за височината

  • 73 315
  • 276
  •   1
Отговори
  • Мнения: 289

 Харесвате ли жени НАД  175 - 176 см. и какви харесвате повече примерно 180  слаба  или 160 слаба.

# 1
  • Мнения: 11
Истината е в миньончетата с  големи цици и малки дупета. Лично мнение. Hug Praynig Peace

# 2
  • Мнения: 6 701
Блондинки или брюнетки да са тези миньончетата с  големи цици и малки дупета?
Или както дойде  Laughing

# 3
  • Мнения: 11
Зависи от стратегическите намерения...ако ще си ставаме редовни  - винаги брюнетки! Hug

# 4
  • Мнения: 567

 Харесвате ли жени НАД  175 - 176 см. и какви харесвате повече примерно 180  слаба  или 160 слаба.

Е, нали за височината е темата? Защо това слаба?!?  newsm78

С тези размери не става ли и позакръгленка?!?  Wink

Брейййй, и тук дискриминация!  Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 23 096
Истината е в миньончетата с  големи цици и малки дупета. Лично мнение. Hug Praynig Peace
Това може да го каже само мъж със скромна височина  Mr. Green
Аз съм 175 см и дори не бих имала нищо против още 2-3 см отгоре.

# 6
  • Мнения: 6 884
Височината не е от особено значение за мен. Важното е да ходи на висок ток.  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 466
Истината е в миньончетата с  големи цици и малки дупета. Лично мнение. Hug Praynig Peace
Това може да го каже само мъж със скромна височина  Mr. Green
Аз съм 175 см и дори не бих имала нищо против още 2-3 см отгоре.

И аз си го помислих!Аз съм 173см.Миньончетата са ми много симпатични,но мъж по- нисък от 180см? newsm78

# 8
  • Мнения: 6 884
Е какво като е под 180?

# 9
  • Мнения: 26
височината не е от голямо значение -по важно да е с "големи сини очи"  и да готви хубава мусака  Laughing Laughing

# 10
  • Мнения: 2 466
Е какво като е под 180?
Да кажем,че харесвам високи мъже(моят е 190см),а и искам да се чувствам добре и на висок ток.Разбира се има и изключения-мъже,които изглеждат добре,въпреки че не са от високите. Peace

# 11
  • Мнения: 6 884
А какво те бърка ако си на висок ток и си по-висока от него?

# 12
  • Мнения: 2 466
А какво те бърка ако си на висок ток и си по-висока от него?
Може би ми е останало притеснението от ученическите години,когато ни подреждаха по височина и аз винаги бях втора(след едно момиче с доста по-висок от моят ръст).А и естетически не ми изглежда добре.
Имам и приятелки,които ми се оплакват,че трябва да се съобразяват с височината на мъжете си,защото "им правели забележка" за високите обувки. Peace

# 13
  • Мнения: 2 175
А какво те бърка ако си на висок ток и си по-висока от него?

Аз нямам проблеми - важното е него да не го бърка..Wink Sunglasses

# 14
  • София
  • Мнения: 430
А какво те бърка ако си на висок ток и си по-висока от него?

Признай, че не е от най-приятните гледки. И причината се корени в това, че мъжът е този, който трябва да играе ролята на закрилник. Повечето жени искат да демонстрират силен характер, но когато дойде време за битка, мъжът да е отпред. Ако съм глава над него не виждам как ще ме накара да се чувствам нежната половинка.

Колкото до височината като цяло - висока и едра е по-неприятно от ниска и едра.

Общи условия

Активация на акаунт