за височината

  • 73 373
  • 276
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 231


Няма такъв вариант, тялото помни всяка гавра, която му причиняваме и после си ни го връща  Simple Smile
[/quote]

Благодаря ти за инфото. Реших. Спирам да харесвам токчета....

А, мина ми. Пак ги харесвам.

# 256
  • Мнения: 46 552
На чужд гръб и 100 тояги са малко Simple Smile

# 257
  • Мнения: 636
Значи само глупавите жени носим токчета ли ?!  ooooh! Mr. Green
Боже прибери си версиите Simple Smile

# 258
  • Мнения: 46 552
Значи само глупавите жени носим токчета ли ?!  ooooh! Mr. Green
Боже прибери си версиите Simple Smile

Казах, че мъжете не са глупави, за жените нищо не съм  Simple Smile всеки сам прави избора си.

# 259
  • Мнения: 636
"Но разбира се, те не са толкова глупави като жените"

Това си написала ! Я пак ? За жените нищо не си казала ли ?

# 260
  • Мнения: 3 231
Ако само глупавите жени носят токчета, да живеят глупавите жени!!! Все по глупачки съм си падал Simple SmileSimple Smile

# 261
  • Мнения: 8 911
Сега разбрах, каква глупачка съм, че нося обувки с ток  Mr. Green
Сега сериозно - има жени, които никога, никога не трябва да се качват на високи обувки, защото изглеждат нелепо - никаква походка, гледат си във върха на пръстите, стъпват все едно са върху лед, прегърбват се и изобщо изглеждат жалко, идва ти да отидеш да им помогнеш  Laughing

# 262
  • Мнения: 3 231
Сега разбрах, каква глупачка съм, че нося обувки с ток  Mr. Green
Сега сериозно - има жени, които никога, никога не трябва да се качват на високи обувки, защото изглеждат нелепо - никаква походка, гледат си във върха на пръстите, стъпват все едно са върху лед, прегърбват се и изобщо изглеждат жалко, идва ти да отидеш да им помогнеш  Laughing

Като токов фетишист, да кажа: дори и описаните от теб, пак ги одобрявам!  Joy

# 263
  • Мнения: 4 569
Сега разбрах, каква глупачка съм, че нося обувки с ток  Mr. Green
Сега сериозно - има жени, които никога, никога не трябва да се качват на високи обувки, защото изглеждат нелепо - никаква походка, гледат си във върха на пръстите, стъпват все едно са върху лед, прегърбват се и изобщо изглеждат жалко, идва ти да отидеш да им помогнеш  Laughing
За това никога не обувам токче. Като не мога да ходя с тях за какво ми е да правя смешки на околните?

# 264
  • Мнения: 46 552
"Но разбира се, те не са толкова глупави като жените"

Това си написала ! Я пак ? За жените нищо не си казала ли ?

Всеки има право да тълкува чуждите думи, както му е удобно. Ако сте уверени в избора си, ничии думи не бива да ви засягят  Peace
Не съм искала да обидя никой, просто звуча крайно, когато става дума за нещо със сериозни последствия. Има изследвания, проведени в Кралската национална ортопедична болница в Лондон, който се интересува, може да ги види навсякъде.

# 265
  • Мнения: 636
И 7 годишната ми братовчедка ще ги разтълкува по същия начин  ooooh!
Както и да е, не харесвам хора които се правят на ударени, когато са казали някоя глупост  Crazy
Последствия има от ВСИЧКО, но това не ни прави глупаци !  Naughty


А за токчетата - Обожавам ги Simple Smile)) Като бивша акробатка и гимнастичка не ми е никакъв проблем да вървя с тях... Толкова години съм вървяла на пръсти, че с тях ми е същото  Mr. Green



# 266
  • Мнения: 46 552
Последствия има от ВСИЧКО, но това не ни прави глупаци !  Naughty

Всеки казва това, което чувства. Явно понеже сама наричам себе си глупачка, когато правя нещо с последствия за здравето си, затова и не го считам за обида. Бях глупачка, докато пушех, бях глупачка, че си надупчих няколко дупки на ушите и т.н. др. неща, свързани със суетата и разни пристрастяващи мании Simple Smile
Написано звучи по съвсем различен начин, ако говорехме на маса съм убедена, че нямаше да се тълкува така...

# 267
  • Мнения: 4 668
nofelet - подарявам ти един повръщащ емотикон , да си го ползваш , когато ти се наложи -


И само да кажа , че обожавам да нося обувки с ток !

# 268
  • Мнения: 3 231
nofelet - подарявам ти един повръщащ емотикон , да си го ползваш , когато ти се наложи -


И само да кажа , че обожавам да нося обувки с ток !

Мерси Simple Smile

# 269
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Личните разговори - на лични съобщения...!
Глупаците и глупавите неща - стоп...!
В темата писаниците ви - по темата...!

Общи условия

Активация на акаунт