме умориш със снимката на Шакил и гаджето му  hahaha Особено как са насложили предполагаемата му гордост върху джобното гадже  hahaha

# 229
  • Мнения: 448
Само да не е по висока от мен. Аз съм 187, значи ако и се носи ток да не е повече от 177. Иначе няма токове Grinning пък може и да е и нисичка няма значение.

# 230
  • при Дядо Коледа
  • Мнения: 220
 Не ми изглежда добре жената да е по-висока от мъжа.
 Аз съм 167 см,но никога не съм носила ток,ако съм носила е бил много нисък. Приятелят ми е 172/173 . Вчера се престраших да си купя по високи обувки,дори той беше с мен и ги хареса и предпочете пред другите,които бях избрала. Честно казано сега се притеснявам и се чудя дали няма да изгеждам по-висока от него,когато излезем.   newsm78 Има опасност никога повече да не обуя обувките или да ги нося само,когато съм сама  Grinning

# 231
  • Мнения: 21 275
Не ми изглежда добре жената да е по-висока от мъжа.
 Аз съм 167 см,но никога не съм носила ток,ако съм носила е бил много нисък. Приятелят ми е 172/173 . Вчера се престраших да си купя по високи обувки,дори той беше с мен и ги хареса и предпочете пред другите,които бях избрала. Честно казано сега се притеснявам и се чудя дали няма да изгеждам по-висока от него,когато излезем.   newsm78 Има опасност никога повече да не обуя обувките или да ги нося само,когато съм сама  Grinning
Да,странна гледка си е жена по-висока от мъжа,но и такива неща се виждат,дори и в брачки халки  Crazy

# 232
  • Мнения: 7 418
    Че какво й е странното на гледката?
    Вижте тази знаменита двойка колко беше сладка навреме:

  

# 233
  • Мнения: 772
Аз съм 180 см. и съм по-висока от съпруга ми с половин глава.Е,в началото ми беше странно,но после свикнах с това и сега не ми пука/а и на него изобщо/от тази разлика.Може и странно да е-но важно е да се обичаме и разбираме..Нека светът е шарен..

# 234
  • Мнения: 1 127
Аз съм 180 см. и съм по-висока от съпруга ми с половин глава.Е,в началото ми беше странно,но после свикнах с това и сега не ми пука/а и на него изобщо/от тази разлика.Може и странно да е-но важно е да се обичаме и разбираме..Нека светът е шарен..

Разбира се, че това е най-важното! Peace

# 235
  • Мнения: 373
Ако двамата са си ок с това, не ми е неприемливо жената да е по-висока от мъжа.

Аз съм висока 170 и най -ниския ми ток за ежедневни (работни) обувки е 11см. Такива нося и когато излизаме , но ако беше така, че на ток да съм по-висока от мъжа ми , просто нямаше да слагам такъв ток. На мен не ми пречи , просто той не би се чувствал комфортно според мен.

# 236
  • Мнения: 0
Аз съм момче на 17-висок съм 1.86м.Това според мен е най-нормалната височина за мъж/момче и се чувствам добре в тялото си.Родителите ми са средни по-височина -Баща ми е 1.76-7 ,майка ми е 1.68.А прадядо ми ,бог да го прости е бил 2.05м.Единствено се притеснявам,че съм малко на Кг,релефен съм.Според моята височина трябва да съм към 86кг,но в моя случай с годините съм чувал ,че е най-добре да съм към 68кг, а аз в момента съм към 60-61кг.

# 237
  • Мнения: 1 907
Frathmetion, 60 кг. на твоя ръст наистина ми се струват ужасно малко  Shocked
Ако си здрав и нямаш здравословен проблем, посети диетолог да ти изготви режим някакъв...знам ли. Много малко ми се струват, но си малък още, вярно е- имаш време да трупаш килограми Wink

# 238
  • Мнения: 636
Ох аз и ММ сме другата крайност  Mr. Green
Аз съм 153см., той е около 190 см.
Високи обувки обожавам да нося, разликата никога не ни е смущавала !
Аз се чувствам идеално в кожата си дребничка и слаба, а той е висок, едър и здрав !  Heart Eyes

# 239
  • Мнения: 3 231

 Харесвате ли жени НАД  175 - 176 см. и какви харесвате повече примерно 180  слаба  или 160 слаба.

За мен стандартът е следният: да не е по-висока от мен, дори и когато обуе 12 см ток. Т.е. жената не трябва да е по-висока от 174 см. Слаба. Едно ребро да се чете. Може и две. Не повече.

# 240
  • Мнения: 46 518
...Т.е. жената не трябва да е по-висока от 174 см...

С рулетка ли ходиш в джоба  Joy
А ако не носи токчета, не може ли да отпуснеш малко см.?

# 241
  • Мнения: 3 231
...Т.е. жената не трябва да е по-висока от 174 см...

С рулетка ли ходиш в джоба  Joy
А ако не носи токчета, не може ли да отпуснеш малко см.?

Мачът е игран отдавна... Избрана и премерена беше преди доста време.
(откакто съм сексуално активен, никога не съм имал нищо общо с жена, която не носи токчета)

# 242
  • Мнения: 46 518
И сега, ако спре да носи - какво? Ще я изхвърлиш ли  Simple Smile
Мислете за здравето на жените си, токчета може в леглото, ама иначе...

# 243
  • Мнения: 3 231
И сега, ако спре да носи - какво? Ще я изхвърлиш ли  Simple Smile
Мислете за здравето на жените си, токчета може в леглото, ама иначе...

Няма да спре. Знае ми психиката. Знае какво обичам. Знае как да ме владее. Знае, че крак с токче е моята виагра....  Тя иска този крак да е нейният Wink

# 244
  • Мнения: 3 122
Аааа, значи имаш фетиш към токчета.
Става ти повече от тях, отколкото от жената.

Фетиши разни към какво ли не има по света. Твоят поне е лесно изпълним. Стига жената да е внимателна като се развихри и да не те ръгне с токчето някъде, където не трябва.

# 245
  • Мнения: 46 518
nofelet, не ми остава нищо друго, освен да ти пожелая да нямаш нужда от виагра Simple Smile
Бъзикам се, да не се засегнеш сега  Wink
Всичко е химия, детайлите, които си мислим, че са от значение, всъщност не са решаващи...

А за последствията от токчетата, след години и те ще излязат Peace

# 246
  • Мнения: 3 231
1. Аааа, значи имаш фетиш към токчета.
2. Става ти повече от тях, отколкото от жената.

1. Това е напълно вярно.
2. Това е напълно невярно. Нямам нужда да е нон стоп с токчета и нямам нужда да има токчета като правим любов. Важното е да носи токчета на публични места, на работа, на клуб, на ресторант, на гости.... Просто е красиво. За мен токчето е естествено продължение на женския крак

# 247
  • Мнения: 3 231
nofelet,
А за последствията от токчетата, след години и те ще излязат Peace

Може пък да не излязат...

# 248
  • Мнения: 3 122
Напоследък има революция в мъжката мода. Розови дрехи, обезкосмяване, неща които все ми харесват.

Хм, чудя се ако мъжете започнат да носят високи токчета дали това ще се приеме като нормално продължение на краката им или няма да се харесва масово.

На мен ми допада, този на снимката изглежда доста добре с токчета

http://hewearsheels.blogspot.com/2008/12/should-men-be-allowed-to-wear-high.html

# 249
  • Мнения: 3 122
Мъжките крака също изглеждат по-добре  с токчета определено.  Особено ако са по-ниски от жената, не е зле да се замислят

# 250
# 251
  • Мнения: 3 231
(Емотикон за повръщане)

# 252
  • Мнения: 3 122
Е хайде пък сега. Бас хващам че на последната снимка, ако не бях казала че краката са на мъж, нямаше и да познаеш.

# 253
  • Мнения: 46 518
Хм, чудя се ако мъжете започнат да носят високи токчета дали това ще се приеме като нормално продължение на краката им или няма да се харесва масово.

Всъщност от мъжете тръгва всичко, за тях са били измислени Simple Smile Историята на високите токчета. Но разбира се, те не са толкова глупави като жените, че да съсипват здравето си Simple Smile

Може пък да не излязат...

Няма такъв вариант, тялото помни всяка гавра, която му причиняваме и после си ни го връща  Simple Smile

# 254
  • Мнения: 3 231
Е хайде пък сега. Бас хващам че на последната снимка, ако не бях казала че краката са на мъж, нямаше и да познаеш.

Ама ти ми каза... така, че (повръщащ емотикон).

# 255
  • Мнения: 3 231


Няма такъв вариант, тялото помни всяка гавра, която му причиняваме и после си ни го връща  Simple Smile
[/quote]

Благодаря ти за инфото. Реших. Спирам да харесвам токчета....

А, мина ми. Пак ги харесвам.

# 256
  • Мнения: 46 518
На чужд гръб и 100 тояги са малко Simple Smile

# 257
  • Мнения: 636
Значи само глупавите жени носим токчета ли ?!  ooooh! Mr. Green
Боже прибери си версиите Simple Smile

# 258
  • Мнения: 46 518
Значи само глупавите жени носим токчета ли ?!  ooooh! Mr. Green
Боже прибери си версиите Simple Smile

Казах, че мъжете не са глупави, за жените нищо не съм  Simple Smile всеки сам прави избора си.

# 259
  • Мнения: 636
"Но разбира се, те не са толкова глупави като жените"

Това си написала ! Я пак ? За жените нищо не си казала ли ?

# 260
  • Мнения: 3 231
Ако само глупавите жени носят токчета, да живеят глупавите жени!!! Все по глупачки съм си падал Simple SmileSimple Smile

# 261
  • Мнения: 8 885
Сега разбрах, каква глупачка съм, че нося обувки с ток  Mr. Green
Сега сериозно - има жени, които никога, никога не трябва да се качват на високи обувки, защото изглеждат нелепо - никаква походка, гледат си във върха на пръстите, стъпват все едно са върху лед, прегърбват се и изобщо изглеждат жалко, идва ти да отидеш да им помогнеш  Laughing

# 262
  • Мнения: 3 231
Сега разбрах, каква глупачка съм, че нося обувки с ток  Mr. Green
Сега сериозно - има жени, които никога, никога не трябва да се качват на високи обувки, защото изглеждат нелепо - никаква походка, гледат си във върха на пръстите, стъпват все едно са върху лед, прегърбват се и изобщо изглеждат жалко, идва ти да отидеш да им помогнеш  Laughing

Като токов фетишист, да кажа: дори и описаните от теб, пак ги одобрявам!  Joy

# 263
  • Мнения: 4 569
Сега разбрах, каква глупачка съм, че нося обувки с ток  Mr. Green
Сега сериозно - има жени, които никога, никога не трябва да се качват на високи обувки, защото изглеждат нелепо - никаква походка, гледат си във върха на пръстите, стъпват все едно са върху лед, прегърбват се и изобщо изглеждат жалко, идва ти да отидеш да им помогнеш  Laughing
За това никога не обувам токче. Като не мога да ходя с тях за какво ми е да правя смешки на околните?

# 264
  • Мнения: 46 518
"Но разбира се, те не са толкова глупави като жените"

Това си написала ! Я пак ? За жените нищо не си казала ли ?

Всеки има право да тълкува чуждите думи, както му е удобно. Ако сте уверени в избора си, ничии думи не бива да ви засягят  Peace
Не съм искала да обидя никой, просто звуча крайно, когато става дума за нещо със сериозни последствия. Има изследвания, проведени в Кралската национална ортопедична болница в Лондон, който се интересува, може да ги види навсякъде.

# 265
  • Мнения: 636
И 7 годишната ми братовчедка ще ги разтълкува по същия начин  ooooh!
Както и да е, не харесвам хора които се правят на ударени, когато са казали някоя глупост  Crazy
Последствия има от ВСИЧКО, но това не ни прави глупаци !  Naughty


А за токчетата - Обожавам ги Simple Smile)) Като бивша акробатка и гимнастичка не ми е никакъв проблем да вървя с тях... Толкова години съм вървяла на пръсти, че с тях ми е същото  Mr. Green



# 266
  • Мнения: 46 518
Последствия има от ВСИЧКО, но това не ни прави глупаци !  Naughty

Всеки казва това, което чувства. Явно понеже сама наричам себе си глупачка, когато правя нещо с последствия за здравето си, затова и не го считам за обида. Бях глупачка, докато пушех, бях глупачка, че си надупчих няколко дупки на ушите и т.н. др. неща, свързани със суетата и разни пристрастяващи мании Simple Smile
Написано звучи по съвсем различен начин, ако говорехме на маса съм убедена, че нямаше да се тълкува така...

# 267
  • Мнения: 4 668
nofelet - подарявам ти един повръщащ емотикон , да си го ползваш , когато ти се наложи -


И само да кажа , че обожавам да нося обувки с ток !

# 268
  • Мнения: 3 231
nofelet - подарявам ти един повръщащ емотикон , да си го ползваш , когато ти се наложи -


И само да кажа , че обожавам да нося обувки с ток !

Мерси Simple Smile

# 269
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Личните разговори - на лични съобщения...!
Глупаците и глупавите неща - стоп...!
В темата писаниците ви - по темата...!

# 270
  • Мнения: 223
По темата какво им е на 175 не разбирам, аз съм 170 и още да бях нямаше да ги върна Mr. Green предпочитам висока пред ниска  Wink харесвам като застана до висок мъж да съм му "на ниво" а не някъде долу да му търся т****те а връзките на обувките Mr. Green

# 271
  • Мнения: 2
Моята мила половинка е слабичко миньонче, брюнетка и аз такава я обожавам.  luvbed

# 272
  • Мнения: 1
Харесвам изящни жени - средни на ръст 1.60 - 1.70
Блондинки или брюнетки - ми може и на кичури Simple Smile

# 273
  • София
  • Мнения: 4 349
Харесвам изящни жени - средни на ръст 1.60 - 1.70
Блондинки или брюнетки - ми може и на кичури Simple Smile


а ако е 172 ще я върнеш ли  Mr. Green Mr. Green

# 274
  • Мнения: 9 990
Истината е в миньончетата с  големи цици и малки дупета. Лично мнение. Hug Praynig Peace
Това може да го каже само мъж със скромна височина  Mr. Green
Аз съм 175 см и дори не бих имала нищо против още 2-3 см отгоре.


Не съм мъж, ама трима високи мъже около мен се изказват в полза на миньончето.
Аз не съм нито висока, нито миньон. Mr. Green

# 275
  • София
  • Мнения: 862
Аз съм 184см. и си се радвам на ръста. Ако килограмите са от значение, моите са 70. За моя ръст са горе-долу добри. Не съм някоя висока здравенячка. Всички тия неща, че ние високите не трябва да ходим на токчета или трябва да си хванем по-висок мъж са плод на остарели, закостенели разбирания в нашето общество. Всеки трябва да се чувства добре в кожата си и с хората около него, това е най-важното. Има мъже, които обичат конкуренцията в лицето на силни, самостоятелни жени има и такива, които обичат да доминират и харесват обратното.  Познавам и от двата типа. Аз лично обичам, когато съм в компания на по-високи мъже, чувствам се по-сигурна и спокойна, но съм харесвала и доста по-ниски от мен.

Последна редакция: пн, 11 яну 2016, 04:20 от Mira_X

# 276
  • Мнения: 160
Аз съм 182 см, жената е 178. Не ги гледам по височина, важното е да не е по-висока. Беше важно де, влака мина! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт