за височината

  • 73 371
  • 276
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 46 551
...Т.е. жената не трябва да е по-висока от 174 см...

С рулетка ли ходиш в джоба  Joy
А ако не носи токчета, не може ли да отпуснеш малко см.?

# 241
  • Мнения: 3 231
...Т.е. жената не трябва да е по-висока от 174 см...

С рулетка ли ходиш в джоба  Joy
А ако не носи токчета, не може ли да отпуснеш малко см.?

Мачът е игран отдавна... Избрана и премерена беше преди доста време.
(откакто съм сексуално активен, никога не съм имал нищо общо с жена, която не носи токчета)

# 242
  • Мнения: 46 551
И сега, ако спре да носи - какво? Ще я изхвърлиш ли  Simple Smile
Мислете за здравето на жените си, токчета може в леглото, ама иначе...

# 243
  • Мнения: 3 231
И сега, ако спре да носи - какво? Ще я изхвърлиш ли  Simple Smile
Мислете за здравето на жените си, токчета може в леглото, ама иначе...

Няма да спре. Знае ми психиката. Знае какво обичам. Знае как да ме владее. Знае, че крак с токче е моята виагра....  Тя иска този крак да е нейният Wink

# 244
  • Мнения: 3 136
Аааа, значи имаш фетиш към токчета.
Става ти повече от тях, отколкото от жената.

Фетиши разни към какво ли не има по света. Твоят поне е лесно изпълним. Стига жената да е внимателна като се развихри и да не те ръгне с токчето някъде, където не трябва.

# 245
  • Мнения: 46 551
nofelet, не ми остава нищо друго, освен да ти пожелая да нямаш нужда от виагра Simple Smile
Бъзикам се, да не се засегнеш сега  Wink
Всичко е химия, детайлите, които си мислим, че са от значение, всъщност не са решаващи...

А за последствията от токчетата, след години и те ще излязат Peace

# 246
  • Мнения: 3 231
1. Аааа, значи имаш фетиш към токчета.
2. Става ти повече от тях, отколкото от жената.

1. Това е напълно вярно.
2. Това е напълно невярно. Нямам нужда да е нон стоп с токчета и нямам нужда да има токчета като правим любов. Важното е да носи токчета на публични места, на работа, на клуб, на ресторант, на гости.... Просто е красиво. За мен токчето е естествено продължение на женския крак

# 247
  • Мнения: 3 231
nofelet,
А за последствията от токчетата, след години и те ще излязат Peace

Може пък да не излязат...

# 248
  • Мнения: 3 136
Напоследък има революция в мъжката мода. Розови дрехи, обезкосмяване, неща които все ми харесват.

Хм, чудя се ако мъжете започнат да носят високи токчета дали това ще се приеме като нормално продължение на краката им или няма да се харесва масово.

На мен ми допада, този на снимката изглежда доста добре с токчета

http://hewearsheels.blogspot.com/2008/12/should-men-be-allowed-to-wear-high.html

# 249
  • Мнения: 3 136
Мъжките крака също изглеждат по-добре  с токчета определено.  Особено ако са по-ниски от жената, не е зле да се замислят

# 250
# 251
  • Мнения: 3 231
(Емотикон за повръщане)

# 252
  • Мнения: 3 136
Е хайде пък сега. Бас хващам че на последната снимка, ако не бях казала че краката са на мъж, нямаше и да познаеш.

# 253
  • Мнения: 46 551
Хм, чудя се ако мъжете започнат да носят високи токчета дали това ще се приеме като нормално продължение на краката им или няма да се харесва масово.

Всъщност от мъжете тръгва всичко, за тях са били измислени Simple Smile Историята на високите токчета. Но разбира се, те не са толкова глупави като жените, че да съсипват здравето си Simple Smile

Може пък да не излязат...

Няма такъв вариант, тялото помни всяка гавра, която му причиняваме и после си ни го връща  Simple Smile

# 254
  • Мнения: 3 231
Е хайде пък сега. Бас хващам че на последната снимка, ако не бях казала че краката са на мъж, нямаше и да познаеш.

Ама ти ми каза... така, че (повръщащ емотикон).

Общи условия

Активация на акаунт