за височината

  • 73 229
  • 276
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 364
Харесвате ли жени НАД  175 - 176 см. и какви харесвате повече примерно 180  слаба  или 160 слаба.
С тези размери не става ли и позакръгленка?!?  Wink
Брейййй, и тук дискриминация!  Rolling Eyes

 Joy Hug  hug



Моят мъж казва, че е важно да е слаба и до 175 см, за да може да носи high heels без да се притеснява! Но, ако съм аз- и над 175 см щял да ме вземе.. Мисля да му повярвам  Wink

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
В хоризонталное положение, ръст не имеет значение... Naughty

# 32
  • Мнения: 9
Що за комплексарски въпрос !? Както каза Експрес, в хоризонтално положение няма значение. Аз съм 2-3 см по нисък от половинката, ама това изобщо не ме притеснява. Една от най-готините холивудски двойки (преди да се разпадне, де) беше Том Круз - Никол Кидман. Той пишпунт, тя половин глава над него, а като сложи и токчета (от което никой от двамата не се притесняваше) ставаше цяла глава отгоре. И к'во?

# 33
  • Мнения: 2 456
Що за комплексарски въпрос !? Както каза Експрес, в хоризонтално положение няма значение. Аз съм 2-3 см по нисък от половинката, ама това изобщо не ме притеснява. Една от най-готините холивудски двойки (преди да се разпадне, де) беше Том Круз - Никол Кидман. Той пишпунт, тя половин глава над него, а като сложи и токчета (от което никой от двамата не се притесняваше) ставаше цяла глава отгоре. И к'во?
За мен лош пример даваш.Винаги,когато ги видех само това си мислех-колко са несъразмерни.Беше ми странно и за двамата-и той,и тя с токчета. Wink

# 34
  • Мнения: 11
Абе мани ти. Вторият по важност "признак" за дескриминиране от страна на жените след парите е точно височината. И го казвам и от опит,защото съм тапа,което бая пъти си е било повод да ме пуснат по пързалката. Но аз съм ОК с това - природа си е и толко. Stop

# 35
  • Мнения: 2 456
Абе мани ти. Вторият по важност "признак" за дескриминиране от страна на жените след парите е точно височината. И го казвам и от опит,защото съм тапа,което бая пъти си е било повод да ме пуснат по пързалката. Но аз съм ОК с това - природа си е и толко. Stop
Така като те чета,ти проблем нямаш. Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 44
Високите хора на пръв поглед внушават благородство.
Истината не винаги е приятна за необлагодетелстваните  smile3503

# 37
  • Мнения: 212
Абе мани ти. Вторият по важност "признак" за дескриминиране от страна на жените след парите е точно височината. И го казвам и от опит,защото съм тапа,което бая пъти си е било повод да ме пуснат по пързалката. Но аз съм ОК с това - природа си е и толко. Stop
Разбира се. И моя мъж е нисък,но тъй като аз съм миньонче (време за реклама-с големи цици и малък задник Laughing) си пасваме идеално,независимо дали съм на токове или с кецки.
Отделно,аз принципно харесвам ГОЛЕМИ мъже,но моя смърфчо е идеален сравнение с доста исполони,с които съм била (не само сексуално имам предвид).
И понеже не съм кльощава,ами леко закръглена на моята фигура ръста ми е добре. Оказа се,че бившите на мъжа ми са със горе-долу същите мерки-всичките под 165см,с дълги черни коси,големи гърди и стегнати дупета Laughing

# 38
  • Мнения: 526
А какво те бърка ако си на висок ток и си по-висока от него?

Ами това, че една жена иска да се чувства по-малка и крехка от мъжа до нея. Ако стърчи над него усещането е все едно жената е по-едра, по-малко женствена един вид... И без значение, че може да слаба и фина мацка, като щръкне над него.. пак същото Simple Smile

Определено е много по-добре мъжа да е по-висок и то толкова, че жената да може да ходи на токчета и пак да е по-ниска от него Simple Smile

# 39
  • Мнения: 9

Определено е много по-добре мъжа да е по-висок и то толкова, че жената да може да ходи на токчета и пак да е по-ниска от него Simple Smile


А ако жените искаха да ходят на кокили, мъжете им трябваше да са по 2.50.
А иначе, както един приятел казваше: "Жените ли?! Ами че погледни ги! Непрекъснато се гримират, обезкосмяват, ходят на токчета, пазят диети ... Значи по същество са същества грозни, космати, ниски и дебели! Не ме интересуват такива!"

# 40
  • Мнения: 6 775
Е не можеш да отречеш, че една жена на 10 см ток изглежда по-добре отколкото на тези ниските цвички с които ходят някои.

# 41
  • Мнения: 526

Определено е много по-добре мъжа да е по-висок и то толкова, че жената да може да ходи на токчета и пак да е по-ниска от него Simple Smile


А ако жените искаха да ходят на кокили, мъжете им трябваше да са по 2.50.
А иначе, както един приятел казваше: "Жените ли?! Ами че погледни ги! Непрекъснато се гримират, обезкосмяват, ходят на токчета, пазят диети ... Значи по същество са същества грозни, космати, ниски и дебели! Не ме интересуват такива!"
хахахах:) На кокили? Е, на кокили чак не, но една хубава елегантна обувка с токче определено прави жената още по-секси. Относно гримирането и поддръжката (епилации и т,н) това не означава, че жената е грозна и космата, а че се чувства добре в кожата си, поддържа се, има усещане за женственост и т.н.

Нима ти искаш да кажеш, че харесваш жена която не се поддържа, ходи с космати крака мишници и други работи......не слага грам грим (не говорим за прекаляване).. .?
Айде за токчетата, ако си нисък и имаш комплекси..може би наистина ще си успял да се убедиш, че по-хубаво от цвичките няма Simple Smile

# 42
  • Мнения: 364
"Жените ли?! Ами че погледни ги! Непрекъснато се гримират, обезкосмяват, ходят на токчета, пазят диети ... Значи по същество са същества грозни, космати, ниски и дебели! Не ме интересуват такива!"
Joy 

Аз не искам до себе си бодигард, а мъж. Въпрос на вкус, разбира се! Peace

Крехката и нежна страна на жената не се крие в късите крака, а мъжкарството не се раздава според сантиметрите! Друг е въпросът, когато един мъж или жена са комплексирани, но това е за друга тема!   Laughing

За протокола- висока съм 168 см и често нося обувки по десет до тринайсет см. Мъжът ми е над 180. Вчера поспорихме на тази тема за височината- не би му пречило, ако нося обувки, които ме правят по висока от него, но да съм примерно до 5 см по-висока. После се посмяхме, защото излиза, че би ми показал вратата заради едни сантиметри. Разбира се, така си говорим и няма грам истина, защото се обичаме и привличаме..

# 43
  • Мнения: 514
Е не можеш да отречеш, че една жена на 10 см ток изглежда по-добре отколкото на тези ниските цвички с които ходят някои.

Да бе, да Flutter

# 44
  • Мнения: 212
Е не можеш да отречеш, че една жена на 10 см ток изглежда по-добре отколкото на тези ниските цвички с които ходят някои.

Да бе, да Flutter
Laughing Абсолютно съм съгласна. Още повече,че има много красиви жени,с много хубави крака,ама като се качат на токчета и им се изкривява цялата фигура. На мен ми е гротескно.Предпочитам някое хубаво момиче на ниски обувки  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт